Yarışma Haberleri

3. Uluslararası Malazgirt Zafer Kupası Okçuluk Yarışması Reglamanı Yayınlanmıştır

2019 Faaliyet Programımızda yer alan 3. Uluslararası Malazgirt Zafer Kupası Okçuluk Yarışması 23 – 25 Ağustos 2019 tarihleri arasında Ordu, Tayfun Gürsoy Parkı’nda gerçekleştirilecektir....

Yarışmaya Kayıt Olan Sporcu Listesi

SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
1Doruk Ekin EsatoğluRMAnkara BölgesiAnkara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
2Oğulcan GözekRMAnkara BölgesiAnkara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
3Zeynep KöseRWAnkara BölgesiAnkara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
4Can ÖzgülerRMAnkara BölgesiODTU Spor Kulübü
5Mehmet Oğulcan GüngörRMAnkara BölgesiODTU Spor Kulübü
6Muhammet Kamer Taha GençRMAnkara BölgesiODTU Spor Kulübü
7Sabiha Şeydanur CebeciRWAnkara BölgesiODTU Spor Kulübü
8Selin SeyrekRWAnkara BölgesiODTU Spor Kulübü
9Mustafa Şakir OğuzRMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
10Burak ÖzbekRMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
11Doğukan GözeRMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
12Mustafa Buğrahan ÇobanRMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
13Seçkin Semih AteşoğluRMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
14Yiğit Ata GülşenerRMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
15Buse Yaren AteşRWAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
16Çise Pelin SadioğluRWAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
17Zeynep YemişçilerRWAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
18Merih SimavRMAntalya BölgesiAntalya Elite Spor Kulübü
19Oğuz Kaan KurtRMAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
20Şevket Eren Nebi ÇolakRMBolu BölgesiBolu Gençlik Merkezi S.K
21Ulaş Berkim TümerRMÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
22Kaan Ali SelbesRMÇorum BölgesiÇorum Ferdi
23Behiye Çisem ÖrülRWÇorum BölgesiÇorum Ferdi
24Hatice EkerRWÇorum BölgesiÇorum Ferdi
25Seda DemirRWÇorum BölgesiÇorum Ferdi
26Sümeyyenur DuymuşRWÇorum BölgesiÇorum Ferdi
27Lasha SaluqvadzeRMGeorgiaGeorgia
28Lali MtskerashviliRWGeorgiaGeorgia
29Medea GvınchıdzeRWGeorgiaGeorgia
30Salome KharshıladzeRWGeorgiaGeorgia
31Anri BasiladzeRMGeorgiaGürcistan - Georgia
32Lasha PkhakadzeRMGeorgiaGürcistan - Georgia
33Ira ArjevanidzeRWGeorgiaGürcistan - Georgia
34Teona KutaladzeRWGeorgiaGürcistan - Georgia
35Tsiko PhutkaradzeRWGeorgiaGürcistan - Georgia
36Mirian TsulukidzeRMGeorgiaGürcistan Kulüp - Georgia Club
37Nika TavdgiridzeRMGeorgiaGürcistan Kulüp - Georgia Club
38Saba GatenadzeRMGeorgiaGürcistan Kulüp - Georgia Club
39Linda KhalvashiRWGeorgiaGürcistan Kulüp - Georgia Club
40Gökçe DemirelRWIsparta BölgesiIsparta Bölge Spor
41Çağrı ÇolakoğluRMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
42Arda Tunç YaraşRMİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
43Tuncay YaraşRMİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
44Oğuzhan KüçükRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
45Ahmet AltınokRMKonya BölgesiKonya Ferdi
46Cemil HakçıRMOrdu BölgesiÜnye Bedensel Engelliler SK
47Eren YerlikayaRMOrdu BölgesiÜnye Bedensel Engelliler SK
48Erson CüreRMOrdu BölgesiÜnye Bedensel Engelliler SK
49İsmail FidanRMOrdu BölgesiÜnye Bedensel Engelliler SK
50Metehan KöesRMOrdu BölgesiÜnye Bedensel Engelliler SK
51Osman Yiğit AltunRMOrdu BölgesiÜnye Bedensel Engelliler SK
52Yunus ÇetinkayaRMOrdu BölgesiÜnye Bedensel Engelliler SK
53Meryem YazıcıRWOrdu BölgesiÜnye Bedensel Engelliler SK
54Bedirhan KöksalRMSamsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
55Övgü KefeliRWSamsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
56Osman Aybars AltıntaşRMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
57Aysima KaraoğluRWSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü


Yarışmaya Kayıt Olan Antrenör Listesi

SıraAdSoyadBölge
1CengizYıldırımAnkara Bölgesi
2EmineYıldırımAnkara Bölgesi
3ÖzgürKöseAnkara Bölgesi
4MehmetAkçaAntalya Bölgesi
5YavuzCanlıKonya Bölgesi
6SunaYerlikayaOrdu Bölgesi
7Mustafa RaşitUlusoySamsun Bölgesi
Tümünü indir
pdf

Malazgirt Zafer Kupası Reglamanı

Size: 1.01 mb
Hits: 610
Date added: 29 - 07 - 2019