Yarışma Haberleri

2020 ASES Minikler Salon Kupası Hakem Listesi

0
Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanlığı (Merkez Hakem Kurulu) 27 Şubat – 01 Mart 2020 tarihleri arasında Samsun Okçuluk Salonunda gerçekleştirilecek olan 2020 ASES Minikler Salon Kupası Okçuluk...

2020 ASES Minikler Salon Kupası

0
Federasyonumuz Faaliyet programında yer alan 27 Şubat 2020 - 01 Mart 2020 Tarihlerinde Gerçekleşecek Olan 2020 ASES Minikler Salon Kupası Yarışması Yarışma Reglamanı ve...

Yarışmaya Kayıt Olan Sporcu Listesi

SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
1Ahmet Nafi ÖzavcıCM1314Adıyaman BölgesiAdıyaman Ferdi
2Alperen CanCM1314Afyonkarahisar BölgesiAfyon Jimnastik Spor Kulübü
3Gazi Can AkbulutCM1314Afyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
4Ömer Deniz DamarCM1314Afyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
5Tennur KelekçiCW1112Afyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
6Zehra ÜlgüCW1112Afyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
7İftar ÜlgüCW1314Afyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
8Yasemin YükselRW1314Afyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
9Emir Said ŞahinRM0910Ankara BölgesiAnkara Ferdi
10Muhammed Eymen MeşeRM0910Ankara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
11Yiğit GülerRM0910Ankara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
12Arif Ata MeralRM1112Ankara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
13Hasan Kaan OsmancıklıoğluRM1314Ankara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
14Koray OdabaşRM1314Ankara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
15Yavuzselim SarıokRM1314Ankara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
16İremgül PolatRW0910Ankara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
17Ayla Aybüke ÇetinRW1314Ankara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
18Zeynep KızılboğaRW1314Ankara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
19Selim Emre AksoyRM0910Ankara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
20Eyüp Ensar AcunRM1112Ankara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
21Arda Emir KayaRM1314Ankara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
22Can YıldırımRM1314Ankara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
23Sueda AltundağRW0910Ankara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
24Ceyda Nur ErgünRW1314Ankara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
25Efe AydoğduRW1314Ankara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
26Elif Reyyan VarankRW1314Ankara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
27Adnan Deniz YılmazRM0910Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
28Ahmet Salih DadalıRM0910Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
29Ömer Poyraz UsalanRM0910Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
30Ahmet MinezRM1112Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
31Fırat Arın ErcanRM1112Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
32Onur Ata GülerRM1314Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
33Safa Deniz KosifRM1314Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
34Elif KülahRW1112Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
35Ekin YerlikayaRW1314Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
36Ela Miray AydinRW1314Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
37Eylül Nisa AydinRW1314Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
38Pervin Naz ÖzkoçakRW1314Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
39Batuhan Levent SağlamCM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
40Emirhan Efe KonakCM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
41Nazır Bahadır ÖzcanCM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
42Ceyhun ŞarvanCM1314Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
43Samet TunçCM1314Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
44Umut AltundağCM1314Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
45Nilvera KılıçCW1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
46Nil YetkinCW1314Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
47Köksal KaracaRM0910Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
48Yiğit Samet DoğanRM0910Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
49Ahmet Salih KoçakRM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
50Arda Ege DönmezgüçRM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
51Burkay YılmazRM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
52Efe ÇalıRM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
53Egehan Kuzey ÖzşahinRM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
54Kayra MetinRM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
55Rüzgar Haşim YıldızRM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
56Selim Yiğit GültekinRM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
57Umut BaytarRM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
58Anıl Cenk ErRM1314Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
59Ramazan Efe PekgözRM1314Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
60Yavuz ÇavuşoğluRM1314Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
61Yılmaz Arda ErgünRM1314Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
62Asya Deniz ÇiftçiRW0910Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
63Eda YıldırımRW0910Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
64İpek ÇetinRW0910Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
65Beray BaşarRW1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
66Elifsu ÇalıRW1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
67Alara ÇalişkanRW1314Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
68İrem TürkkalRW1314Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
69Naz KabakozRW1314Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
70Naz ŞentürkRW1314Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
71Serdar Kaan KüçükaliRM1112Antalya BölgesiAkdeniz Okçuluk Eğitim
72Altan KaraRM1314Antalya BölgesiAkdeniz Okçuluk Eğitim
73Aybars SalmanRM1314Antalya BölgesiAkdeniz Okçuluk Eğitim
74Emir Efe KılıçRM1314Antalya BölgesiAkdeniz Okçuluk Eğitim
75Recep Efe BarbarosCM1314Antalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
76Asim Çağan ÇayirRM0910Antalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
77Berk Ebrar ÇevakRM1112Antalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
78Mustafa KarakayaRM1112Antalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
79Yusuf GörmezRM1112Antalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
80Ayaz KocagözRM1314Antalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
81Efe Ada AzaklıRM1314Antalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
82Efe ArslanRM1314Antalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
83Halil İbrahim KeskinRM1314Antalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
84Naile Iremsu ÇevakRW1314Antalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
85Mete HatipoğluCM1112Aydın BölgesiAydın Ferdi
86Tunç Alp UysalRM0910Aydın BölgesiDidim Okçuluk Efe S.K
87Enes ÖnerRM0910Balıkesir BölgesiBalıkesir Ferdi
88Berat AltuncuRM1112Balıkesir BölgesiBalıkesir Ferdi
89Efe GüllüRM1112Balıkesir BölgesiBalıkesir Ferdi
90Kaan GözRM1112Balıkesir BölgesiBalıkesir Ferdi
91Ahmet Erdem KoyunbakanRM1314Balıkesir BölgesiBalıkesir Ferdi
92Efdal ÖnerRM1314Balıkesir BölgesiBalıkesir Ferdi
93Furkan AkçaRM1314Balıkesir BölgesiBalıkesir Ferdi
94Hamza Yavuz VatanseverRM1314Balıkesir BölgesiBalıkesir Ferdi
95İbrahim DinçerRM1314Balıkesir BölgesiBalıkesir Ferdi
96Muhammed Esad KoyunRM1314Balıkesir BölgesiBalıkesir Ferdi
97Tahsin Alp DemirRM1314Balıkesir BölgesiBalıkesir Ferdi
98Esma CengizoğluRW1112Balıkesir BölgesiBalıkesir Ferdi
99Funda KaradumanRW1112Balıkesir BölgesiBalıkesir Ferdi
100Irmak Özgü ÖzkanRW1112Balıkesir BölgesiBalıkesir Ferdi
101Fatma Ceylin KahramanRW1314Balıkesir BölgesiBalıkesir Ferdi
102Cansu SubaşıoğluRW1314Balıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
103Cemre ElçiRW1314Balıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
104Melike DirikuluRW1314Balıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
105Sahra Melek İnanRW1314Balıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
106Gözde YavuzRW0910Bartın BölgesiBartın Ferdi
107Ceren AydemirRW1112Bartın BölgesiBartın Ferdi
108Şimal DoğuluRW1112Bartın BölgesiBartın Ferdi
109Zeynep VuralRW1314Bartın BölgesiBartın Ferdi
110Edibe Zümra UranRW1112Bilecik BölgesiBilecik Gençlik S.K.
