Online İşlemler

TOF Akademi

Sporcularımız

Uluslararası Başarılarımız

Faaliyet Programı

5 Aralık 2022

    2022 Açık Hava Türkiye Şampiyonası & Kulüpler Türkiye Şampiyonası

    Yarışma Haberleri

    2022 Açık Hava Türkiye Şampiyonası & Kulüpler Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

    0
    Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesislerinde 7 Eylül'den beri devam etmekte olan “2022 Açık Hava Türkiye Şampiyonası & Kulüpler Türkiye Şampiyonası,” bugün yapılan takım madalya...

    Sportif Fair Play Kariyer Dalı BÜYÜK ÖDÜL Mete GAZOZ

    0
    Olimpiyat Şampiyonu Milli OkçuOkçulukta ilk uluslararası başarısını 2013 Dünya Gençlik Okçuluk Şampiyonası’nda Yıldızlar kategorisinde klasik erkek yay takımı ile gümüş madalya kazanarak elde etti....

    Başkanımıza Ziyaret

    0
    Federasyonumuz 2022 yılı faaliyet programında yer alan Açık Hava Türkiye Şampiyonası & 2022 Kulüpler Türkiye Şampiyonası yarışması Antalya'da devam etmektedir. Muğla İl Temsilcimiz Sn. Tahir...

    2022 Açık Hava Türkiye Şampiyonası & Kulüpler Türkiye Şampiyonası Başladı

    0
    2022 Yılı faaliyet programımızda bulunan “2022 Açık Hava Türkiye Şampiyonası & Kulüpler Türkiye Şampiyonası″ Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesislerinde başladı. Yarışmaya 32 Bölge, 84...

    2022 Açık Hava Türkiye Şampiyonası & Kulüpler Türkiye Şampiyonası Reglaman Duyurusu

    0
    2022 Faaliyet programımızda yer alan 2022 Açık Hava Türkiye Şampiyonası & Kulüpler Türkiye Şampiyonası yarışması 07 - 11 Eylül 2022 tarihleri arasında Antalya 100....

