Yarışma Haberleri

2018 Gençlik Kupası Reglamanı Yayınlanmıştır

Federasyonumuzun 2018 Yılı Faaliyet Programında yer alan 2018 Gençlik Kupası Okçuluk Yarışması (Türkiye Kupası 2. Ayak) 02 – 06 Mayıs 2018 tarihleri arasında Antalya 100....
Yarışmaya Kayıt Olan Sporcu Listesi
SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
1İsmail AkçılCMAfyonkarahisar BölgesiAfyon Jimnastik Spor Kulübü
2Elif Nur DurgutCWAfyonkarahisar BölgesiAfyon Jimnastik Spor Kulübü
3Rabia Sultan ÖrdekCWAfyonkarahisar BölgesiAfyon Jimnastik Spor Kulübü
4Firdevs AltundağRWAfyonkarahisar BölgesiAfyon Jimnastik Spor Kulübü
5Ayten HündürCWAfyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
6Furkan YüzüakCMAfyonkarahisar BölgesiKocatepe Spor Kulübü
7Muhammet Fatih ÜnCMAfyonkarahisar BölgesiKocatepe Spor Kulübü
8Ömer ErgüderCMAfyonkarahisar BölgesiKocatepe Spor Kulübü
9Ayşe Nur TınasCWAfyonkarahisar BölgesiKocatepe Spor Kulübü
10Gökçe HavuzCWAfyonkarahisar BölgesiKocatepe Spor Kulübü
11Abdil Mert KökenRCMAfyonkarahisar BölgesiKocatepe Spor Kulübü
12Abdurrahman BaşCMAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
13Mustafa DemirCMAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
14Süleyman ArazCMAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
15Rabia ArıCWAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
16Alperen BakarRMAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
17Burakcan KayakoğluRMAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
18Vehbi Hamza SatışRMAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
19Assıya YılmazerRWAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
20Salihan Sinem KoyuncuRWAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
21Yaren ÖzdoğanRWAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
22Zeliha KurmuşRWAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
23Edanur Dilara YıldızRCWAnkara BölgesiAnkara Ferdi
24Ahmet Melih BaşbuğCMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
25Batuhan AkçaoğluCMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
26Erturul AkçaoğluCMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
27Taner BaşkurtCMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
28Akgül AkçaoğluCWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
29Ayşe Selin CinRCWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
30Mustafa Şakir OğuzRMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
31Ayşe Selin CinRWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
32Elif Deniz HaberalRWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
33Fatma Buket AycanRWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
34Sibel ArbakRWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
35Doruk Ekin EsatoğluRCMAnkara BölgesiYaşamkent İlker Spor Kulübü
36Müge Nur TarımRCWAnkara BölgesiYaşamkent İlker Spor Kulübü
37Sude Naz DüzakınRCWAnkara BölgesiYaşamkent İlker Spor Kulübü
38Doruk Ekin EsatoğluRMAnkara BölgesiYaşamkent İlker Spor Kulübü
39Muzaffer İlkan SerbesRMAnkara BölgesiYaşamkent İlker Spor Kulübü
40Sude Naz DüzakınRWAnkara BölgesiYaşamkent İlker Spor Kulübü
41Furkan Ahmet AltundaşRCMBilecik BölgesiBilecik Gençlik S.K.
42Furkan Ahmet AltundaşRMBilecik BölgesiBilecik Gençlik S.K.
43Savaş AğünlüRMBilecik BölgesiBilecik Gençlik S.K.
44Emine BaykalRWBilecik BölgesiBilecik Gençlik S.K.
45Sefa TartıcıoğluRCMBolu BölgesiBolu Ferdi
46Şevket Eren Nebi ÇolakRCMBolu BölgesiBolu Ferdi
47Esra ÖzdemirRCWBolu BölgesiBolu Ferdi
48Melis ÇelebiRCWBolu BölgesiBolu Ferdi
49Simge KaragözoğluRCWBolu BölgesiBolu Ferdi
50Sude KüçükRCWBolu BölgesiBolu Ferdi
51Erim Osman ErenlerRMBolu BölgesiBolu Ferdi
52Hamza Kaan IşıkRMBolu BölgesiBolu Ferdi
53Kadir ErRMBolu BölgesiBolu Ferdi
54Oğuz Kaan KurtRMBolu BölgesiBolu Ferdi
55Oğuzhan KüçükRMBolu BölgesiBolu Ferdi
56Sefa TartıcıoğluRMBolu BölgesiBolu Ferdi
57Şevket Eren Nebi ÇolakRMBolu BölgesiBolu Ferdi
58Esra ÖzdemirRWBolu BölgesiBolu Ferdi
59Melis ÇelebiRWBolu BölgesiBolu Ferdi
60Simge KaragözoğluRWBolu BölgesiBolu Ferdi
61Sude KüçükRWBolu BölgesiBolu Ferdi
62Fatih KoçRMBolu BölgesiBolu Gençlik Merkezi S.K
63Bilge CoşkunRWBolu BölgesiBolu Gençlik Merkezi S.K
64İclal KocabıyıkCWBursa BölgesiBursa Ferdi
65Şahin KaraçolakRMBursa BölgesiUludağ Gürsu Spor Kulübü
66Cenk AkkanRMEdirne BölgesiEdirne Okçuluk Spor Kulübü
67Enes UğurluRMEdirne BölgesiEdirne Okçuluk Spor Kulübü
68Uğurcan SugetirenRMEdirne BölgesiEdirne Okçuluk Spor Kulübü
69Halil İbrahim GülsesCMErzurum BölgesiErzurum Gençlik Spor Kulubu
70Muhammed Emin KorkmazCMErzurum BölgesiErzurum Gençlik Spor Kulubu
71Ömer Cihat ÖzkanCMErzurum BölgesiErzurum Gençlik Spor Kulubu
72Hüseyin NarinRMErzurum BölgesiErzurum Gençlik Spor Kulubu
73Betül Büşra TopatanRWErzurum BölgesiErzurum Gençlik Spor Kulubu
74Murat Erhan ErenCMİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
75Sedat ÇoşğunCMİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
76Sezer ÇapkınCMİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
77Alp AkışRCMİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
78Alp AkışRMİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
79Emre YasaRMİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
80Kerem KırseverRMİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
