Perşembe, Ekim 22, 2020

Yarışma Haberleri

2020 18 Mart Şehitleri Türkiye Kupası Hakem Listesi

0
Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanlığı (Merkez Hakem Kurulu) 18 Mart – 22 Mart 2020 tarihleri arasında Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesislerinde gerçekleştirilecek olan 18 Mart Şehitleri Türkiye...

2020 18 Mart Şehitleri Türkiye Kupası

0
Federasyonumuz Faaliyet programında yer alan 18 Mart 2020 - 22 Mart 2020 Tarihlerinde Antalya'da Gerçekleşecek Olan 2020 18 Mart Şehitleri Türkiye Kupası Yarışması Reglamanı...

Yarışmaya Kayıt Olan Sporcu Listesi

SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
1Ömer ErgüderCMAdıyaman BölgesiAdıyaman Ferdi
2Doğan HancıCMAfyonkarahisar BölgesiAfyon Jimnastik Spor Kulübü
3Macid KelekçiCMAfyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
4Mehmet ÇağlarCMAfyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
5Miray ÜlgüCWAfyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
6Zişan İrem KumralCWAfyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
7Çağdaş DikenCMAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
8Yasin ArazCMAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
9Ayşe Beren YıldızRWAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
10Yaren ÖzdoğanRWAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
11Süleyman ArazCMAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
12Rabia ArıCWAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
13Burakcan KayakoğluRMAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
14Assıya YılmazerRWAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
15Yakup YıldızCMAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
16Furkan SertRMAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
17Kaan AyvacıoğluRMAnkara BölgesiAnkara DSI Spor Kulübü
18Mustafa Mert GülgösterenRMAnkara BölgesiAnkara DSI Spor Kulübü
19Yavuz Eren YıldızRMAnkara BölgesiAnkara DSI Spor Kulübü
20Eylül AhıskalRWAnkara BölgesiAnkara DSI Spor Kulübü
21Cemal GüvençCMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
22Levent AkpınarCMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
23Mehmet LaçinCMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
24Serhat KarpuzcuCMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
25Zafer İlhanCMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
26Rabia ArapoğluCWAnkara BölgesiAnkara Ferdi
27Hasan Tahsin GüldenoğluRMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
28Osman Aybars AltıntaşRMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
29Vedat AksoyRMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
30Yavuz PapağanRMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
31Ayça TabakoğluRWAnkara BölgesiAnkara Ferdi
32Beril AkçanRWAnkara BölgesiAnkara Ferdi
33Gül ToksözRWAnkara BölgesiAnkara Ferdi
34Zehra Nur ErbaşRWAnkara BölgesiAnkara Ferdi
35Arman JavanshirCMAnkara BölgesiAnkara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
36Ömer Faruk KöseCMAnkara BölgesiAnkara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
37Rafet Tunga Tegin KutluCMAnkara BölgesiAnkara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
38Ezgi Gizem AltınçıbıkCWAnkara BölgesiAnkara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
39Doruk Ekin EsatoğluRMAnkara BölgesiAnkara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
40Mustafa Şakir OğuzRMAnkara BölgesiAnkara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
41Oğulcan GözekRMAnkara BölgesiAnkara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
42Zeynep KöseRWAnkara BölgesiAnkara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
43Burak ÇayırhanRMAnkara BölgesiÇubuk Belediyesi Gençlik ve SK
44Azizhan PolatRMAnkara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
45Recep Barış HotunluRMAnkara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
46Yusufcan DemirRMAnkara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
47Mehmet Arda NalbantoğluCMAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
48Mesut Kerim ArıkanCMAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
49Mustafa YılmazCMAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
50Yiğit Şefik BiroğluCMAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
51Berrenur KuruçayırlıCWAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
52Handan BiroğluCWAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
53Sude OrbayCWAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
54Ali Furkan YılmazRMAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
55Güneş ÇevikRWAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
56Batuhan AkçaoğluCMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
57Cahit TemelCMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
58Erturul AkçaoğluCMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
59Akgül AkçaoğluCWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
60Ecemsu Naz KantemirRWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
61Gülperi AtakRWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
62Meliha Dilara BayrakcıRWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
63Tutku Ece KahramanRWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
64Fatih KorukluoğluCMAnkara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
65Kaan GüdüCMAnkara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
66Mustafa Utku GökerCMAnkara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
67Burak MeşeCMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
