Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2023 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2023 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

  Pazartesi, Ekim 2, 2023

  2019 Yılı Öncesi Antrenörlük Eğitimi Teori Dersleri Bütünleme Sınavı Duyurusu

  Antrenör Eğitim Yönetmeliği 14 Aralık 2019 tarihinde Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Antrenör Eğitim Yönetmeliği’nin diğer Geçiş Hükümleri başlıklı Geçici 3. maddesi ”Bu Yönetmeliğin yürürlüğe girdiği tarihten önce başlamış olan işlemler, yürürlükten kaldırılan Yönetmelik hükümlerine göre sonuçlandırılır.” hükmü doğrultusunda Spor Eğitimi ve Araştırmaları Daire Başkanlığı ve ilgili federasyonlar tarafından 01 Ocak 2015 – 14 Aralık 2019 tarihleri arasında antrenör yetiştirme eğitim kurslarına katılarak teori eğitimi ders veya derslerinden başarısız olan kursiyerlere yönelik bütünleme sınavı düzenlenmesi planlanmaktadır.

  Ek’te bulunan bütünleme sınavı başvuru formu ile il ve ders talepleri alınacak olup, 31 Temmuz 2022 günü saat 17.00’e kadar (Antrenorbutunleme@gsb.gov.tr ) e-posta adresine belirtilen bütünleme formu ile kursiyelerin il ve ders taleplerini iletmesi gerekmektedir.

  Açılacak sistemden yalnızca 01 Ocak 2015 – 14 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olan eski antrenör eğitim usülünde düzenlenmiş kurslara katılım gösteren ve yalnızca teorik derslerden (BESYO dersleri) bütünlemeye kalan kişilerin kayıt olabileceğini hatırlatırız.

  İlgililere duyurulur.

  Türkiye Okçuluk Federasyonu

  spot_img

  Instagram Gündemi

  Diğer Haberler