111Ahmet YıldırımCM1314Bingöl Bölgesi12 Engelliler Spor Kulübü
112Eymen Berkay YapıcıCM1314Bingöl Bölgesi12 Engelliler Spor Kulübü
113Harun Yahya AltunCM1314Bingöl Bölgesi12 Engelliler Spor Kulübü
114İbrahim Hayrullah TüzCM1314Bingöl Bölgesi12 Engelliler Spor Kulübü
115Muhammed Miraç GültekinRM1314Bingöl Bölgesi12 Engelliler Spor Kulübü
116İbrahim BamjaRM1314Bingöl BölgesiBingöl Ferdi
117Mete MerkenCM1112Bolu BölgesiBolu Gençlik Merkezi S.K
118Ahmet Emircan ÖzbekCM1112Bursa BölgesiBursa B.B.S.K
119Gökalp GündüzCM1314Bursa BölgesiBursa B.B.S.K
120Yusuf Efe TaşdelenCM1314Bursa BölgesiBursa B.B.S.K
121Berat IşikRM1112Bursa BölgesiBursa B.B.S.K
122Naz ÇalışkanRW1314Bursa BölgesiBursa B.B.S.K
123Yavuz Tardu ÖzlükCM1112Bursa BölgesiBursa Okçuluk Spor Kulübü
124Rifat Can BeykanCM1314Bursa BölgesiBursa Okçuluk Spor Kulübü
125Ecrin BayhanCW1112Bursa BölgesiBursa Okçuluk Spor Kulübü
126Defne Feride KocaCW1314Bursa BölgesiBursa Okçuluk Spor Kulübü
127Efe Yusuf TürkoğluRM1112Bursa BölgesiBursa Okçuluk Spor Kulübü
128Nisa Nur AltınokRW1314Bursa BölgesiBursa Okçuluk Spor Kulübü
129Zeynep ÇomakRW0910Bursa BölgesiUludağ Gürsu Spor Kulübü
130Nihan Nida UzunsoyRW1112Bursa BölgesiUludağ Gürsu Spor Kulübü
131Azra TurgutRW1314Bursa BölgesiUludağ Gürsu Spor Kulübü
132Mekseliyna GönülRW1314Bursa BölgesiUludağ Gürsu Spor Kulübü
133Nazlı Didem GöçmenRW1314Bursa BölgesiUludağ Gürsu Spor Kulübü
134Ali Yiğit AyCM1112Çanakkale BölgesiGelibolu Altınok Spor Kulübü
135Noyan ÇerçiCM1314Çanakkale BölgesiGelibolu Altınok Spor Kulübü
136Eymen YeşilyurtRM0910Çanakkale BölgesiGelibolu Okçuluk Spor Kulübü
137Ilgar YavuzRM0910Çanakkale BölgesiGelibolu Okçuluk Spor Kulübü
138Bora ErdoğanRM1112Çanakkale BölgesiGelibolu Okçuluk Spor Kulübü
139Kayra GöktaşRM1112Çanakkale BölgesiGelibolu Okçuluk Spor Kulübü
140Mehmet Can MalgazRM1314Çanakkale BölgesiGelibolu Okçuluk Spor Kulübü
141Özgü ÖzacarCW1314Çanakkale BölgesiGelibolu S.K.
