Menu

Kulüpler

2017 Vizeli Kulüplerimiz

Sıra Kulüp Bölge
                                              Logo
1 100. Yıl Okçuluk S.K Antalya Bölgesi
2 12 Engelliler Spor Kulübü Bingöl Bölgesi
3 Adana GSK Adana Bölgesi
4 Adana Okçuluk Spor Kulubü Adana Bölgesi
5 Adıyaman Gençlik ve Spor Kulübü Adıyaman Bölgesi
6 Afyon Jimnastik Spor Kulübü Afyonkarahisar Bölgesi
7 AGHATAY Kazakhstan
8 AK MERGEN Kazakhstan
9 Akdeniz Okçuluk Eğitim Antalya Bölgesi
10 Akhisar Beld. Gençlik SK Manisa Bölgesi
11 Aksaray Gençlik ve Spor Kulübü Aksaray Bölgesi
12 AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULUBÜ Konya Bölgesi
13 ALADAĞ BELEDİYESİ GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KULUBÜ Adana Bölgesi
14 Albayrak Spor Kulübü İstanbul Bölgesi
15 Almanya - İngiltere Europe
16 ALMATY ARCHERI CLUB Kazakhstan
17 Alp Okçuluk Mersin Bölgesi
18 ALTAY ATLI OKÇULUK SPOR KULUBÜ Ankara Bölgesi
19 AMASYA DELİBAŞLAR OKÇULUK GRUBU Amasya Bölgesi
20 AMASYA ŞEYH HAMDULLAH OKÇULUK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Amasya Bölgesi
21 Anadolu Hedef Spor Kulübü Kırıkkale Bölgesi
22 ANADOLU OKÇULUK VE ESKRİM SK. İstanbul Bölgesi
23 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 İstanbul Bölgesi
24 Anka Okçuluk Spor Kulübü İstanbul Bölgesi
25 ANKARA ATLI OKÇULUK SPOR KLUBÜ Ankara Bölgesi
26 ANKARA ÇINAR SPOR KULUBÜ Ankara Bölgesi
27 Ankara DSI Spor Kulübü Ankara Bölgesi
28 Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü Ankara Bölgesi
29 Antalya Ekol Gençlik Spor Kulübü Antalya Bölgesi
30 Antalya Elite Spor Kulübü Antalya Bölgesi
31 ANTALYA OKÇULAR TEKKESİ Antalya Bölgesi
32 Antalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü Antalya Bölgesi
33 APELSINARCHERY Kazakhstan
34 ARCHAEOFOX ARCHERY Ireland
35 ARCHERY CLUB OF BELARUS Belarus
36 ASY SYA'RANIYYAH Malaysia
37 ATABEY GAZİ OKÇULUK SPOR KULUBÜ Kastamonu Bölgesi
38 ATICILAR GELENEKSEL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Bursa Bölgesi
39 Aydın Büyükşehir Belediyesi S.K. Aydın Bölgesi
40 Azerbaycan Azerbeycan
41 Balıkesir Gençlik Spor Kulübü Balıkesir Bölgesi
42 Başakşehir Spor Kulübü İstanbul Bölgesi
43 BAŞIBOZUK OKÇULUK Konya Bölgesi
44 Başkent Okçuluk İht. SK Ankara Bölgesi
45 Belerus Belarus
46 BEYOĞLU ANADOLU İMAMHATİP İstanbul Bölgesi
47 Bilecik Gençlik S.K. Bilecik Bölgesi
48 Birleşik Doğa ve Sporları Kulübü İstanbul Bölgesi
49 Bolu Gençlik Merkezi S.K Bolu Bölgesi
50 BOR BELEDİYE SK. Niğde Bölgesi
51 BOZOKLAR OKÇULUK İHTİSAS Ankara Bölgesi
52 Bozoklar Okçuluk Spor Kulübü Ankara Bölgesi
53 Brazil Brazil
54 BRIAR ROSE United Kingdom
55 BSV ROTTEN Switzerland
56 BULCUKSPOR Konya Bölgesi
57 Bursa Okçuluk Spor Kulübü Bursa Bölgesi
58 Bursa Olimpik Sporlar Bursa Bölgesi
59 Büyükçekmece Belediyesi S.K İstanbul Bölgesi
60 C.B.Ü.KÜLTÜR VE SPOR KL. Manisa Bölgesi
61 Çamdibi Okçuluk Ak. İzmir Bölgesi