    Yarışma Dosyaları

    Tümünü indir


    Yarışmaya Kayıtlı Sporcu Listesi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Bayram Buğra KIRICIRMAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    2Mehmet Emirhan AKSAKAL RMAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    3Yusuf DİKİCİRMAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    4Alperen ÖZDEMİRRMAnkara BölgesiAngora Okçuluk S.K.D.
    5Bekir SATILMIŞRMAnkara BölgesiAngora Okçuluk S.K.D.
    6Hüseyin KAKAŞCIRMAnkara BölgesiAngora Okçuluk S.K.D.
    7Furkan SERTRMAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    8Koray KOCAMANRMAnkara BölgesiBaşkent Okçuluk İht. SK
    9Ahmet Raşit ARSLANRMAnkara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    10Doruk Ekin ESATOĞLURMAnkara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    11Kerem KUMSELRMAnkara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    12Murat Yiğit KARARMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    13Safa Deniz KOSİFRMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    14Yiğit TEMELRMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    15doğukan GÖZERMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    16Mete Deniz ÇAKALRMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    17Mustafa Buğrahan ÇOBANRMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    18Yiğit Emre GARİPRMAnkara BölgesiZirve Okçuluk Spor Kulübü
    19Emre EKİCİRMAntalya BölgesiAkdeniz Okçuluk Eğitim
    20Gökberk DEMİREZRMAntalya BölgesiAkdeniz Okçuluk Eğitim
    21Kutay AYDINRMAntalya BölgesiAkdeniz Okçuluk Eğitim
    22Barlas AKSURMAntalya BölgesiAntalya Gençlik ve Spor Kulübü
    23Yiğit Ali CANRMAntalya BölgesiAntalya Gençlik ve Spor Kulübü
    24Ayaz KOCAGÖZRMAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    25Efe ARSLANRMAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    26ERDEM SUCURMAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    27merih SİMAVRMAntalya Bölgesiİzzet Tekeli Akademi Spor Kulübü
    28Altan KARARMAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    29Mesut SAPMAZRMAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    30TUNA TOPÇUOĞLURMAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    31Efe Ozan ÜNALRMBilecik BölgesiBilecik Gençlik S.K.
    32Mesut KAYARMBilecik BölgesiBilecik Gençlik S.K.
    33Savaş AĞÜNLÜRMBilecik BölgesiBilecik Gençlik S.K.
    34Gürkan AKINRMDenizli BölgesiDenizli Ferdi
    35Ali Tuğra GÖRENRMEdirne BölgesiEDOK Spor Kulubü
    36Akın Deniz AYRMGiresun BölgesiGiresun Ferdi
    37Talha KESKİNRMGiresun BölgesiGiresun Ferdi
    38Emirhan KURNAZRMIsparta BölgesiGizay Okçuluk S.K.D.
    39Numan Can KAHRAMANRMİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    40Abdürrezzak TAVACIRMİstanbul BölgesiBeykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    41Mahmud BALKANRMİstanbul BölgesiBeykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    42Metehan SAFİRMİstanbul BölgesiBeykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    43Çağrı ÇOLAKOĞLURMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    44Min Seok KimRMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    45Efe Gürkan MARAŞRMİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    46Oğuzhan KÜÇÜKRMİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    47Ulaş Berkim TÜMERRMİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    48Alp AkışRMİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    49Gökberk AytekinRMİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    50Hamza Hakkı SİVRİKAYARMİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    51Ali AYDINRMİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    52Berkay AKKOYUNRMİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    53Toprak TÜRKERRMİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    54Caner KILIÇALPRMİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    55Kutay TORUNRMİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    56Ömer Faruk YILMAZRMİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    57BATUHAN AYAZRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    58Harun KırmızıtaşRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    59Muhammed Abdullah YıldırmışRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    60doruk YÜCERMİzmir BölgesiDoğru Okçuluk Spor K.D.
    61Deniz DURMAZRMİzmir BölgesiGöztepe S.K
    62Doruk ACARTÜRKRMİzmir BölgesiGöztepe S.K
    63Hazar ZORLUERRMİzmir BölgesiGöztepe S.K
    64Doğan İŞLERRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    65Muhammed Bilal GÜNERİRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    66yağız YILMAZRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    67Yağızalp SivrikayaRMİzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    68Çınar Güneş BEKENRMKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
    69Melih Erdem KOÇRMKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
    70Yağız Efe HÜSEYİNOĞLURMKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
    71İbrahim KUTSALRMKayseri BölgesiKayseri Akademi Gençlik SK
    72Kemal Sait MİLETLİRMKayseri BölgesiKayseri Akademi Gençlik SK
    73EMİRHAN ORUNOĞLURMKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    74Kamil TÜRKMENRMKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    75Kutay TEKRMKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    76Göktuğ Bilal KAYALAKRMKırıkkale BölgesiAnadolu Hedef Spor Kulübü
    77Ahmet Mert AKDOĞANRMKırşehir BölgesiKırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Derneği
    78Kemal ÖZTÜRKRMKırşehir BölgesiKırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Derneği
    79Ahmet Salim IŞIKRMKocaeli BölgesiKocaeli Okçuluk SK
    80Kerim ÇALIK RMKocaeli BölgesiKocaeli Okçuluk SK
    81Mustafa ÖZDEMİRRMMersin BölgesiAlp Okçuluk S.K.
    82Bilal Bahadır HACIEYUPOĞLURMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    83Burak ÇAYIRHAN RMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    84Yunus Emre İSPİRRMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    85yusuf SAKALRMSivas BölgesiSivas İl Özel İdare S.K