142Kaan GüngörCM1314Çanakkale BölgesiGelibolu Troya Okçuluk Spor Kulübü
143Osman ÇakarCM1314Çanakkale BölgesiGelibolu Troya Okçuluk Spor Kulübü
144Armağan SepetciCW1112Çanakkale BölgesiGelibolu Troya Okçuluk Spor Kulübü
145Yıldız Duru ÖktenCW1112Çanakkale BölgesiGelibolu Troya Okçuluk Spor Kulübü
146Cansu ÖzdemirCW1314Çanakkale BölgesiGelibolu Troya Okçuluk Spor Kulübü
147Tuana Rüya YılmazCW1314Çanakkale BölgesiGelibolu Troya Okçuluk Spor Kulübü
148Kıvanç ÖzcanRM1314Çanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
149Sündüs Sude TakCW1314Çorum BölgesiÇorum Ferdi
150Ahmet Baki ÇetinRM1112Çorum BölgesiÇorum Ferdi
151Oğuzhan Yavuz GüngörRM1112Çorum BölgesiÇorum Ferdi
152Sabri Eren OtRM1112Edirne BölgesiEdirne Okçuluk Spor Kulübü
153Doruk ÇahlıyanRM0910Edirne BölgesiEDOK Spor Kulubü
154Kaan BaykalRM1112Edirne BölgesiEDOK Spor Kulubü
155Mehmet Can ToprakRM1112Edirne BölgesiEDOK Spor Kulubü
156Oğuzhan BirerRM1112Edirne BölgesiEDOK Spor Kulubü
157İbrahim Umut İşbilirRM1314Edirne BölgesiEDOK Spor Kulubü
158Mert KonyaliRM1314Edirne BölgesiEDOK Spor Kulubü
159Ecrin Su BitikRW0910Edirne BölgesiEDOK Spor Kulubü
160Beliz BaşyalıRW1112Edirne BölgesiEDOK Spor Kulubü
161Ecrin EpçeliRW1112Edirne BölgesiEDOK Spor Kulubü
162Can AkmanCM1314Eskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
163Egehan İnceCM1314Eskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
164Sait Kutay CırıtCM1314Eskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
165Talha MeşeCM1314Eskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
166Aybüke KarahanCW1314Eskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
167Yağmur AkınCW1314Eskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
168Doruk Onat KalaycıRM0910Eskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
169Mahmut Ekrem LeventRM1112Eskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
170Dila SezginRW1112Eskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
171İpek ÖzkanRW1314Eskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
172Ahmet Yiğit ÇamCM1314Gaziantep BölgesiGaziantep Okçuluk Gençlik Sk.
173Metin Mert ÇamRM0910Gaziantep BölgesiGaziantep Okçuluk Gençlik Sk.
174Muslihittin Görkem YalçınRM0910Isparta BölgesiIsparta Bölge Spor
175Eren TosunRM1112Isparta BölgesiIsparta Bölge Spor
176Hurşit Efe UzunRM1112Isparta BölgesiIsparta Bölge Spor
177Kerem KaratopukRM1112Isparta BölgesiIsparta Bölge Spor
178Hüseyin Asım KüçükRM1314Isparta BölgesiIsparta Bölge Spor
179Ramazan AkkulakRM1314Isparta BölgesiIsparta Bölge Spor
180Ayşe Neva KahramanRW0910Isparta BölgesiIsparta Bölge Spor
181Zeynep Nisa PalaRW0910Isparta BölgesiIsparta Bölge Spor
182Begüm YurdabakanRW1314Isparta BölgesiIsparta Bölge Spor
183Duru Şah GözüyeşilRW1314Isparta BölgesiIsparta Bölge Spor
184Ebru ÇelikRW1314Isparta BölgesiIsparta Bölge Spor
185Kübra OğuzoğluRW1314Isparta BölgesiIsparta Bölge Spor
186Rana Sultan KayaRW1314Isparta BölgesiIsparta Bölge Spor
187Esra GüzelCW1112İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
188Fatma Beren AlbayrakCW1112İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
189Rana Dila GülserenCW1112İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
190Emir LatifoğluRM0910İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
191Ömer Taha BalcıRM0910İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
192Poyraz Sami MeteoğluRM0910İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
193Ali Sinan TuncerRM1112İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
194İbrahim Kerem BaşaranRM1112İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
195Kerem Taha AynacıRM1112İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
196Mustafa Burak DabakRM1112İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
197Yusuf Hakan AlbayrakRM1112İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
198Ahsen Ece BiniciRW0910İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
199Ahsen Melis KanmazRW0910İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
200Aslı Rana ŞaşmazRW0910İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
201Elif Nur ÖğütRW0910İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
202Emine Nur TürediRW0910İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
203Serra BarutçuoğluRW0910İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
204Ayşe Eylül DişliRW1112İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
205Ceylin Çağla BeşirliRW1112İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
206Rana Nur YerlikayaRW1112İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
207Zehra Ecrin ÖncüRW1112İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
208Zeynep TutanRW1112İstanbul BölgesiAcıbadem Okulları G.S.K
209Ahmet Kaan SöylemezCM1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
210Asil Timuçin KılıçCM1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
211Yiğit Hamza SalurCM1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
212Harun Yahya ErdemCM1314İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
213Hasan Ali ÖzcanCM1314İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
214Muhammed Emin KabullarCM1314İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
215Muhammed Fatih YılmazCM1314İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
216Reyyan Dila ÖzcanCW1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
217Sevda ÖzkanCW1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
218Muaz Hamza BakırRM0910İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
219Muhammed Ali SalurRM0910İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
220Ömer Faruk KoyuncuRM0910İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
221Ahmet Faruk ÇakmaktaşRM1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
222Halil İbrahim YılmazRM1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
223Muhammed Ali AlıcıRM1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
224Muhammet Emin ÇıngıRM1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
225Selim ArslanRM1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
226Yiğit Hamza SalurRM1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
227Mehmet Şükrü BakırRM1314İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
228Elif Kamuran KutluayRW0910İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
229Berrak BahçıvanoğluRW1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
230Ceylin Didar ÖzcanRW1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
231Hatice Betül KüçükRW1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
232Zeynep Fatma DursunRW1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
233Ahmet TopçuCM1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
234Akif Mirza KantarcıCM1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
235Yunus DursunCM1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
236Akın Erdem SandıkçıCM1314İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
237Fırat KüçükCM1314İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
238Kadir PektemekCM1314İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
239Kerem TeberCM1314İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
240Mehmet Said YeşilkayaCM1314İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
