Yarışma Haberleri

2018 Gençler Kadetler Türkiye Şampiyonası Reglamanı Yayınlanmıştır

Federasyonumuzun 2018 Faaliyet Programında yer alan 2018 Gençler - Kadetler Türkiye Şampiyonası 31 Mayıs – 03 Haziran 2018 tarihleri arasında Antalya 100. Yıl Okçuluk...
SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
1Alperen BakarRJMAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
2Burakcan KayakoğluRJMAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
3Vehbi Hamza SatışRJMAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
4Kaan AyvacıoğluRCMAnkara BölgesiAnkara DSI Spor Kulübü
5Ayşe Sehernaz MutluRCWAnkara BölgesiAnkara DSI Spor Kulübü
6Yakup YıldızCCMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
7Edanur Dilara YıldızRCWAnkara BölgesiAnkara Ferdi
8Melike Şeyma DinçRJWAnkara BölgesiBozoklar Okçuluk İhtisas S.K
9Batuhan AkçaoğluCCMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
10Murat Yiğit KaraRCMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
11Serhan Can BayriRCMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
12Ayşe Selin CinRCWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
13Elif MitRCWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
14Hazal KayalarRCWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
15Simay SavRCWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
16Zeynep KakillioğluRCWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
17Doruk Ekin EsatoğluRCMAnkara BölgesiYaşamkent İlker Spor Kulübü
18Sude Naz DüzakınRCWAnkara BölgesiYaşamkent İlker Spor Kulübü
19Tunay YıldızRJMAntalya BölgesiAntalya Ferdi
20Ece ErsoyRCWAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
21Erdem SucuRJMAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
22Hamza Hakkı SivrikayaRJMAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
23Yahya Doğan ÜremRJMAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
24Sevcan DerinRJWAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
25Buse ZeybekCJWAydın BölgesiDidim Okçuluk Efe S.K
26Ezginur YavuzCCWAydın BölgesiKuşadası Belediye Spor Kulübü
27Rumeysa ZenginCCWAydın BölgesiKuşadası Belediye Spor Kulübü
28Ülkü ŞengelCCWAydın BölgesiKuşadası Belediye Spor Kulübü
29Atakan KırRCMAydın BölgesiKuşadası Belediye Spor Kulübü
30Mithat Bora GürbüzRCMAydın BölgesiKuşadası Belediye Spor Kulübü
31Yiğit Eren KırılmışRCMAydın BölgesiKuşadası Belediye Spor Kulübü
32Aylin DankRCWAydın BölgesiKuşadası Belediye Spor Kulübü
33Ceylin ÇimrinRCWAydın BölgesiKuşadası Belediye Spor Kulübü
34Safiye Duru ÖztürkRCWAydın BölgesiKuşadası Belediye Spor Kulübü
35Esra ÖzdemirRCWBolu BölgesiBolu Ferdi
36Sude KüçükRCWBolu BölgesiBolu Ferdi
37Kadir ErRJMBolu BölgesiBolu Ferdi
38Oğuz Kaan KurtRJMBolu BölgesiBolu Ferdi
39Oğuzhan KüçükRJMBolu BölgesiBolu Ferdi
40İclal KocabıyıkCCWBursa BölgesiBursa Ferdi
41Selin KeserCCWBursa BölgesiBursa Okçuluk Spor Kulübü
42Şahin KaraçolakRJMBursa BölgesiUludağ Gürsu Spor Kulübü
43Ulaş Berkim TümerRCMÇanakkale BölgesiGelibolu Troya Okçuluk Spor Kulübü
44Furkan Şaban UsluRCMÇorum BölgesiÇorum Ferdi
45Emrecan YeniceCJMDenizli BölgesiDemirten Yeşilköy SK
46Arda ErkeCCMDenizli BölgesiDenok Spor Kulubü
47Eren KoçakCCMDenizli BölgesiDenok Spor Kulubü
48Harun Derin KösemCJMDenizli BölgesiDenok Spor Kulubü
49Muhammet Hasan AlperenRCMDenizli BölgesiDenok Spor Kulubü
50Baha Faris HalisdemirCJMElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
51Mustafa Samet ÇakıcıRJMElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
52Bahadır SöğütCCMEskişehir BölgesiEskişehir Anadolu Üniversitesi
53Mert ÖdenCCMEskişehir BölgesiEskişehir Anadolu Üniversitesi
54Olcay GürsesCCMEskişehir BölgesiEskişehir Anadolu Üniversitesi
55Melisa KarataşCJWEskişehir BölgesiEskişehir Anadolu Üniversitesi
56Alperen YılmazRCMIsparta BölgesiIsparta Bölge Spor
57Betül TokerRCWIsparta BölgesiIsparta Bölge Spor
58Şeyma Nur AtalarRCWIsparta BölgesiIsparta Bölge Spor
59Gökhan YaylaRJMIsparta BölgesiIsparta Bölge Spor
60Muhammed Salih ÜremRJMIsparta BölgesiIsparta Bölge Spor
61Gökçe DemirelRJWIsparta BölgesiIsparta Bölge Spor
62Sezer ÇapkınCJMİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
63Alp AkışRCMİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
64Onur SukatarRJMİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
65Emir Uras UlutaşRCMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
66İrfan Batuhan AksuRCMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