    86Muhammed Fatih BAHRİOĞULLARIRMŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Belediyesi G.S.K
    87Servet KORNEKRMŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Belediyesi G.S.K
    88Özkan KOMARRMTrabzon BölgesiTrabzon Ferdi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Assıya YILMAZERRWAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    2Dilara Zehra GÖRÜRRWAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    3Sinem KOYUNCURWAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    4Pervin Azra GÜMÜŞRWAnkara BölgesiAngora Okçuluk S.K.D.
    5CEMRE UĞURLURWAnkara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    6Fatma Buket AycanRWAnkara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    7Zeynep Naz TANERRWAnkara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    8Ceren KAYARWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    9ELİF EŞKİRWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    10Eylül Nisa AYDINRWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    11Irmak AçıkgözRWAnkara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    12Buse Yaren ATEŞRWAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    13İrem TÜRKKALRWAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    14Zeynep İMRENK RWAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    15Zehra Nur ERBAŞRWAnkara BölgesiZirve Okçuluk Spor Kulübü
    16Meltem BİRCANRWAntalya BölgesiAntalya Ferdi
    17Dicle Sena ÖLMEZRWAntalya BölgesiAntalya Gençlik ve Spor Kulübü
    18Fatma Beyza ÇETİNRWAntalya BölgesiAntalya Gençlik ve Spor Kulübü
    19Havva Sena GÜNDÜZ RWAntalya BölgesiAntalya Gençlik ve Spor Kulübü
    20Destan KoçRWAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    21Naile İremsu ÇEVAKRWAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    22Zeynep BARBAROSRWAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    23Alçin Duru AKBOĞARWAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    24Aslı ERRWAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    25Özge ÇıtakRWAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    26İREM NUR UZUNRWBartın BölgesiBartın GHSİM SK Derneği
    27Emine BAYKAL RWBilecik BölgesiBilecik Gençlik S.K.
    28Zümrüt ÇELİKRWBilecik BölgesiBilecik Gençlik S.K.
    29Bilge MERKENRWBolu BölgesiBolu Gençlik Merkezi S.K
    30Ceren KOÇURRWBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    31Nazlı Didem GÖÇMEN RWBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    32Zeynep BİLBEYRWBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    33Hatice YILDIRIMRWDenizli BölgesiDenizli Ferdi
    34Aylin AKYOLRWEskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
    35İpek ÖZKANRWEskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
    36Nur Manolya ŞEN ÇATALKAYARWEskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
    37Aydanur KÜÇÜKRWGiresun BölgesiGiresun Spor Kulübü
    38Sadenaz KAYARWGiresun BölgesiGiresun Spor Kulübü
    39Umay Zeynep DABAĞRWGiresun BölgesiGiresun Spor Kulübü
    40Asude UYSALRWIsparta BölgesiGizay Okçuluk S.K.D.
    41Rabia Nilsu ERYILMAZRWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    42Selin AKYILDIZRWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    43Zeynep tuana KÜLLÜRWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    44Cansu YILMAZRWİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    45Gülnaz Büşranur COŞKUNRWİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    46Gülperi AtakRWİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    47Melike ŞAHİNRWİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    48Elifsu ÖZDEMİRRWİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    49Melisa GAZOZRWİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    50Rüya SELANRWİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    51beril AYDINLARRWİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    52Ezgi BaşaranRWİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    53Yağmur ŞAHİNRWİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    54Elif Berra GÖKKIR RWİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    55Gizem ÖZKANRWİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    56Nisanur PINARRWİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    57Ece YAVUZRWİstanbul BölgesiTuzla Belediye SK Derneği
    58Alize Lara DEMİRALPRWİzmir BölgesiDoğru Okçuluk Spor K.D.
    59azra BODURRWİzmir BölgesiDoğru Okçuluk Spor K.D.
    60dünya KOYUNCURWİzmir BölgesiDoğru Okçuluk Spor K.D.
    61Asya KARATAYLIRWİzmir BölgesiGöztepe S.K
    62Yasemin Ecem ANAGÖZRWİzmir BölgesiGöztepe S.K
    63Zeynep KÖSERWİzmir BölgesiGöztepe S.K
    64aybüke AKTUNARWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    65Sıla ÖzdemirRWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    66Şuheda GÜNERİRWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    67Esma Ayça ESKİCİRWİzmir Bölgesiİzmir Gençlik Merkezleri Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
    68Dora OrhanRWİzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    69Hiranur PERVANLARRWİzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    70Tuğçe Naz KABANRWİzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    71Yağmur KANTEKİNRWKayseri BölgesiKayseri Akademi Gençlik SK
    72Fatma MARAŞLIRWKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    73Hatice DAĞAŞANRWKırşehir BölgesiKırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Derneği
    74Ayça Sıla SEYFİRWKırşehir BölgesiUlaş Okçuluk Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    75Beyzanur UĞUZRWKonya BölgesiKonya Ferdi
    76Zübeyde KAYITMAZBATIR RWKonya BölgesiSelçuklu Diriliş Spor Kulübü
    77Behiye DURSUNRWMersin BölgesiAlp Okçuluk S.K.
    78Defne Naz DeveciRWMersin BölgesiAlp Okçuluk S.K.
    79Esmanur ÖZDEMİRRWMersin BölgesiAlp Okçuluk S.K.
    80Betül YALÇIN RWMuğla BölgesiMuğla Gençlik Spor Kulübü
    81Kübra YALÇIN RWMuğla BölgesiMuğla Gençlik Spor Kulübü
    82Defne DEREBAŞIRWSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    83Özlem KURTRWŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Okçuluk Spor Kulübü Derneği