241Çiğdem Defne AlparCW1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
242Damla KoçCW1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
243Deniz İnci SeyhanCW1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
244Eda KuşoğluCW1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
245Zeynep DağaşanCW1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
246Bensu Lal ÖzayCW1314İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
247Ceren ŞalkacıCW1314İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
248Elif YavuzarslanCW1314İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
249Zeynep AkyıldızCW1314İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
250Zeynep Mahinur ArıkanCW1314İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
251Adil Emre HayalRM0910İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
252Ahmet Katade GüvendiRM0910İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
253Enes Talha GüzelRM0910İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
254İsmail Emre TütüncüRM0910İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
255Mustafa Berat UzunRM0910İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
256Yusuf Sami BeyazitRM0910İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
257Ahmet Kerem KarakuşRM1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
258Furkan PektemekRM1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
259Muhammed Asım KayaRM1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
260Orkun DereRM1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
261Enis TürkRM1314İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
262Muhammet Yasin AygünRM1314İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
263Uğur Efe GüzellerRM1314İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
264Arnisa Zeynep KaraRW0910İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
265Bade Şimal KarahanRW0910İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
266Elif CanRW0910İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
267Nehir SeyhanRW0910İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
268Zeynep Elif ÇavgaRW0910İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
269Cemre Nisa TopuzRW1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
270Ecrin Ece AyazRW1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
271İkranur KuzucuRW1314İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
272Tuba Ece YılmazRW1314İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
273Zeynep Azra HayalRW1314İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
274Arda AlbayrakCM1314İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
275Arda KesginCM1314İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
276Atakan Ediz OcakCM1314İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
277Deha Enescan FilikCM1314İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
278Kayra ŞenyüzCM1314İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
279Mehmet Emre AyanCM1314İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
280Tuğra Ediztan FilikCM1314İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
281Almira Ecrin ÖzgüneyCW1112İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
282Bersun Janet EskicikasparCW1112İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
283Cemre DalCW1112İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
284Azra TuranCW1314İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
285Berru Ceren EralkanCW1314İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
286Gizem ErkulCW1314İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
287Yağmur BaygınCW1314İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
288Diyar BaygınRM0910İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
289Mert AltunkumRM0910İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
290Elif GüneysuRW0910İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
291Baran KalkavanCM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
292Egemen KekeçCM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
293Emre AcarCM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
294Kaan BaycanCM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
295Sadi AltınalevCM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
296Tayga BozkurtCM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
297Andre MaşanovicCM1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
298Aral TanrıverdiCM1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
299Çağan ÇakanCM1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
300Ediz ÇolakCM1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
301Mustafa AydoğanCM1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
302Sarp GüngörCM1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
303Tuna TalayCM1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
304Yavuz KürklüCM1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
305Yiğit AykanCM1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
306Deren YılmazCW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
307Elif DemirkolCW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
308Afet Ecem AydemirCW1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
309Deniz AlpayCW1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
310Doğa AlpayCW1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
311Güher FuçucuCW1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
312İdil ÖzçubukçuCW1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
313Kayra PolatdemirCW1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
314Ahmet Efe KorkmazRM0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
315Batu UysalRM0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
316Gazi Yiğit ÜnalRM0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
317Kuzey AltuntopRM0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
318Ömer Alaz UyanıkRM0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
319Ömer Faruk UludağRM0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
320Ahmet Emrullah DemirtaşRM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
321Ahmet Kerem AdaşRM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
322Ahmet Tuna NevzatoğluRM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
323Ali Aras GürbüzRM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
324Aras KiliçaslanRM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
325Atahan AnılRM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
326Deniz Ege ÇakıllıkRM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
327Murat Can AksuRM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
328Yağız Efe TekinRM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
329Yahya Enhar SevinçRM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
330Yiğit DuruselRM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
331Kayra YangeçRM1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
332Tibet Tuna ÇapacıoğluRM1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
333Yusuf KayaRM1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
334Ceren Duru DemirRW0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
335Gamze İpek DenizRW0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