68Can Taylan SevükCMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
69Mehmet Akif KaragözCMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
70Menderes ÜnerCMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
71Salih Emre AğcaCMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
72Uğur TiftikCMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
73Yekda Çınar KılıçCMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
74Yiğit Ayberk ÇelikCMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
75Emine Azra YılmazCWAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
76Emine YıldırımCWAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
77Alper AkgündüzRMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
78Burak ÖzbekRMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
79Doğukan GözeRMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
80M. Yasir AtarRMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
81Mehmet Ali YılgörRMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
82Buse Yaren AteşRWAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
83Deniz KeskinRWAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
84Yılmaz KarataşRMAntalya Bölgesi100. Yıl Okçuluk S.K
85Irmak YükselCWAntalya BölgesiAntalya Elite Spor Kulübü
86Sude GelişkenCWAntalya BölgesiAntalya Elite Spor Kulübü
87Şükriye Nur MemikCWAntalya BölgesiAntalya Elite Spor Kulübü
88Efe Kaan ÖzbilekRMAntalya BölgesiAntalya Elite Spor Kulübü
89Enes DayıoğluRMAntalya BölgesiAntalya Elite Spor Kulübü
90Halil Kaan AşikRMAntalya BölgesiAntalya Elite Spor Kulübü
91Merih SimavRMAntalya BölgesiAntalya Elite Spor Kulübü
92Eyvaz ÇalışkanCMAntalya BölgesiAntalya Ferdi
93Toprak Efe ÇobanCMAntalya BölgesiAntalya Ferdi
94Emir ÖzkoçRMAntalya BölgesiAntalya Ferdi
95Kağan Emre ÇelikRMAntalya BölgesiAntalya Ferdi
96Umut GünerCMAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
97Büşra DemirkayaCWAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
98Enes KırımRMAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
99Oğuz Kaan KurtRMAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
100Şahin KaraçolakRMAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
101Turhan AkboğaRMAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
102Türker KeskinRMAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
103Ezgi ElverenRWAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
104Burak BatmazRMAydın BölgesiAydın Ferdi
105Yılkan Berke DoğruerRMAydın BölgesiAydın Ferdi
106Ayberk KanıcıRMBalıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
107Efekan OkurRMBalıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
108Enis Berke KıymazRMBalıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
109Ayşenur AygörenRWBalıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
110Gülsu IşıkRWBalıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
111Melis KarabaşRWBalıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
112Fatih KoçRMBolu BölgesiBolu Gençlik Merkezi S.K
113Şevket Eren Nebi ÇolakRMBolu BölgesiBolu Gençlik Merkezi S.K
114Bilge MerkenRWBolu BölgesiBolu Gençlik Merkezi S.K
115Mehmet Nuri AygünCMBurdur BölgesiBurdur Ferdi
116Murat TuranCMBurdur BölgesiBurdur Ferdi
117Nida SezenCWBursa BölgesiBursa Ferdi
118Mehmet Akif ŞimşekRMBursa BölgesiBursa Okçuluk Spor Kulübü
119Emel AteşCWBursa BölgesiSİPAHİ OKÇULUK SPOR KL.
120Beren TaşçıCMÇanakkale BölgesiGelibolu Olimpik Spor Kulübü
121Rıza Kayra AksoyCMÇanakkale BölgesiGelibolu Olimpik Spor Kulübü
122Eren KırcaCMÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
123Göksel AltıntaşCMÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
124Sezer ÇapkınCMÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
125Gökay AltıntaşRMÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
126Erdem ErenRMÇorum BölgesiÇorum Ferdi
127Yusuf Emre KörçobanRMÇorum BölgesiÇorum Ferdi
128Hatice Ipek KulaRWÇorum BölgesiÇorum Ferdi
129Şeyma Nur KavuncuRWÇorum BölgesiÇorum Ferdi
130Taner SızanlıCMDenizli BölgesiDenizli Ferdi
131Özlem ÖzcanCWDenizli BölgesiDenizli Ferdi
132Ercan KoçakRMDenizli BölgesiDenizli Ferdi
133Gökhan KüçükkaplanRMDenizli BölgesiDenizli Ferdi
134Gürkan AkınRMDenizli BölgesiDenizli Ferdi
135Hatice YıldırımRWDenizli BölgesiDenizli Ferdi
136Nihan Ünal KüçükkaplanRWDenizli BölgesiDenizli Ferdi
137Ali Tuğra GörenRMEdirne BölgesiEDOK Spor Kulubü
138Furkan DağoğluRMElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
139Bahadır SöğütCMEskişehir BölgesiEskişehir Anadolu Üniversitesi GSK
140Olcay GürsesCMEskişehir BölgesiEskişehir Anadolu Üniversitesi GSK
141Berra CanıgürRWEskişehir BölgesiEskişehir Anadolu Üniversitesi GSK
142İpek AktanRWEskişehir BölgesiEskişehir Anadolu Üniversitesi GSK
143Ayşe Bera SüzerCWEskişehir BölgesiEskişehir Okçuluk Spor Kulübü
144Efe ÜnsalRMIsparta BölgesiIsparta Bölge Spor
145Eren DeğirmenciRMIsparta BölgesiIsparta Bölge Spor
146Muhammed Salih ÜremRMIsparta BölgesiIsparta Bölge Spor
147Betül TokerRWIsparta BölgesiIsparta Bölge Spor
148Gökçe DemirelRWIsparta BölgesiIsparta Bölge Spor
149Şeyma Nur AtalarRWIsparta BölgesiIsparta Bölge Spor
150Birkan İşyenerCMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
151Göker Ahmet YazıcıCMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
152Gökhan AkiCMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
153Ata Deniz KumbasarCMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
154Atilla Bora ŞakarCMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