62 CAN Termik Gençlik ve SK Çanakkale Bölgesi
63 ÇANAKKALE GÖKBÖRÜ GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Çanakkale Bölgesi
64 Çanakkale Merkez Okçuluk SK Çanakkale Bölgesi
65 Çankaya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü Ankara Bölgesi
66 Chineese Taipei Chineese Taipei
67 Colombia Colombia
68 Çubuk Belediyesi Gençlik ve SK Ankara Bölgesi
69 DAGESTAN ARCHERY FEDERATION "SILK WAY" Russia
70 Demirten Yeşilköy SK Denizli Bölgesi
71 Demka Okçuluk İstanbul Bölgesi
72 Denizli Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Denizli Bölgesi
73 Denizli Gençlik Hizmetleri ve S.K Denizli Bölgesi
74 Denok Spor Kulubü Denizli Bölgesi
75 EAST AZARBAIJAN HORSEBAK ARCHERI Iran
76 Edirne Gençlik Spor Kulübü Edirne Bölgesi
77 Edirne Okçuluk Spor Kulübü Edirne Bölgesi
78 EDOK Spor Kulubü Edirne Bölgesi
79 Ege Okçuluk İhtisas Spor Kulubü İzmir Bölgesi
80 EGYPT EGYPT
81 EL AZİZ ALPLİK OKULU VE SPOR KULUBU Elazığ Bölgesi
82 Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü Elazığ Bölgesi
83 Elazığ Maliye Spor Kulübü Elazığ Bölgesi
84 ELBİSTAN ALPLİK OKULU VE OKÇULUK Kahramanmaraş Bölgesi
85 Emniyet Polis Gücü Manisa Bölgesi
86 Erzincan Gençlik Spor Kulübü Erzincan Bölgesi
87 Erzurum Gençlik Spor Kulubu Erzurum Bölgesi
88 ERZURUM SPOR LİSESİ SPOR KULÜBÜ Erzurum Bölgesi
89 Erzurum Türk Telekom S.K Erzurum Bölgesi
90 Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eskişehir Bölgesi
91 ESKİŞEHİR ERTUĞRUL GAZİ ATLI SPOR KULUBÜ Eskişehir Bölgesi
92 Eskişehir Okçuluk Spor Kulübü Eskişehir Bölgesi
93 ESKİŞEHİR OSMAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUK KULUBÜ Eskişehir Bölgesi
94 ESKİŞEHİR SULTAN OKÇULUK DERNEĞİ Eskişehir Bölgesi
95 FATONI UNIVERSITY ARCHERY CLUB Thailand
96 FATSA OKÇULUK SK Ordu Bölgesi
97 FEHÉRFARKASOK Hungary
98 G.O.P GELENEKSEL OKÇULUK Tokat Bölgesi
99 Gaziantep Okçuluk Gençlik Sk. Gaziantep Bölgesi
100 Gelibolu Altınok Spor Kulübü Çanakkale Bölgesi
101 Gelibolu Avcılar ve Atıcılar KL Çanakkale Bölgesi
102 Gelibolu Okçuluk Spor Kulübü Çanakkale Bölgesi
103 Gelibolu Olimpik Spor Kulübü Çanakkale Bölgesi
104 Gelibolu S.K. Çanakkale Bölgesi
105 Gelibolu Troya Okçuluk Spor Kulübü Çanakkale Bölgesi
106 Gelibolu Yarımada Spor Kulübü Çanakkale Bölgesi
107 GENÇ EKSEN GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULUBÜ Karabük Bölgesi
108 Giresunspor Kulübü Giresun Bölgesi
109 GÖKBÖRÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU Nevşehir Bölgesi
110 Hatay Yörükler SK Hatay Bölgesi
111 HERO HORSE ARCHERY United Kingdom
112 İcdaş Spor Kulübü Çanakkale Bölgesi
113 İhlas Koleji Spor Kulübü İstanbul Bölgesi
114 INDONESIAN HORSEBACK ARCHERY SPORT ASSOCIATION Indonesia
115 İngiltere - Great Britain İngiltere - Great Britain
116 Isparta Bölge Spor Isparta Bölgesi
117 İstanbul B.B.S.K. İstanbul Bölgesi
118 İSTANBUL GELENEKSEL OKÇULUK İstanbul Bölgesi