336Merve Gülce GençayRW0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
337Rana YıldırımRW0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
338Ada KarazRW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
339Belgiz Noor GedikRW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
340Beliz BirincibayrakdarRW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
341Duru KoncaRW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
342Duru TanRW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
343Ecem SaralRW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
344İlsu IspirRW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
345Karya ErsoyRW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
346Sena PolatRW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
347Defne YavuzRW1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
348Duru ŞakarRW1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
349Melis Sena AkyelRW1314İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
350Yiğit ArslanCM1112İstanbul BölgesiGöktürk Gençlik ve Spor Kulübü
351Mert Kayra KaplanCM1314İstanbul BölgesiGöktürk Gençlik ve Spor Kulübü
352Deniz ÖzçağlıRW1112İstanbul BölgesiGöktürk Gençlik ve Spor Kulübü
353Karan ŞahinRM0910İstanbul Bölgesiİstanbul Ferdi
354Akif Uras ErginCM1314İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
355Can BaşaranRM1112İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
356Demir SünnetçiRM1112İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
357Mehmet Tuna SoğancıRM1112İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
358Ömer Kayra YelmerRM1112İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
359Ali Talay TosunRM1314İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
360Mehmet Akif ÇoktanRM1314İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
361Muhammed Talha DemirRM1314İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
362Toprak TürkerRM1314İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
363Volkan YildirimRM1314İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
364Yusuf Poyraz ÇokşenRM1314İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
365İdil İren SemizRW0910İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
366Zeynep KaragözRW1112İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
367Cansu YılmazRW1314İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
368Elif Laçin KöseRW1314İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
369Neva Zeynep KanatlıRW1314İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
370Rüya SelanRW1314İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
371Simay KorkmazRW1314İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
372Şevket Toprak GökçeRM1112İstanbul BölgesiİVK Okçuluk
373Sarp ErsoyRM1314İstanbul BölgesiİVK Okçuluk
374Ayşe DurkutRW1112İstanbul BölgesiİVK Okçuluk
375Berra GüvenRW1112İstanbul BölgesiİVK Okçuluk
376Göksu UğurluRW1112İstanbul BölgesiİVK Okçuluk
377Aybike Yeşim EskibozkurtRW1314İstanbul BölgesiİVK Okçuluk
378Hasan Yusuf DurmazCM1314İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
379Hüseyin Burak ÇınarCM1314İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
380Mehmet Enes AkkayaCM1314İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
381Mehmet Tuğra CoşkunCM1314İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
382Yusuf Sami TuranCM1314İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
383Ceren UymazCW1314İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
384Defne UzunokurCW1314İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
385Elif GöktepeCW1314İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
386Arda DurukanRM1314İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
387Eren SabuncuRM1314İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
388Mehmet Demir DayıoğluRM1314İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
389Mustafa Eren ÇitilRM1314İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
390Ela SıtkıRW1314İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
391Elif Ceylin HıdırRW1314İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
392Işık UzunokurRW1314İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
393Doruk SerhatlıoğluCM1314İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
394Emin Akalp İncecikCM1314İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
395Mert GüzelberberCM1314İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
396Mustafa Can HıdıroğluCM1314İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
397Tan ErguntanCM1314İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
398Ahmet Yiğit KurtRM1314İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
399Ege BozkurtRM1314İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
400Mahir Mert BilselRM1314İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
401Ömer Ege YıldırımRM1314İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
402Yağız Efe ÖztürkRM1314İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
403Elif Naz ÖztürkRW1314İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
404Melis ÖzkanCW1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
405Miray DilliceCW1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
406Ayşenur FenerciCW1314İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
407Beyza Nur ÜçlerCW1314İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
408Ebrar Nisa YıldızCW1314İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
409Elif Eylül TarakçıCW1314İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
410Rabia ŞimşekCW1314İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
411Şevval YankaçCW1314İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
412Muhammet Musab GülayRM0910İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
413Ali Tarık ErdenRM1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
414Hüseyin Erdem DemirRM1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
415Muhammed Yusuf ErzurumluRM1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
416Yunus Emre KayaRM1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
417Enver KuşçuRM1314İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
418Mehmet Emin Akif KayaRM1314İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
419Ömer Faruk YıldırmışRM1314İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
420Asrın Asel KayaRW0910İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
421Esma Nisa AydemirRW1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
422Melek Naz AlkanRW1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
423Melike TaşbaşıRW1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
424Nehir Berfin ÖklüRW1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
425Elif Berra GökkırRW1314İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
426Nisanur PınarRW1314İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
427Yaren ÖzkanRW1314İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
428Zelda TemizoğluRW1314İstanbul BölgesiOkçular Vakfı Spor Kulübü
429Ahmet Taha PalazRM0910İstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
430Ata Efe BıyıklıRM1112İstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