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Çağdaş DİKENCMAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
    2Süleyman ARAZCMAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    3Efe DİRİLCMAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    4Yakup YıldızCMAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    5Yusuf Bahadır ERYILMAZCMAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    6Cemal GÜVENÇCMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    7Levent AKPINARCMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    8Ahmet Fazıl TÜRÜDİCMAnkara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    9Baki YILDIRIMCMAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
    10Mustafa YILMAZCMAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
    11Batuhan AKÇAOĞLUCMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    12Mehmet Efe ÖZTÜRKCMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    13Mustafa Veysel EKİNCİCMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    14Fatih KORUKLUOĞLUCMAnkara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    15Necati GÜNAYDINCMAnkara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    16Menderes ÜNERCMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    17Umut ALTUNDAĞCMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    18Yavuz ÇAVUŞOĞLUCMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    19Emre KARABEYCMAnkara BölgesiZirve Okçuluk Spor Kulübü
    20İbrahim KAPLANCMAnkara BölgesiZirve Okçuluk Spor Kulübü
    21Semih Oktay ÖZCANCMAnkara BölgesiZirve Okçuluk Spor Kulübü
    22Savaş SALMANCMAntalya BölgesiAkdeniz Okçuluk Eğitim
    23Mehmet Ege YÜKSEKCMAntalya BölgesiAntalya Alfa Gençlik Spor Kl.
    24Toprak efe ÇOBANCMAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    25Kaan AKBİBERCMAntalya BölgesiGünerhan S.K.
    26Can KURNAZCMAntalya Bölgesiİzzet Tekeli Akademi Spor Kulübü
    27İsmethan AltunCMAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    28Seçkin TEDİK CMAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    29Timur Kiril YALÇINCMAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    30Atilla Yiğit İBCİOĞLUCMAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    31Batuhan YILDIRIMCMAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    32Serdar Bortay MARAŞCMAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    33Fatih Mehmet ÇAKMAKCMAydın BölgesiDidim Okçuluk Efe S.K
    34Velihan SivrioğluCMAydın BölgesiDidim Okçuluk Efe S.K
    35Mete MERKENCMBolu BölgesiBolu Gençlik Merkezi S.K
    36Eren KIRCACMÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    37Gökay ALTINTAŞCMÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    38NOYAN ÇERÇİCMÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    39Ali Ervin ÇAMLIOĞLUCMDenizli BölgesiDenizli Gençlik Hizmetleri ve S.K
    40Mehmet YILMAZCMDenizli BölgesiDenok Spor Kulubü
    41Enes Batuhan KARABAKANCMEskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
    42Kürşad DABAĞCMGiresun BölgesiGiresun Ferdi
    43Bünyamin AKSUCMİstanbul BölgesiBeykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    44Mahsum ÇİÇEKCMİstanbul BölgesiBeykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    45Mücahit AKSUCMİstanbul BölgesiBeykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    46Ahmed Emir KAYACMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    47Kayra ŞENYÜZCMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    48Mehmet Emre AYANCMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    49Atilla UZUNCMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    50Chang Hee KIMCMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    51Şahin SUCMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    52Ahmet Can YOLAÇCMİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    53Cem ÇAKIRCMİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    54Bülent KORKMAZCMİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    55Akif Uras ErginCMİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    56Furkan ORUÇCMİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    57Halit Ömer DAĞCMİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    58Kemal ÖZKANCMİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    59Ali KalfaoğluCMİzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    60Deniz GÖZENCMİzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    61Efe YILDIRIMCMİzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    62Ahmet SARIBEKİROĞLUCMKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
    63Burak KANAATCMKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
    64Emre EMİRMUSTAFAOĞLUCMKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
    65Eğemen USLUCMKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    66Furkan DERNEKLİCMKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    67Yunus Emre ARSLANCMKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    68Ahmet Emre DURANCMKayseri BölgesiKayseri Ferdi
    69Sadık Kerim ÖZDEMİRCMKayseri BölgesiKayseri Ferdi
    70Onur Kaan TemelCMMersin BölgesiAlp Okçuluk S.K.
    71Aytekin ATAŞCMMersin BölgesiNokta Okçuluk
    72Eymen BERKAY YAPICICMMersin BölgesiNokta Okçuluk
    73Emircan HaneyCMMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K
    74Taner ERENCMMuğla BölgesiMuğla Gençlik Spor Kulübü
