18 Mart Şehitleri Türkiye Kupası Yarışma Programı Duyurusu

by Özal Aksu | 13 Mart 2021 12:21

Federasyonumuzun 2021 Yılı Faaliyet Programında yer alan 18 Mart Şehitleri Türkiye Kupası
(TSP-1) yarışması çevrimiçi kayıt işlemleri sona ermiştir.

42 Bölgeden 117 kulübümüzün kayıt yaptırdığı yarışmaya toplam 822 sporcumuzun katılması
beklenmektedir. Yarışmalar 2021 Yılı Koronavirüs Riskine Karşı Ulusal Yarışma Tedbirleri ve Türkiye Okçuluk Federasyonu Yarışma Talimatı uyarınca gerçekleştirilecektir.

İçerisinde bulunduğumuz Covid-19 şartları ve Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesislerinin fiziki yapısı göz önüne alındığında 01 Mart 2021 tarihinde web sitemizde yayımlamış olduğumuz yarışma
programında güncelleme yapılması gerekmiştir. Gerekli düzenlemelerin yapılmış olduğu yarışma programımızı, Versiyon 0.2 olarak ekli dosyada bulabilirsiniz.

Yarışma kesin kayıt ve akreditasyon işlemleri sırasında, katılımcıların Ateş Ölçümleri, Covid-19
Semptom gözlemleri ve HES Kodu kontrolleri gerçekleştirilecektir. Bu sebeple tüm katılımcıların HES Kodlarını içeren QR Kodları kayıt işlemleri sırasında hazır bulundurmaları süreci
hızlandıracaktır.

Özellikle Kadetler kategorilerindeki katılım yoğunluğu sebebiyle sıralama atışları 36 ok üzerinden gerçekleştirilecektir. 2021 Kadetler – Gençler Milli Takım Seçme Sistemimizin uygulanmaya başlayacağı bu yarışmada sporcularımızı sıralama atışlarında 720 round atamayacakları için baraj puanlar yerine yine 2021 Kadetler – Gençler Milili Takım Seçme Sisteminde belirtilmiş olan tek ok ortalamaları dikkate alınacaktır. Bu sisteme ve belirlenmiş olan tek ok ortalamalarına ekte bulunan dosyadan ulaşabilirsiniz!

Türkiye Okçuluk Federasyonu

 

18MartŞehitleriYarismaProgramiV0.2

2021Genç-KadetMilliTakımSeçmeSistemiV1.0

 

Source URL: https://www.tof.gov.tr/18-mart-sehitleri-turkiye-kupasi-yarisma-programi-duyurusu/