Menu

Hızlı Erişim

En Son Eklenen Resimler

Sponsorlarımız


EasyDNNnewsWidgets

Please edit and save settings.

EasyDNNNews

TanLD Social Media Tabs

TanLD Social Media Tabs

TanLD Social Media Tabs

LiveContent

    EasyDNNGallery

    Please add some images then setup gallery.

    2016 Salon Minikler Türkiye Şampiyonası

    «Şubat 2016»
    PztSalÇarPerCumCmtPaz
    25262728293031
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    29123456

    Salon Türkiye Sıralaması

    1
    Muhammed Bilal GÜNERİ
    İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü 80
    2
    Yağız YILMAZ
    İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü 74
    3
    Orkun Ege TOKUŞOĞLU
    Samsun Gençlik ve Spor Kulübü
    73
    4
    Fatih BOZLAR
    Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü 72
    5
    Burak BEREKET
    Samsun Gençlik ve Spor Kulübü
    70
    6
    Muharrem OCAK
    Ege Okçuluk İhtisas Spor Kulübü 47
    7
    Mustafa Raşit ULUSOY
    Samsun Gençlik ve Spor Kulübü
    45
    8
    Özhan Alp ŞEHİT
    Samsun Gençlik ve Spor Kulübü
    44
    9
    Kerem KIRSEVER
    Ege Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    37
    10
    İbrahim Ethem GÜLAÇAR
    İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü 32
    11
    Okyay Tunç KÜÇÜKKAYALAR
    Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü 30
    12
    Sermet ÇINAR
    Ege Okçuluk İhtisas Spor Kulübü 29
    13
    Vedat ERBAY
    Vedat Erbay Spor Akademisi 28
    14
    Berat AYDIN
    Samsun Gençlik ve Spor Kulübü 28
    15
    Kemal Sait Miletli
    Okçular Vakfı Spor Kulübü 21
    16
    Oğulcan GÖZEK
    Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü 17
    1 Çiğdem EGEMEN Akdeniz Okçuluk Eğitim 96
    2
    Aybüke AKTUNA
    İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    80
    3
    Hilal ALAN
    Eskişehir Anadolu Üniversitesi
    60
    4
    Aysima KARAOĞLU
    Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    59
    5
    Ebru ESEN
    Sakarya Jimnastik Kulübü
    54
    6
    Begül LÖKLÜOĞLU
    İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    51
    7
    Elif AKYOL
    Okçular Vakfı Spor Kulübü
    48
    8 Damla ERGİN
    Ege Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    47
    9
    Gülnaz Büşranur COŞKUN
    Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    46
    10
    Büşra ARSLAN
    DEMKA Okçuluk
    38
    11
    Aybüke GÜMRÜKÇÜ
    Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    37
    12 Gönül PULAT Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü 30
    13
    Şeyda ERÇELİK
    Kayseri Gençlik Hizm. Ve Spor Etk. Spor Kulübü
    26
    14
    Selen ORAL
    Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    23
    15
    Begünhan Elif ÜNSAL
    Antalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    20
    16
    İlke BEŞKEN
    Ege Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    16
    1 Demir ELMAAĞAÇLI Karşıyaka Belediyesi Spor Kulübü 100
    2 Evren ÇAĞIRAN Demka Okçuluk 67
    3 Emre ÇÖMEZ Demka Okçuluk  67
    4 Arman JAVANSHİR Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü 66
    5
    Ömer Cihat ÖZKAN
    Erzurum Türk Telekom Spor Kulübü
    60
    6 Delil ASLAN Diyarbakır Gençlik Spor Kulübü 54
    7
    Mustafa Serkan TUNA
    Bozoklar Okçuluk Spor Kulübü
    45
    8 Erol SULUMER Erzurum Türk Telekom Spor Kulübü 44
    9
    Aykut AKDAĞ
    Gelibolu Yarımada Spor Kulübü
    25
    10
    Barış TANDOĞAN
    İstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    24
    11
    Eray KAPICI
    Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    23
    12
    Mehmet Emre BAŞAK
    İstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    22
    13
    İbrahim Kaplan
    Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    19
    14
    Ahmet DAĞ
    Okçular Vakfı Spor Kulübü
    15
    15
    Musa DİNÇ
    Kastamonu Belediye Spor Kulübü
    15
    16
    Halil İbrahim ŞAHİN
    Öncü Gençlik Spor Kulübü
    14
    1 Yeşim BOSTAN Muğla Gençlik Spor Kulübü 94
    2
    Sevim YILDIR
    Manisa İl Gençlik Spor Kulübü
    71
    3
    Fatma ALTUN
    Denizli Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
    62
    4
    Ayşe Bera SÜZER
    Eskişehir Anadolu Üniversitesi
    58
    5
    Huriye EKŞI KAHRAMAN
    Bozoklar Okçuluk Spor Kulübü
    56
    6
    Vildan ŞENOCAK
    Muğla Gençlik Spor Kulübü
    49
    7
    Sena ÖZTAŞ
    Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    49
    8
    Anıl Songül KÜÇÜKKAYALAR
    Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    40