155Atilla UzunCMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
156Efe ŞensoyCMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
157Emir Çağkan ÖzçelikCMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
158Evren ÇağıranCMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
159Nazmi Agah FuçucuCMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
160Okyanus AdaCMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
161Şahin SuCMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
162Yusuf Furkan YurttaşCMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
163Deren ÇağlayanCWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
164Ebrun EmanetCWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
165Gülay ÇetinCWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
166İrem AlpçetinCWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
167Lara AtakayCWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
168Zeynep Ece EroğluCWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
169Zeynep ŞahinCWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
170Ali SökmenRMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
171Bartu ÖzerRMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
172Batuhan CanRMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
173Çağrı ÇolakoğluRMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
174Chang Hee KimRMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
175İlteriş Kağan KaraburguRMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
176Nuri Sergen ŞehitoğluRMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
177Yunus Emre KiliçRMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
178Anı YıldırımRWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
179Büşra ArslanRWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
180Hanife Elif GürselRWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
181Lara Gözde ÇetinbaşRWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
182Rabia Nilsu EryılmazRWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
183Zeynep Tuana KüllüRWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
184Burcu DağCWİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
185Efe Gürkan MaraşRMİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
186Bülent KorkmazCMİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
187Erdoğan AyganCMİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
188Muhammed YetimCMİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
189Buse Başak HaneyCWİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
190Şeyma GençCWİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
191Yeşim BostanCWİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
192Ali Mert AkkoyuncuRMİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
193Bilal BattalRMİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
194Muhammet Murat İnanRMİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
195Ömer Faruk KurtRMİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
196Özgür ÖzenRMİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
197Rıdvan ŞenRMİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
198Sadık SavaşRMİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
199Beyza ÖzcanRWİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
200Havvanur BaşarRWİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
201İlayda TaşkıranRWİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
202Kübra DemirciRWİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
203Melike ŞahinRWİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
204Yağmur ŞengülRWİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
205Yüşra GençRWİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
206Emre Arda ÖzdemirCMİstanbul Bölgesiİstanbul Ferdi
207Sarp AkgülCMİstanbul Bölgesiİstanbul Ferdi
208Bürge Nazra BaranCWİstanbul Bölgesiİstanbul Ferdi
209Derya İpek OkyarCWİstanbul Bölgesiİstanbul Ferdi
210Yasemin Begüm TopkarcıCWİstanbul Bölgesiİstanbul Ferdi
211Caner KılıçalpRMİstanbul Bölgesiİstanbul Ferdi
212Ramazan ŞengülRMİstanbul Bölgesiİstanbul Ferdi
213Ezgi BaşaranRWİstanbul Bölgesiİstanbul Ferdi
214Meral ÖzkütükRWİstanbul Bölgesiİstanbul Ferdi
215Ömer Efe BozdağCMİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
216Semih Bender DurğunCMİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
217Sude Naz KirmizigedikCWİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
218Baran Yağız ErdoğanRMİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
219Barış MermerRMİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
220Berkay AkkoyunRMİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
221Mete GazozRMİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
222Muhammet Emre ÖzRMİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
223Elifsu ÖzdemirRWİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
224Melisa GazozRWİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
225Merve CanRWİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
226Ege Gönenç KıratlıoğluCMİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
227Ege KıyıcıCMİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
228Hüseyin Ferhat KemaloğluCMİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
229Sinan Emre BilselCMİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
230Arzu AhatRWİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
231Ece Aleyna ÖztürkRWİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
232Bünyamin YankaçCMİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