431Hakan TunaRM1112İstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
432Ali Egemen AkbaşRM1314İstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
433Can GündüzRM1314İstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
434Cem GündüzRM1314İstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
435Dilşer GöçmenRM1314İstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
436Metin ŞenolRM1314İstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
437Yağız Kağan PamukRM1314İstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
438Ceren EnginRW1112İstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
439Defne TuncelRW1112İstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
440Gülse AkdoğanRW1112İstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
441Zeynep Büşra ÖzkanRW1112İstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
442Zeynep Damla TonguçRW1112İstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
443Beyzanur AkdağRW1314İstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
444Atakan ÜnalCM1112İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
445Erdem ÇavuşoğluRM0910İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
446Kuzey GözenRM0910İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
447Bora BarlasRM1112İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
448Çinar Ege ÜnalRM1112İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
449Yiğit Kerem ErgünRM1112İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
450Akın AkyürekRM1314İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
451Ege ZeybekRM1314İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
452Görkem Ege ErolRM1314İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
453Yağızalp SivrikayaRM1314İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
454Eylül ManalpRW0910İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
455Ada ZeytindalıRW1112İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
456Karya KeserRW1112İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
457Damla ŞimşirRW1314İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
458Ecrin ÇavuşoğluRW1314İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
459Hiranur PervanlarRW1314İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
460Kuzey ErdoğanRW1314İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
461Melis BüyükRW1314İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
462Selin TekinerRW1314İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
463Sena ÖzseçginRW1314İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
464Sude ÖztürkRW1314İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
465Sümeyye AkizRW1314İzmir BölgesiEge Okçuluk İhtisas Spor Kulubü
466Alya Derin ŞentürkRW1314İzmir BölgesiGöztepe S.K
467Elif Sude SanakarRW1314İzmir BölgesiGöztepe S.K
468Nuh Metehan AksuRM1314İzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
469Tuna OyalRM1314İzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
470Yağız YolcuRM1314İzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
471Ayşenur UysalRW1112İzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
472Fatmanur UysalRW1112İzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
473Zeynep Naz BahadırRW1112İzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
474Begüm KarabulutRW1314İzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
475Nur Ebrar KarabiciRW1314İzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
476Aras ÖztırpanRM0910İzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
477Atakan BüyükköprüRM0910İzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
478Kaan TatlıdilRM0910İzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
479Oğuzhan Ayaz GedikRM0910İzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
480Yağiz Efe TopuzRM1112İzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
481Ayhan ÜreRM1314İzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
482Batın Erke KuzuRM1314İzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
483Emirhan YıldırımRM1314İzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
484Kaya KutluyurtRM1314İzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
485Ada AtaRW0910İzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
486Gülten İstanbul KaynarRW0910İzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
487Zeynep Naz KocacıkRW0910İzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
488Dünya YenihayatRW1112İzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
489Birsen Gizem SüngüRW1314İzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
490Cansu TepekuleRW1314İzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
491Elifnaz MemişoğluRW1314İzmir BölgesiKarşıyaka Belediyespor Kulubü
492Ali BacanakRM0910Kayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
493Erdem Kayra GümüşRM0910Kayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
494Ahmet GürkanRM1112Kayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
495Necati Arda KaramanRM1112Kayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
496Ege OrhanRM1314Kayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
497Göktuğ KarabayırRM1314Kayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
498Burak AltunokRM0910Kırıkkale BölgesiAnadolu Hedef Spor Kulübü
499Efe Doğu YağciRM0910Kırıkkale BölgesiAnadolu Hedef Spor Kulübü
500Yusuf Safa PekgözRM0910Kırıkkale BölgesiAnadolu Hedef Spor Kulübü
501Taha ErtürkRM1112Kırıkkale BölgesiAnadolu Hedef Spor Kulübü
502Kamile Gökçe AyhanRW0910Kırıkkale BölgesiAnadolu Hedef Spor Kulübü
503Beyda Gül YurtseverRW1112Kırıkkale BölgesiAnadolu Hedef Spor Kulübü
504Elif Eda DündarRW1112Kırıkkale BölgesiAnadolu Hedef Spor Kulübü
505Erva OğurelRW1112Kırıkkale BölgesiAnadolu Hedef Spor Kulübü
506Tuna OdabaşıRM1314Kırşehir BölgesiKırşehir Ferdi
507Furkan AkbulutRM1112Kocaeli BölgesiKocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulubü
508Serkan Volkan KocabaşRM1112Kocaeli BölgesiKocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulubü
509Kerim ÇalıkRM1314Kocaeli BölgesiKocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulubü
510Ayşe Elif YassıRW1112Kocaeli BölgesiKocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulubü
511Asya ŞimşekRW1314Kocaeli BölgesiKocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulubü
512Betül Nisa SarıkayaRW1314Kocaeli BölgesiKocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulubü
513Elif Ceren SakaRW1314Kocaeli BölgesiKocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulubü
514Eymen AkarRM0910Kütahya BölgesiKütahya Ferdi
515Elif Su YönalRW0910Kütahya BölgesiKütahya Ferdi
516Sude Naz PinyalCW1314Kütahya BölgesiKütahya Gençlik Merkezi G.S.K
517Mustafa Ulaç MertoğluRM1112Kütahya BölgesiKütahya Gençlik Merkezi G.S.K
518Fatma Aysu BaliRW1314Kütahya BölgesiKütahya Gençlik Merkezi G.S.K
519Begüm BozRW1112Manisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
520Ela Deniz ZeydanRW1112Manisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
521İremnur YeğenRW1112Manisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
522Baha KaradağCM1314Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
523Emirhan DemirCM1314Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