67Onur DeğerliRCMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
68Ceyda SelviRCWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
69Elifnaz ÖzenRCWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
70Kardelen YılmazRCWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
71Melike AyvazRCWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
72Sude AydınRCWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
73Alperen BölükbaşRJMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
74Kıvılcım YavuzRJWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
75Yağmur TutgünRJWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
76Burak KanaatCJMKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
77Emre EmirmustafaoğluCCMKastamonu BölgesiKastamonu G. S.K
78Taha Yasin ŞenCJMKastamonu BölgesiKastamonu G. S.K
79Büşra Nur GürlekCJWKayseri BölgesiKayseri G Hiz. Ve S Etk. S.K
80Münibe KılıçCJWKayseri BölgesiKayseri G Hiz. Ve S Etk. S.K
81Alp Soner KesimCCMKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
82Mert KayaCCMKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
83Mustafa DinçelCCMKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
84Eda Nur KılınçCCWKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
85Gamze ÇalışkanCCWKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
86Tuğçe ErciyesCCWKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
87Çağlar ÇevikRCMKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
88Ergül Elif SakıcıRCWKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
89Fatma Berra DinçelRCWKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
90Tuğba Nurcan GörücüRCWKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
91Betül DemirbaşCCWKırşehir BölgesiKırşehir Ferdi
92İpek GüneşCCWKırşehir BölgesiKırşehir Ferdi
93Çağrı DağdevirenCJMKırşehir BölgesiKırşehir Ferdi
94Gazı Talha YeltekınCJMKırşehir BölgesiKırşehir Ferdi
95Hasan Hüseyin KozanCJMKırşehir BölgesiKırşehir Ferdi
96Atakan KayaCJMManisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
97Caner TürkkanCJMManisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
98Yankı AvcuCJMManisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
99İbrahim Kürşat KoyuRCMManisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
100Batuhan Berk AyCCMNevşehir BölgesiNevşehir Ferdi
101İrşat ÜnlüerCCMNevşehir BölgesiNevşehir Ferdi
102Semih Utku ŞahinCCMNevşehir BölgesiNevşehir Ferdi
103Sudenaz EkeCCWNevşehir BölgesiNevşehir Ferdi
104Koray TürkmenRCMNevşehir BölgesiNevşehir Ferdi
105Ceyda CeyhanRCWNevşehir BölgesiNevşehir Ferdi
106Güner ÇetinRJMNiğde BölgesiBOR BELEDİYE SK.
107Burak GölcükRCMSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
108Onuralp KocaRCMSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
109Esra Şevval ÖzenRCWSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
110Rümeysa Betül YöndemRCWSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
111Emre ÇalışkanRJMSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
112Ayşe Zülal ÖzenRJWSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
113Gülce YılmazsoyCCWTekirdağ BölgesiTekirdağ Ferdi
114İrem AksoyCCWTekirdağ BölgesiTekirdağ Ferdi
115Sena GürsözCCWTekirdağ BölgesiTekirdağ Ferdi
116Berke PekosRCMTekirdağ BölgesiTekirdağ Ferdi
117Hüseyin Batın ÇoşkunRCMTekirdağ BölgesiTekirdağ Ferdi
118Dilara EsenkalRCWTekirdağ BölgesiTekirdağ Ferdi
119Şevval ErdoğanRCWTekirdağ BölgesiTekirdağ Ferdi
120Haydarcan YıldırımCJMYalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
Yarışmaya Kayıt Olan Antrenör Listesi
SıraAdSoyadBölge
1İbrahimYavuzAksaray Bölgesi
2GülüşenGüler BalciAnkara Bölgesi
3Mehmet AliSağlarAnkara Bölgesi
4YusufAyvacıoğluAnkara Bölgesi
5Buğra HakanBudakAntalya Bölgesi
6BurakSaraçoğluAntalya Bölgesi
7OnurBektaşAntalya Bölgesi
8BerkenisAydemirAydın Bölgesi
9EbruAydemirAydın Bölgesi
10MünevverErAydın Bölgesi
11Orhan SerkanCanBolu Bölgesi
12EmreÖmürBursa Bölgesi
13HakanTakÇorum Bölgesi
14SerkanBursalıDenizli Bölgesi
15DeryaCoşkunElazığ Bölgesi
16NidaEsenElazığ Bölgesi
17İzzetAvcıEskişehir Bölgesi
18YalçinÜnsalIsparta Bölgesi
19NeclaDemirKastamonu Bölgesi
20YahyaUlaşKırşehir Bölgesi
21YusufYazıcıNevşehir Bölgesi
22Mahmut TanerŞanlıNiğde Bölgesi
23SinanOdabaşSakarya Bölgesi
24AyselBabagürTekirdağ Bölgesi
25EfrahimCanfesYalova Bölgesi

2018 Gençler Kadetler Türkiye Şampiyonası

pdf
Boyut : 2.19 mb
Tıklama: 736
Eklenme tarihi : 10 - 05 - 2018