Menu

TOF Bilgi Teknolojileri

TOF Bilgi Teknolojileri Ekibi

 • TOF Bilişim Hakkında

  TOF Bilişim Sistemleri, herhangi bir etkinlik için ihtiyaç duyulan gereksinimleri karşılayacak modüler sonuç sistemleri ve etkinlik yönetimi çözümlerini bütün bir paket olarak sunmaktadır.

Neler Yapıyoruz

ONLİNE SPORCU KAYIT VE YARIŞMACI KAYIT SİSTEMİ; Federasyona Bağlı Sporcularımızın web sitesi üzerinden kendilerini Lisanslı sporcu olarak kayıt etmelerini ve bu kayıtlar sonucunda mevcut yarışmaya yarışmacı olarak kayıt yaptırmalarını sağladık. Sporcuların yarışmacı olarak kayıt yaptırmaları, mevcut yarışma programının oluşturulması ve yarışmanın planlanması açısından büyük önem taşımaktadır. Online yarışmacı kaydı sistemi ile yarışma programının daha hızlı ve güvenilir şekilde yapılmasını güvence altına aldık.

 

AKREDITASYON HIZMETLERI; Etkinliğin katılımcılarına, doğru giriş yetkilendirmesinin yapılması için, veritabanı temelli, alan haklarının tanımlanabildiği, toplu kart basımına ve araç akreditasyonuna da olanak veren bir uygulamayı sisteme entegre olarak hayata geçirdik.

 

WEB SITESI ;  Türkiye Okçuluk Federasyonu'nun spesifik ihtiyaçlarının tanımlanarak, içeriğin kolaylıkla güncellenebileceği, kullanıcı odaklı içerik yönetim sisteminin oluşturulabileceği, kullanıcıların aradığı bilgiye daha çabuk ulaşabilecekleri bir web Sitesi hazırladık.

 

SONUC SISTEMLERI HIZMETLERI; Yarışma sırasında saha içinde toplanan sonuçların kontrol edilerek, tarafımızdan geliştirilen CIS – Yorumcu Bilgi Sistemi olan INFO System ' ine hızlı bir şekilde aktarılmasını ve okçuluğun izlenebilirliğinde çok önemli bir yere sahip olan sonuçların canlı olarak web sitesi üzerinden yayınlanmasını sağlıyoruz.

 

FUN REPORTER HİZMETİ; Yarışma sırasında sporcular ile röportajların yapılmasını,  yarışma ve organizasyon hakkında yorumların yapılmasını, okçuluk ile ilgili soruların sorulmasını, yapılan röportajların TOF TV üzerinden yayınlanması için videonun düzenlenmesini ve yayına hazır hale getirilmesini sağlıyoruz.

 

CANLI YAYIN; Yarışma Finallerinde Sporun en heyecan verici kısmı olan Altın Madalya, Bronze Madalya Yarışmalarını Federasyonumuzun Web sitesi, Youtube kanalı üzerinden Canlı Olarak Yayınlıyoruz Sporun izlenebilirliğini Artırıyoruz Yarışmaya gelemeyen sporcuların yarışmaları Takip etmelerini sağlıyoruz.

 

 

Ekibimiz

  Özal AKSU

  IT Proje Yöneticisi

  Doğan GÜRSEL

  Bilgi Teknolojileri Uzmanı

  Yüksel Oğuz

  Bilgi Teknolojileri Uzmanı

   Merve Soyer

   Sosyal Medya & Video Fotoğraf