524Enes Caner BaygeldiCM1314Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
525Erdem ÖzelCM1314Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
526Eren DurmuşCM1314Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
527Afra Nur SarikayaCW1314Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
528Alya IşikCW1314Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
529Deniz ÇağılCW1314Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
530Beren Can NarinçRM1314Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
531Onur Efe KuzgunRM1314Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
532Rüstem Mete KarabiyikRM1314Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
533Tahir Kutay EminoğluRM1314Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
534Elif ÖzcanlarRW1314Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
535Gamze CanRW1314Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
536Sena DanışmanRW1314Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
537Ahmet Emir ÇakmakCM1112Muğla BölgesiMuğla B.B.S.K
538Ecesu DemircanCW1112Muğla BölgesiMuğla B.B.S.K
539Gizem SağlıkCW1112Muğla BölgesiMuğla B.B.S.K
540Lara Su KoçakCW1314Muğla BölgesiMuğla B.B.S.K
541Arda AkdoğanCM1314Muğla BölgesiMuğla Ferdi
542Borga GülerCM1314Muğla BölgesiMuğla Ferdi
543Mahmut Kerim GidergelirCM1314Muğla BölgesiMuğla Ferdi
544Mehmet Oğul KöseCM1314Muğla BölgesiMuğla Ferdi
545Elif TunçRM0910Muğla BölgesiMuğla Ferdi
546Kazım Evran TaşRM0910Muğla BölgesiMuğla Ferdi
547Yağız Tuğra ÇobanRM0910Muğla BölgesiMuğla Ferdi
548Alperen BaştürkRM1112Muğla BölgesiMuğla Ferdi
549Durmuş Efe KatrancıRM1112Muğla BölgesiMuğla Ferdi
550Kerem KöklüRM1314Muğla BölgesiMuğla Ferdi
551Onur Ahmet KavakRM1314Muğla BölgesiMuğla Ferdi
552Zeynep DinçerRW0910Muğla BölgesiMuğla Ferdi
553Bahar AcarRW1314Muğla BölgesiMuğla Ferdi
554Ali Arda KocatepeCM1112Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
555Faik Ata BeyazıtCM1314Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
556Züleyha ErCW1112Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
557Kerem Tuna AkbolatRM0910Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
558Ulaş AydınRM0910Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
559Arif Ensar CesurRM1112Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
560Mehmet Gökhan GüngörRM1112Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
561Ozan Deniz ÇıtırRM1112Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
562Asya Duru KutluRW0910Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
563Beyza BozRW0910Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
564Elvin Duru GedikRW0910Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
565Elif Rana ÇeriRW1112Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
566Hatice Kübra HaspulatRW1112Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
567Seyhan Zeynep ÇığtayRW1112Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
568Deniz CevahirRW1314Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
569Alper GüngörRM1314Ordu BölgesiÜnye Bedensel Engelliler SK
570Metehan KöseRM1314Ordu BölgesiÜnye Bedensel Engelliler SK
571Elif Müberra FidanRW1112Ordu BölgesiÜnye Bedensel Engelliler SK
572Rana Bahar KüçükRW1314Ordu BölgesiÜnye Bedensel Engelliler SK
573Mert Eren KocabaşCM1112Sakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
574Münib Erdem İpekçiRM1112Sakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
575Korhan AtukalpRM1314Sakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
576Duru ÇınarRW1314Sakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
577Ecren KurubacakRW1314Sakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
578Elif Hilal KeskinRW1314Sakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
579Elizabeth Louıse DebuskCW1314Samsun BölgesiSamsun Ferdi
580Ethan Johann DebuskRM1314Samsun BölgesiSamsun Ferdi
581Bilge Alp AksuCM1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
582Burhan Baha SağcanCM1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
583Furkan SerenCM1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
584Hasan Poyraz AksoyCM1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
585Mehmet Onur ÇoğalCM1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
586Ufuk Kerem DumanCM1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
587Yiğit OvalıCM1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
588Ali İhsan TuğrulCM1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
589Arda Cemil YılmazCM1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
590Batuhan KartalCM1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
591Boran BaydınCM1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
592Halil OzanerCM1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
593Kerem SoyluCM1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
594Muhammed Emin SerenCM1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
595Nuri Kaan DemircanCM1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
596Ömer BabaoğluCM1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
597Ömer Faruk FigenCM1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
598Ayşe Ilgın AktürkCW1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
599Ece AlpakCW1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
600Ece SoyluCW1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
601Serra AngıCW1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
602Zeynep Nisa DinçCW1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
603Beyza Nur ErçalCW1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
604Ecem TopaçCW1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
605Gökçe AbazCW1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
606Ali Tunca BölükbaşRM0910Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
607Alkan Taha AkanRM0910Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
608Bulut ÇadırcıRM0910Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
609Mehmet Asaf YılmazRM0910Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
610Mert DoyaroğluRM0910Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
611Yağız Kağan KaramanRM0910Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
612Alperen KaraçobanRM1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
613Arda Arhan ÇapkınRM1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
614Mustafa Kürşad PirRM1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
615Yusuf Resul EndesRM1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
616Batu Sarp KöksalRM1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
617Efe Yiğit AslanRM1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
618Mehmet Yusuf FigenRM1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
619Ömer Onur ÇilRM1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
620Özün ÖztürkRM1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
621Tuğra TuranRM1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
622Yağız Efe Göktuğ AyRM1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
623Yiğit ÖzdemirRM1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
624Azra ÇakmakRW0910Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
