Duyuru TOF Covid-19 Protokolü

0
1465

İçerisinde bulunduğumuz salgın sürecinin kontrol altına alınması ile birlikte sosyal ve kültürel faaliyetlerin tekrar düzenlenmesi için çalışmalar başlatılmıştır. Bu doğrultuda Cumhurbaşkanlığımızın 27 Mayıs 2020 tarihli açıklaması uyarınca spor salonları ve aktivite merkezlerinin 01 Haziran 2020 tarihi itibariyle tekrardan faaliyetlerine başlaması kararlaştırılmıştır.

Ancak, salgın tehlikesinin tamamen ortadan kalkmamış olması, tüm sportif faaliyetlerin, içerisinde bulunduğumuz sürece uygun tedbir ve hijyen kuralları çerçevesinde gerçekleştirilmesini gerektirmektedir.

Bu nedenle Federasyonumuzun ilgili kurulları tarafından ülke çapında Resmi ve Özel Okçuluk Merkezlerinde gerçekleştirilecek olan faaliyetler ile ilgili TOF Covid-19 Protokolü hazırlanmıştır.
Okçuluk tesislerinin güvenli bir hale getirilmesi ve okçuluk faaliyetlerinin bu protokol çerçevesinde başlatılması ve sürüdürülmesi sporcularımız ve tüm okçuluk ailemizin sağlığının korunması açısından büyük önem taşımaktadır.

01 Haziran tarihi itibariyle başlatılacak okçuluk çalışmalarının gerek açık hava gerekse salonlarda aşağıda bilginize sunulan TOF Covid-19 Protokolü hükümlerine göre yapılması gerekmektedir.

Bu yeni süreçte çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dileriz.
Türkiye Okçuluk Federasyonu

İçeriği yazdır