81Muharrem OcakRMİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
82Onur SukatarRMİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
83Dide Armağan UyavRWİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
84İrfan Batuhan AksuRCMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
85Elifnaz ÖzenRCWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
86Melike AyvazRCWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
87Sude AydınRCWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
88Ahmet Enes OkRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
89Alperen BölükbaşRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
90Doğan İşlerRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
91Egem TabakRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
92İ. Ethem GülaçarRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
93İrfan Batuhan AksuRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
94M. Bilal GüneriRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
95Yağız YılmazRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
96Aybüke AktunaRWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
97Elifnaz ÖzenRWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
98Kıvılcım YavuzRWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
99Y. Ecem AnagözRWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
100Ecem Cansu CoşkunCWİzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
101Beyza KorkmazRCWİzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
102Ceren YiğitRCWİzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
103İlkim Ada ŞahinRCWİzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
104Levent Emre FidanRMİzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
105Çağrı DağdevirenCMKırşehir BölgesiKırşehir Ferdi
106Betül DemirbaşCWKırşehir BölgesiKırşehir Ferdi
107İpek GüneşCWKırşehir BölgesiKırşehir Ferdi
108Batuhan Berk AyCMNevşehir BölgesiNevşehir Ferdi
109İrşat ÜnlüerCMNevşehir BölgesiNevşehir Ferdi
110Semih Utku ŞahinCMNevşehir BölgesiNevşehir Ferdi
111Sudenaz EkeCWNevşehir BölgesiNevşehir Ferdi
112Koray TürkmenRCMNevşehir BölgesiNevşehir Ferdi
113Ceyda CeyhanRCWNevşehir BölgesiNevşehir Ferdi
114Burak GölcükRCMSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
115Köksal KeskinRMSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
116Murad Bülent ArıRMSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
117Selami BerberRMSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
118Tuğşat ErcanRMSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
119Turhan SarıkülçeRMSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
120Ahmet ÖzdemirCMSamsun BölgesiSamsun Ferdi
121Ahmet Mert KuruşRMSamsun BölgesiSamsun Gençlik ve S.K
122Burak BereketRMSamsun BölgesiSamsun Gençlik ve S.K
123Eyyüp Ensar SerenRMSamsun BölgesiSamsun Gençlik ve S.K
124Bekir MeydanCMSamsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
125Kaan Berk ÖksüzCMSamsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
126Ömer MeydanCMSamsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
127Doğa DayangaçCWSamsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
128Bedirhan KöksalRCMSamsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
129Kemal Berke YılkıranRCMSamsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
130Övgü KefeliRCWSamsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
131Eren EkimRCMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
132Aysima KaraoğluRCWSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
133Eren EkimRMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
134Fatih BozlarRMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
135Orkun Ege TokuşoğluRMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
136Osman Aybars AltıntaşRMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
137Özhan Alp ŞehitRMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
138Aybüke GümrükçüRWSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
139Aysima KaraoğluRWSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
140Gönül PulatRWSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
141Gülnaz Büşranur CoşkunRWSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
142Buse AtaşCWSivas BölgesiSivas Türk Telekom Spor Kulübü
143Gülce YılmazsoyCWTekirdağ BölgesiTekirdağ Ferdi
144İrem AksoyCWTekirdağ BölgesiTekirdağ Ferdi
145Sena GürsözCWTekirdağ BölgesiTekirdağ Ferdi
146Berke PekosRCMTekirdağ BölgesiTekirdağ Ferdi
147Hüseyin Batın ÇoşkunRCMTekirdağ BölgesiTekirdağ Ferdi
148Şevval ErdoğanRCWTekirdağ BölgesiTekirdağ Ferdi
149Haydarcan YıldırımCMYalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
Yarışmaya Kayıt Olan Antrenör Listesi
SıraAdSoyadBölge
1MuhlisÖçAfyonkarahisar Bölgesi
2GülüşenGüler BalciAnkara Bölgesi
3Mehmet AliSağlarAnkara Bölgesi
4HikmetDumanoğluBilecik Bölgesi
5Orhan SerkanCanBolu Bölgesi
6Hasan BasriHancıErzurum Bölgesi
7EsenDönmezİzmir Bölgesi
8EserÇulhaoğluİzmir Bölgesi
9SedatAkpınarİzmir Bölgesi
10YahyaUlaşKırşehir Bölgesi
11YusufYazıcıNevşehir Bölgesi
12ÖzcanEdizSakarya Bölgesi
13ÇağatayAydınSamsun Bölgesi
14Cevdet DinçerDemiralSamsun Bölgesi
15Ramazan CanAdemSamsun Bölgesi
16PinarDemirSivas Bölgesi
17AyselBabagürTekirdağ Bölgesi
18EfrahimCanfesYalova Bölgesi
elFinder 2.0