625Başak Sena DerinkökRW0910Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
626Derin BozRW0910Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
627Derin Leman CoraRW0910Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
628Gülce YamanRW0910Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
629Ravzanur AygülRW0910Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
630Zehra KabataşRW0910Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
631Zeynep Ela ApaydınRW0910Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
632Zeynep Mina OrtatepeRW0910Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
633Almira LeventRW1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
634Ayşe Ecrin BattalRW1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
635Bahar AltunRW1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
636Beril CivelekRW1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
637Beyza Elif KılınçRW1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
638Canse Duru TarakçıRW1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
639Ceylin Naz EkşiRW1112Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
640Ayşe Naz ÇelikRW1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
641Gizem AbazRW1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
642Miray DüzgünRW1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
643Yaren HacıbektaşoğluRW1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
644Zeynep GüvenRW1314Samsun BölgesiSamsun Kuzey Okçuluk S.K
645Taylan Uğur AkkavakCM1314Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
646Başar Taha HizmetliRM0910Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
647Derman GüldikenRM0910Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
648Mehmet Göktuğ ElbayRM0910Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
649Ahmet Baran ÇabukRM1112Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
650Ali Taha İpekRM1314Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
651Ayşe Zümra TüfekciRW0910Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
652Elif TaşarRW0910Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
653İpek Sare YiğitRW0910Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
654Şimal Selma BulduRW0910Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
655Ecrin AteşRW1112Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
656Zeynep AyyıldızRW1112Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
657Zeynep GençerRW1112Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
658Muhammed ÇobanRM1112Tokat BölgesiTokat Gençlik ve Spor Kulübü
659Ömer Asaf OkurRM1112Tokat BölgesiTokat Gençlik ve Spor Kulübü
660Turgut Kaan AbbasRM1112Tokat BölgesiTokat Gençlik ve Spor Kulübü
661Esat Emirhan BektaşoğluRM1314Tokat BölgesiTokat Gençlik ve Spor Kulübü
662Muhammed Nihat KoçerRM1314Tokat BölgesiTokat Gençlik ve Spor Kulübü
663Ceylin PolatRW1112Tokat BölgesiTokat Gençlik ve Spor Kulübü
664Eylül Neva PerçinRW1112Tokat BölgesiTokat Gençlik ve Spor Kulübü
665Nisa Nur UluözlüRW1112Tokat BölgesiTokat Gençlik ve Spor Kulübü
666Ravza Sevim BoyacıRW1112Tokat BölgesiTokat Gençlik ve Spor Kulübü
667Zehra BayramRW1112Tokat BölgesiTokat Gençlik ve Spor Kulübü
668İclal ÇabukRW1314Tokat BölgesiTokat Gençlik ve Spor Kulübü
669Sude Naz SezginRW1314Tokat BölgesiTokat Gençlik ve Spor Kulübü
670Sude Nur ÖzüpakRW1314Tokat BölgesiTokat Gençlik ve Spor Kulübü
671Muhammed Emin TanrıkuluRM1112Yalova BölgesiOrhangazi Gençlik ve Spor Eğitim Kulübü Yalova Şube
672Meryem Rana KarahanRW1112Yalova BölgesiOrhangazi Gençlik ve Spor Eğitim Kulübü Yalova Şube
673Pelin BedirRW1112Yalova BölgesiOrhangazi Gençlik ve Spor Eğitim Kulübü Yalova Şube
674Nezih Ömer AlemdaroğluRM1112Yalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
675Muhammed Emin YıldıranRM1314Yalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
676Ömer KoçRM1314Yalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
677Osman Kaan AkcaköseRM1314Yalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
678Hayrünnisa YılmazRW1112Yalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
679Miray ÇetinRW1112Yalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
680Berra DoğanRW1314Yalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
681Eslem Rümeysa AnaçRW1314Yalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
682Gökçe PulatRW1314Yalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
683Hayrunnisa Ayça ElerenRW1314Yalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
684Nihan TuranRW1314Yalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü


Yarışmaya Kayıt Olan Antrenör Listesi

SıraAdSoyadBölge
1Hacı AliUludağAdıyaman Bölgesi
2MuhlisÖçAfyonkarahisar Bölgesi
3AykutAlgülAntalya Bölgesi
4EdaÇınarAntalya Bölgesi
5EbruAydemirAydın Bölgesi
6UğurHatipoğluAydın Bölgesi
7HüseyinŞevikBalıkesir Bölgesi
8EmrahŞenkalBartın Bölgesi
9BahattinTüzBingöl Bölgesi
10Ömer FarukMerkenBolu Bölgesi
11FatihDurakBursa Bölgesi
12MuhiddinGöçmenBursa Bölgesi
13Ömer CihatBayBursa Bölgesi
14SalihYılmazBursa Bölgesi
15SinanGencerBursa Bölgesi
16TülayTemelBursa Bölgesi
17AytaçAkdağÇanakkale Bölgesi
18DilekMercan ÖzdemirÇanakkale Bölgesi
19EmreÖzdemirÇanakkale Bölgesi
20HakanTakÇorum Bölgesi
21AbdulkadirErkalDiyarbakır Bölgesi
22ElifÇahlıyanEdirne Bölgesi
23MustafaSandalyeciEdirne Bölgesi
24NazifÇahlıyanEdirne Bölgesi
25MerveBaşaranEskişehir Bölgesi
26Mehmet TurgutKaracanGaziantep Bölgesi
27YalçınÜnsalIsparta Bölgesi
28AyhanKarakuşİstanbul Bölgesi
29Aykanİşyenerİstanbul Bölgesi
30AykutAkdağİstanbul Bölgesi
31BahadırAğdereİstanbul Bölgesi
32BüşraArslanİstanbul Bölgesi
33CenkÖzİstanbul Bölgesi
34ElanurKöseİstanbul Bölgesi
35EmreGöçmenİstanbul Bölgesi
36ErolTürkekulİstanbul Bölgesi
37EsraYazıcıİstanbul Bölgesi
38FurkanYamanİstanbul Bölgesi
39Göker AhmetYazıcıİstanbul Bölgesi
40İlkerErdoğanİstanbul Bölgesi
41KeremAkkayaİstanbul Bölgesi
42MertDoğanİstanbul Bölgesi
43MuratSağlamİstanbul Bölgesi
44MustafaDemirİstanbul Bölgesi
45NüketYolaçİstanbul Bölgesi
46OrhanÇetinİstanbul Bölgesi
47OzanAksüngerİstanbul Bölgesi
48SercanErkutİstanbul Bölgesi
49SerdarŞatırİstanbul Bölgesi
50TanerGüzellerİstanbul Bölgesi
51TülayKarakuşİstanbul Bölgesi
52ZekiyeKeskinİstanbul Bölgesi
53EsenDönmezİzmir Bölgesi
54EserÇulhaoğluİzmir Bölgesi
55FahrettinSağlamİzmir Bölgesi
56İremÖzdemirİzmir Bölgesi
57SedatAkpınarİzmir Bölgesi
58YarkınBozbayİzmir Bölgesi
59ErolSusurKırıkkale Bölgesi
60RıdvanUzuntaşKocaeli Bölgesi
61AhmetMertoğluKütahya Bölgesi
62SibelTiryakiKütahya Bölgesi
63DuyguYardımcıoğluManisa Bölgesi
64YusufKelebekManisa Bölgesi
65HüseyinKalcıMuğla Bölgesi
66Kartal CenkTaşMuğla Bölgesi
67ErcümentGedikOrdu Bölgesi
68MuharremKavalOrdu Bölgesi
69ÖzkanÖzyürekOrdu Bölgesi
70OğuzKocabaşSakarya Bölgesi
71SinanOdabaşSakarya Bölgesi
72BeratAydınSamsun Bölgesi
73EsraHamurcuoğluSamsun Bölgesi
74Ramazan CanAdemSamsun Bölgesi
75TunçEseSamsun Bölgesi
76BurakYücetağSivas Bölgesi
77MertÇekiçSivas Bölgesi
78DavutKayaTokat Bölgesi
79EfrahimCanfesYalova Bölgesi
80ŞabanOkYalova Bölgesi
Tümünü indir
pdf

ASESMiniklerSalonKupasıReglaman

Boyut: 810.32 kb
Tıklanma: 1601
Eklenme tarihi: 23 - 01 - 2020
pdf

2020ASESMiniklerSalonKupasıYarışmaProgramıV1.0

Boyut: 179.93 kb
Tıklanma: 1418
Eklenme tarihi: 23 - 01 - 2020