119 İstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü İstanbul Bölgesi
120 İstanbul Okçuluk İhtisas Kulübü Okspor İstanbul Bölgesi
121 İSTANBUL OKÇULUK İHTİSAS KULUBÜ-OK SPOR İstanbul Bölgesi
122 İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ GELENEKSEL OKÇULUK KULUBU İstanbul Bölgesi
123 İtaly Italy
124 İTÜ Spor Kulübü İstanbul Bölgesi
125 IUNUS Russia
126 İvk Okçuluk İstanbul Bölgesi
127 İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü İzmir Bölgesi
128 İZMİR GELENEKSEL OKÇULUK İzmir Bölgesi
129 İzmir Okçuluk İhtisas SK İzmir Bölgesi
130 KARABÜK ÜNİ.GELENEKSEL SPORLAR KULUBÜ Karabük Bölgesi
131 KARADENİZ VAKFI GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ İstanbul Bölgesi
132 Karaman Gençlik ve Spor Kulübü Karaman Bölgesi
133 Karşıyaka Belediyespor Kulubü İzmir Bölgesi
134 Kastamonu Belediye Spor Kulübü Kastamonu Bölgesi
135 Kavak Gençlik ve Spor Kulübü Samsun Bölgesi
136 Kayseri G Hiz. Ve S Etk. S.K Kayseri Bölgesi
137 Keçiörengücü Aktepe Amatör Gn. Sk. Ankara Bölgesi
138 KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK Bursa Bölgesi
139 KKTC GOK Cyrprus
140 Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulubü Kocaeli Bölgesi
141 Kocaeli Okçuluk SK Kocaeli Bölgesi
142 Kocatepe Spor Kulübü Afyonkarahisar Bölgesi
143 Konya Bulcuk Spor Konya Bölgesi
144 Konya Melikşah G.T.O S.K Konya Bölgesi
145 Korea Korea
146 Kozan Gençlik Spor İzcilik KL Adana Bölgesi
147 KST1GSIMK Kastamonu Bölgesi
148 KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ GELENEKSEL OKÇULUK TAKIMI İstanbul Bölgesi
149 Kuşadası Belediye Spor Kulübü Aydın Bölgesi
150 Kütahya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü Kütahya Bölgesi
151 KÜTAHYA GERMİYAN GELENEKSEL ATASPORLARI GENÇLİK VE SP.KULUBÜ Kütahya Bölgesi
152 LİDER EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR İstanbul Bölgesi
153 LYKOPIS ARCHERY Canada
154 MALAYSIA JAWI ARCHERS CLUB Malaysia
155 Manisa Büyükşehir Belediye SK Manisa Bölgesi
156 Manisa İl Gençlik S.K Manisa Bölgesi
157 Marmara Okçuluk Spor Kulübü İstanbul Bölgesi
158 Mavi Koryo Spor Kulübü Ankara Bölgesi
159 MELİKŞAH G.T.O SPOR KULÜBÜ Konya Bölgesi
160 MERGEN UKSI Russia
161 Mersin Okçuluk S.K Mersin Bölgesi
162 Mersin Yenişehir SK Mersin Bölgesi
163 Mete Spor Kulübü Mersin Bölgesi
164 Mexico Mexico
165 Modern Okçuluk Spor Kulübü Eskişehir Bölgesi
166 MONGOLIAN NATIONAL ARCHERY ASSOCIATION Mongolia
167 Muğla Gençlik Spor Kulübü Muğla Bölgesi
168 Nokta Okçuluk Mersin Bölgesi
169 NYILEGYENES ARCHERY CLUB Hungary
170 NYUGATI GYEPŰ Hungary
171 ODTU Spor Kulübü Ankara Bölgesi
172 OFOK İSTANBUL UNİVERSİTESİ İstanbul Bölgesi
173 Okçular Vakfı Spor Kulübü İstanbul Bölgesi
174 Öncü Gençlik Spor Kulübü İstanbul Bölgesi
175 Onok Spor Kulübü Ankara Bölgesi
176 Orhangazi Gençlik ve Spor Eğitim Kulübü Bursa Bölgesi