233Demir ElmaağaçlıCMİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
234Furkan OruçCMİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
235Halit Ömer DağCMİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
236Kemal ÖzkanCMİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
237Mahsum ÇiçekCMİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
238Beyzanur ŞimşekCWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
239Efdal Hatice KöseCWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
240Emine Rabia OğuzCWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
241Evrim SağlamCWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
242Hilal HasoğluCWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
243Kardelen SezerCWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
244Kübra ÖzkayaCWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
245Öznur CüreCWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
246Sevgi YorulmazCWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
247Abdullah YorulmazRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
248Abdürrezzak TavacıRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
249Batuhan AyazRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
250Fırat KırRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
251Harun KırmızıtaşRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
252Kemal Sait MiletliRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
253Mahmut BalkanRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
254Memati KırmızıtaşRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
255Metehan SafiRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
256Muhammed Abdullah YıldırmışRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
257Musa ArzumanRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
258Ömer Faruk AydemirRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
259Taha Yiğit TarakçıRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
260Eslem Nisa DemezRWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
261Fevkiye Ayça DaşdemirRWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
262Feyzanur GüntaşRWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
263Gizem ÖzkanRWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
264Merve Nur EroğluRWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
265Rümeysa UysalRWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
266Sena YavuzRWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
267Şevval YakupoğluRWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
268Sudenur TemizoğluRWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
269Zehra Özbey TorunRWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
270Zeren DemirRWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
271Zeynep SürücüRWİstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
272Yusuf Eren AlbayrakRMİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
273Mehmet SaruhanlıCMİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
274Alp AkışRMİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
275Berkecan ÜnalRMİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
276Gökberk AytekinRMİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
277Karan KasaboğluRMİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
278Kutay ÖztürkRMİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
279Oğul Deniz AğırRMİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
280Ayşe Derin ÖztaşanRWİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
281Elif Naz AkışRWİzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
282Bora YenelRMİzmir BölgesiGöztepe S.K
283Efe DemirRMİzmir BölgesiGöztepe S.K
284Eren ErolRMİzmir BölgesiGöztepe S.K
285Bade AteşRWİzmir BölgesiGöztepe S.K
286Ceyda HepsevigenRWİzmir BölgesiGöztepe S.K
287Eflin ÖzacarRWİzmir BölgesiGöztepe S.K
288Nil CinaliRWİzmir BölgesiGöztepe S.K
289Sevcan DerinRWİzmir BölgesiGöztepe S.K
290Yasemin Ecem AnagözRWİzmir BölgesiGöztepe S.K
291Anıl GünayRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
292Demir MeteRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
293Doğan İşlerRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
294Ergin Ilgar BatırRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
295İ. Ethem GülaçarRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
296M. Bilal GüneriRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
297Oğuzhan KüçükRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
298Yağız YılmazRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
299Aybüke AktunaRWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
300Cansın ErnalbantoğullarıRWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
301Cemre SadıkoğluRWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
302Elif Deniz HaberalRWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
303Fatma Buket AycanRWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
304Sıla ÖzdemirRWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
305Şueda GüneriRWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
306Bahadır BatırRMİzmir Bölgesiİzmir Okçuluk İhtisas SK
307Muhammet Emre ÇankayaRMİzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
308Muhittin ArmağanRMİzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
309Burak KanaatCMKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
310Emre EmirmustafaoğluCMKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