    9
    Handan BIROĞLU
    Bozoklar Okçuluk Spor Kulübü
    28
    10
    Dilara SEVİNDİK
    DEMKA Okçuluk
    28
    11
    Meral MAZİNELER
    Ferdi
    26
    12
    Ecem Cansu COŞKUN
    Karşıyaka Belediye Spor Kulübü
    25
    13
    Banu Beyhan İLGÜN
    Okçular Vakfı Spor Kulübü
    24
    14
    Emine YILDIRIM
    Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    22
    15
    Semra HANEY
    Muğla Gençlik Spor Kulübü
    14
    16
    Gizem KOCAMAN
    Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    12
    1 Mete GAZOZ İstanbul Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    100
    2
    Onur TEZEL
    Çankaya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    82
    3
    Oğuzhan KÜÇÜK
    Polis Spor Gücü
    80
    4
    Muhammed Salih ÜREM
    Isparta Bölge Spor
    74
    5 Mehmet Akif KARAKUŞ Şenok Okçuluk İhtisas Spor Kulübü 51
    6
    Ege YILDIRIM
    Yıldırım Okçuluk İhtisas
    51
    7 Alperen BAKAR Aksaray Gençlik Spor Kulübü
    44
    8
    Yahya Doğan ÜREM
    Antalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    41
    9
    Enes KIRMIZITAŞ
    Okçular Vakfı Spor Kulübü
    31
    10
    Doğan İŞLER
    İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    30
    11
    Emre YASA
    Ege Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    28
    12
    Oğuz Kaan KURT
    Polis Spor Gücü
    24
    13
    Kubilay DAĞITMAÇ
    Marmara Okçuluk Spor Kulübü
    24
    14
    Mustafa Şakir OĞUZ
    Şenok Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    24
    15 Mert Ahmet BİLDİK
    Ankara DSI Spor Kulübü
    21
    16 Ahmet Buğra ULUBAY
    Yıldırım Okçuluk İhtisas 
    17
    1 Yasemin Ecem ANAGÖZ İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü 102
    2 Fatma Buket AYCAN Şenok Okçuluk İhtisas Spor Kulübü 80
    3 Selvi Yağmur SEVİNDİK DEMKA Okçuluk
    75
    4 Düşsel GERÇELMAN DEMKA Okçuluk 62
    5 Sena YAVUZ Okçular Vakfı Spor Kulübü 50
    6 Işıl SEFUNÇ
    İstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    49
    7 Merve Nur YILMAZ Okçular Vakfı Spor Kulübü
    47
    8 Hilal Ceren BEYSUN Sivas Gençlik Spor Kulübü
    40
    9 Nurunnisa KATRANCI Ankara DSI Spor Kulübü
    39
    10 Elif ASLAN Marmara Okçuluk Spor Kulübü 34
    11 Fevkiye Ayça DAŞDEMİR Okçular Vakfı Spor Kulübü 31
    12 Sevda Beyza TAYARER Tokat Gençlik Spor 29
    13 Cennet Büşra ALP Muğla Gençlik Spor Kulübü 25
    14 Hilal YILDIRIM Kastamonu Belediye Spor Kulübü 20
    15 Ceren GEDİK Vedat Erbay Spor Akademisi 19
    16 Ece UYSAK Adana Okçuluk Spor Kulübü 18
    1 Samet Can YAKALI DEMKA Okçuluk
    85
    2 Furkan DERNEKLİ Bozoklar Okçuluk Spor Kulübü 80
    3 Göksel ALTINTAŞ Gelibolu Yarımada Spor Kulübü
    69
    4 Emre ERKUŞ Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü 58
    5 Mert GARİP Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü 57
    6 Oğuz Kaan Paşa Gelibolu Yarımada Spor Kulübü
    52
    7 Serdar Bortay MARAŞ Gelibolu Yarımada Spor Kulübü
    45
    8 Rafet Tunga Tegin KUTLU Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    38
    9 Yiğitalp İLBAN Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
    35
    10 Eren Erhan BÖLÜKBAŞI İstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü 27
    11 Bünyamin YANKAÇ Okçular Vakfı Spor Kulübü 26
    12 Ahmet EROL Emniyet Polis Gücü 26
    13 Çağan YILMAZ Ferdi 25
    14 Hasan Hüseyin KOZAN Karaman Gençlik ve Spor Kulübü 18
    15 Şakir SAĞLAM Okçular Vakfı Spor Kulübü 12
    16 Mehmet Çağrı SEZER DEMKA Okçuluk   12
    1 Gizem ELMAAĞAÇLI Kayseri G. Hizm. ve Spor Etk. S.K
    84
    2 Nevin AKDAĞ Gelibolu Yarımada Spor Kulübü 82
    3 Evrim SAĞLAM Okçular Vakfı Spor Kulübü
    65
    4 Ayşe ELVEREN Okçular Vakfı Spor Kulübü 62
    5 İrem ALPÇETİN DEMKA Okçuluk 54
    6 Şevval Hilal DUMAN DEMKA Okçuluk
    51
    7 Buse Başak HANEY Muğla Gençlik Spor Kulübü
    48
    8 Aleyna AKÇINAR Nokta Okçuluk
    45
    9 Beyza ÇELİK Aksaray Gençlik ve Spor Kulübü
    36
    10 Asena SOY Alp Okçuluk 33
    11 Yasemin Begüm TOPKARCI DEMKA Okçuluk 31
    12 Merve Feriha KARADENİZ DENOK Spor Kulübü 22
    13 Fatma GÖKER Bozoklar Okçuluk Spor Kulübü 18
    14 Elanur KÖSE Okçular Vakfı Spor Kulübü 15
    15 Aleyna ÇOBAN Nokta Okçuluk  15
    16 Sena NERNEKLİ Adana Okçuluk Spor Kulübü 11

    Samsun Gençlik ve Spor Kulübü

    Ege Okçuluk İhtisas Spor Kulübü

    GEÇMİŞ YARIŞMA ARŞİVİ

     

    YARIŞMA KAYIT SİSTEMİ

     

    BİZE ULAŞIN

     

     

    2016 FAALİYET PROGRAMI

     

    Sponsorlarımız

    sportoto
    navtek

    bilyoner

    Son Eklenen Fotoğraflar