177 OSMANİYE KAYI GELENEKSEL OKÇULUK VE SPOR KULUBÜ Osmaniye Bölgesi
178 ÖTÜKEN KONYA ATLI OKÇULUK Konya Bölgesi
179 Özel Sevgi Koleji Spor Kulübü Ankara Bölgesi
180 Polis Spor Gücü Bolu Bölgesi
181 POLISH TRADITIONAL ARCHERY ASSOCIATION Poland
182 S.ZAİM ÜNİVERSİTESİ OKÇULUK İstanbul Bölgesi
183 Sakarya Jimnastik Kulübü Sakarya Bölgesi
184 SAKHA-ARCHERY CLUB "BERGEN" Russia
185 Samsun Gençlik ve S.K Samsun Bölgesi
186 Samsun Kuzey Okçuluk S.K Samsun Bölgesi
187 Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü Samsun Bölgesi
188 SAMSUN YILDIZ GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ Samsun Bölgesi
189 SCHÜTZENVERBAND BERLIN-BRANDENBURG E.V Germany
190 Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü Ankara Bölgesi
191 SEYYİTD BATTAL GAZİ OKÇULUK KULUBÜ Malatya Bölgesi
192 ŞİLE BELEDİYESİ OKÇULUK KLUBÜ İstanbul Bölgesi
193 SİPAHİ ATLI VE GELENEKSEL Bursa Bölgesi
194 Sivas Aktif SK Sivas Bölgesi
195 Sivas Gençlik Spor Kulübü Sivas Bölgesi
196 Sivas İzcilik Gençlik Spor K. Sivas Bölgesi
197 Sivas Okçuluk Gençlik ve SK Sivas Bölgesi
198 Sivas Özdemir SK Sivas Bölgesi
199 Sivas Türk Telekom Spor Kulübü Sivas Bölgesi
200 SLOVAKIAN TRADITIONAL ARCHERY ASSOCIATION Slovakia
201 Spor A.Ş Gençlik ve S.K Kayseri Bölgesi
202 Switzerland Switzerland
203 TALEBE BİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ İstanbul Bölgesi
204 TALİMHANE OKÇULUK SPOR KULUBÜ İstanbul Bölgesi
205 TARGET Ukraine
206 TARGET CLUB Bosnia Herzegovina
207 TARSUS AKINCILAR ALPLIK OKULU VE OKÇULUK KULÜBÜ Mersin Bölgesi
208 TARSUS KUT OK Mersin Bölgesi
209 TEAM LYKOPIS ARCHERY Canada
210 TED İSTANBUL SPOR KULÜBÜ İstanbul Bölgesi
211 TEVTAR Moldova
212 Tezel Okçuluk Spor Kulübü Ankara Bölgesi
213 Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü Tokat Bölgesi
214 TOKAT DANİŞMENT GAZİ ATÇILIK VE SPOR KULUBÜ Tokat Bölgesi
215 Tokat Gençlik Spor Tokat Bölgesi
216 TRADITIONAL ARCHERS SINGAPORE Singapore
217 TRADITIONAL ARCHERY CENTER, WROCLAW Poland
218 TRINITI Russia
219 TRINITY Russia
220 TURHAL GELENEKSEL OKÇULUK Tokat Bölgesi
221 TÜRK AVASIM GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ Kahramanmaraş Bölgesi
222 Türk Telekom Ankara Spor Kulübü Ankara Bölgesi
223 Uludağ Gürsu Spor Kulübü Bursa Bölgesi
224 Ümitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü Ankara Bölgesi
225 Ünye Bedensel Engelliler SK Ordu Bölgesi
226 Uşak Çevre K.A.E.G.İ ve S.K Uşak Bölgesi
227 Uzuntaş Okçuluk Spor Kulübü Antalya Bölgesi
228 Validebağ A.S.M. lisesi S.K İstanbul Bölgesi
229 Vedat Erbay Spor Akedemisi Antalya Bölgesi
230 WORLD TRADITIONAL ARCHERY FEDERATION UKRAINE Ukraine
231 Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Yalova Bölgesi
232 Yaşamkent İlker Spor Kulübü Ankara Bölgesi
233 Yatağan Spor Kulübü Muğla Bölgesi
234 YECHEON PROVINCE TEAM Korea
235 Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü Ankara Bölgesi