311Taha Yasin ŞenCMKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
312Asude AltınışıkCWKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
313Meryem ÇalışkanCWKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
314Zeynep KaraoğluCWKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
315Zuhal ŞahinoğluCWKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
316Ahmet Alparslan ÖzdenCMKastamonu BölgesiKastamonu G. S.K
317Ahmet SarıbekiroğluCMKastamonu BölgesiKastamonu G. S.K
318Seyfullah ÖzelCMKastamonu BölgesiKastamonu G. S.K
319Nurgül BaysalRWKayseri BölgesiKayseri Ferdi
320Yağmur KantekinRWKayseri BölgesiKayseri Ferdi
321Elif Nisa YükselRWKayseri BölgesiKayseri G. ve Spor Etkin. K.
322Alp Soner KesimCMKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
323Egemen UsluCMKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
324Nuh İlhanCMKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
325Yunus Emre ArslanCMKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
326Büşra Nur GürlekCWKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
327Gizem ElmaağaçlıCWKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
328Ilkim Şevval SakıcıCWKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
329Kamil TürkmenRMKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
330Kutay TekRMKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
331Mevlüt Mert AtayRMKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
332Fatma MaraşlıRWKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
333Kerem AktaşCMKırşehir BölgesiKırşehir Ferdi
334Betül DemirbaşCWKırşehir BölgesiKırşehir Ferdi
335Emine BiçerCWKırşehir BölgesiKırşehir Ferdi
336İpek GüneşCWKırşehir BölgesiKırşehir Ferdi
337Abdullah AkınRMKütahya BölgesiKütahya Gençlik Merkezi G.S.K
338Muhammed Burhan SüatRMKütahya BölgesiKütahya Gençlik Merkezi G.S.K
339Ozan AydoğanCMManisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
340Hazel DaraCWManisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
341Hüsna Nur SancakCWManisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
342Sevim YıldırCWManisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
343Deniz Kaan KoçCMManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
344Enes Görkem HasgörCMManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
345Enver Ege ÇetinkayaCMManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
346Berkay KayaRMManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
347Eylül Derya ÜretenRWManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
348Irmak EminoğluRWManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
349Tuğçe Naz ÇakırRWManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
350Emircan HaneyCMMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K
351Gülçin BalıkCWMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K
352Hazal BurunCWMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K
353Sevda YakaCWMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K
354Songül LökCWMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K
355Rıfat TerziCMNevşehir BölgesiNevşehir Ferdi
356Aybüke İlerCWNevşehir BölgesiNevşehir Ferdi
357Sudenaz EkeCWNevşehir BölgesiNevşehir Ferdi
358Melike AltunkaynakCWNiğde BölgesiBOR BELEDİYE SK.
359Güner ÇetinRMNiğde BölgesiBOR BELEDİYE SK.
360Ramazan ArslanRMNiğde BölgesiBOR BELEDİYE SK.
361Ecenaz SayğıRWNiğde BölgesiBOR BELEDİYE SK.
362Abdullah AslımCMSamsun BölgesiSamsun Ferdi
363Ahmet ÖzdemirCMSamsun BölgesiSamsun Ferdi
364Emirhan KısaCMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
365Kubilay ÖzdemirCMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
366Samet Can YakalıCMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
367Ahmet Emin DemirtaşRMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
368Bilal Bahadır HacıeyupoğluRMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
369Çağatay AydınRMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
370Cevdet Dinçer DemiralRMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
371Fatih BozlarRMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
372Ömer Enes TuranRMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
373Özhan Alp ŞehitRMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
374Resul Sefa ÖztürkRMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
375Aysima KaraoğluRWSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
376Defne DerebaşıRWSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
377Gönül PulatRWSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
378Şevket Can AydinCMSivas BölgesiSivas İzcilik Gençlik Spor K.
379Asuman Fatma KaçarCWSivas BölgesiSivas Türk Telekom Spor Kulübü
380Buse AtaşCWSivas BölgesiSivas Türk Telekom Spor Kulübü
381Ceyda ArslanCWSivas BölgesiSivas Türk Telekom Spor Kulübü
382Şevvalsu YalçinCWSivas BölgesiSivas Türk Telekom Spor Kulübü
383Taha DoyançCMŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Belediyesi G.S.
384Ceren AlkanCWŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Belediyesi G.S.
385Leyla SarıyıldızCWŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Belediyesi G.S.
386Muhammed Fatih BahrioğullarıRMŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Belediyesi G.S.
387Murat AlkanCMŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Ferdi
388Elif ÖzalpCWŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Ferdi
389Merve YetkinRWŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Ferdi
390Haydarcan YıldırımCMYalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü


Yarışmaya Kayıt Olan Antrenör Listesi

SıraAdSoyadBölge
1Hacı AliUludağAdıyaman Bölgesi
2MuhlisÖçAfyonkarahisar Bölgesi
3İbrahimYavuzAksaray Bölgesi
4Yakup HanÇetinAksaray Bölgesi
5BatuhanYaşarAnkara Bölgesi
6CananErgün KayaAnkara Bölgesi
7CengizYıldırımAnkara Bölgesi
8EminBayrakcıAnkara Bölgesi
9GüldenBiroğluAnkara Bölgesi
10GülüşenGüler BalciAnkara Bölgesi
11HakanKarademirAnkara Bölgesi
12Kemal YıldızAkçanAnkara Bölgesi
13Mustafa SerkanTunaAnkara Bölgesi
14OğuzhanPolatAnkara Bölgesi
15ÖzgürSulanAnkara Bölgesi
16SezaiUzunAnkara Bölgesi
17TolgahanYıldırımAnkara Bölgesi
18YusufAyvacıoğluAnkara Bölgesi
19AlptekinFıratAntalya Bölgesi
20AykutAlgülAntalya Bölgesi
21BegülLöklüoğlu ÖzusAntalya Bölgesi
22Buğra HakanBudakAntalya Bölgesi
23ÇağhanÖzusAntalya Bölgesi
24EdaÇınarAntalya Bölgesi
25KutlayYükselAntalya Bölgesi
26SeldaErdoğanAntalya Bölgesi
27TülinAsAntalya Bölgesi
28MünevverYakalıAydın Bölgesi
29YasemenYıldızBalıkesir Bölgesi
30Ömer FarukMerkenBolu Bölgesi
31ÇağrıErdoğanBursa Bölgesi
32DilekMercan ÖzdemirÇanakkale Bölgesi
33EmreÖzdemirÇanakkale Bölgesi
34ErkanTeryakioğluÇorum Bölgesi
35NidaEsenElazığ Bölgesi
36İzzetAvcıEskişehir Bölgesi
37Mustafa MuratDalarEskişehir Bölgesi
38YalçinÜnsalIsparta Bölgesi
39Ahmet SonerMersinliİstanbul Bölgesi
40AyhanKayaİstanbul Bölgesi
41BahadırAğdereİstanbul Bölgesi
42BüşraArslanİstanbul Bölgesi
43EbruAr Şengülİstanbul Bölgesi
44Efruz M. MirzaGönenliİstanbul Bölgesi
45ElanurKöseİstanbul Bölgesi
46ErolTürkekulİstanbul Bölgesi
47EsraYazıcıİstanbul Bölgesi
48GoncaGençİstanbul Bölgesi
49İlkerErdoğanİstanbul Bölgesi
50MehmetOruçİstanbul Bölgesi
51MertDoğanİstanbul Bölgesi
52OzanAksüngerİstanbul Bölgesi
53SerdarŞatırİstanbul Bölgesi
54AhmetKütahyalıİzmir Bölgesi
55EsenDönmezİzmir Bölgesi
56EserÇulhaoğluİzmir Bölgesi
57FahrettinSağlamİzmir Bölgesi
58İlkeBeşkenİzmir Bölgesi
59İremÖzdemirİzmir Bölgesi
60SedatAkpınarİzmir Bölgesi
61YarkınBozbayİzmir Bölgesi
62RecepBatmanKaraman Bölgesi
63VenharBatmanKaraman Bölgesi
64NeclaDemirKastamonu Bölgesi
65EmreÇömezKayseri Bölgesi
66RamazanAçıkgözKayseri Bölgesi
67YahyaUlaşKırşehir Bölgesi
68AhmetMertoğluKütahya Bölgesi
69DuyguYardımcıoğluManisa Bölgesi
70YusufKelebekManisa Bölgesi
71Mehmet EjderSözenMuğla Bölgesi
72YusufYazıcıNevşehir Bölgesi
73Mahmut TanerŞanlıNiğde Bölgesi
74İsaÖzerSamsun Bölgesi
75PınarDemirSivas Bölgesi
76EfrahimCanfesYalova Bölgesi
Tümünü indir
pdf

18MartSehitleriReglaman

Boyut: 313.44 KB
Tıklanma: 1135
Eklenme tarihi: 14 - 02 - 2020