    75Abdullah ASLIMCMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    76Emirhan KISACMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    77Kubilay ÖZDEMİRCMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    78ziya SAKALCMSivas BölgesiSivas İl Özel İdare S.K
    79Yavuz SUKANCMSivas BölgesiSivas İzcilik Gençlik Spor K.
    80Mehmet Eren DÖNMEZLERCMŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Belediyesi G.S.K
    81Muhammet Feyzullah ALKANCMŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Belediyesi G.S.K
    82Yusuf DAĞCMŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Belediyesi G.S.K
    83Mehmet Ali ALKANCMŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    84Cem DENLİCMTekirdağ BölgesiSüleymanpaşa Belediyesi Genç. ve SK.
    85Haydarcan YILDIRIMCMYalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1zeynep ÇELİKCWAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    2Asel Su AYDINLICWAnkara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    3Tuana KÖKSALCWAnkara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    4Akgül AKÇAOĞLUCWAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    5Işıl Selen KorkmazCWAnkara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    6Emine Azra YILMAZCWAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    7Bahar KayaCWAnkara BölgesiZirve Okçuluk Spor Kulübü
    8Rabia ARAPOĞLUCWAnkara BölgesiZirve Okçuluk Spor Kulübü
    9Zehra Nur ERBAŞCWAnkara BölgesiZirve Okçuluk Spor Kulübü
    10Yağmur Asel YılmazCWAntalya BölgesiAntalya Ferdi
    11Melike ALMIŞCWAntalya BölgesiAntalya Gençlik ve Spor Kulübü
    12Nilüfer ERENOĞLUCWAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    13Ege Duru AKKAYACWAntalya Bölgesiİzzet Tekeli Akademi Spor Kulübü
    14Hatice Sena SUBAŞICWAntalya Bölgesiİzzet Tekeli Akademi Spor Kulübü
    15Irmak YÜKSELCWAntalya Bölgesiİzzet Tekeli Akademi Spor Kulübü
    16Begüm YUVACWAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    17Dilara ABBASOĞLUCWAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    18Nehir SARIHANCWAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    19Maram Yaser Ahmed Abdo NOAMANCWAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    20Melike AYDINCWAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    21Şeyma Gülbin ÖZENCWAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    22Büşra ÇetinCWAydın BölgesiDidim Okçuluk Efe S.K
    23Eylül KorkmazCWAydın BölgesiDidim Okçuluk Efe S.K
    24Emel AteşCWBursa BölgesiSipahi Okçuluk Spor KL.
    25Özlem ÖZCANCWDenizli BölgesiDenizli Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
    26Aleyna ARSLANCWIsparta BölgesiGizay Okçuluk S.K.D.
    27Ezgi Gizem ALTINÇIBIKCWIsparta BölgesiGizay Okçuluk S.K.D.
    28Azra TURANCWİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    29Ceren AKAYCWİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    30Gizem ERKULCWİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    31Deren ÇAĞLAYANCWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    32Gülay ÇETİNCWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    33İdil ÖZÇUBUKÇUCWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    34Nebiye ÖZER CWİstanbul BölgesiEyüpsultan Belediyesi Spor Kulübü Derneği
    35MERVE ÇAKIRCWİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    36Merve CANCWİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    37Yeşim Bostan UçarCWİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    38Bürge Nazra BARANCWİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    39Derya İpek OKYARCWİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    40Pelin TUNCELCWİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    41Ayşenur FENERCİCWİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    42Emine Rabia OĞUZCWİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    43İpek TOMRUKCWİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    44Gülden KALFAOĞLUCWİzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    45Nehir ÇelikCWİzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    46Pınar DEVCWİzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    47Ezel TÜRKMENOĞLUCWKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
    48Meryem ÇALIŞKANCWKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
    49Sıla Naz ATICICWKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
    50Emine Nur ÇALKICICWKayseri BölgesiApeks Akademi Gençlik ve Spor Kulübü
    51Elif DOĞANCWKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    52Gizem ElmaağaçlıCWKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    53İrem OCAKCICWKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    54NESRİN TAKCI YASSICWKocaeli BölgesiKocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulubü
    55Esra TÜRKMENOĞLUCWKonya BölgesiKonya Ferdi
    56Sevim YıldırCWManisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
    57Hilal ÖZCWMersin BölgesiAlp Okçuluk S.K.
    58İKBAL AHİCWMersin BölgesiNokta Okçuluk
    59ŞEHRAZAT NİSA TAŞKINCWMersin BölgesiNokta Okçuluk
    60Ceyda KÖMÜRCWMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K
    61Hazal BURUNCWMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K
    62Songül LÖKCWMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K
    63Ayşe SALGINCWMuğla BölgesiMuğla Gençlik Spor Kulübü
    64Aslıhan YILMAZCWSivas BölgesiSivas Gençlik Spor Kulübü
    65Emine ÇAPANCWŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Belediyesi G.S.K

    Yarışmaya Kayıtlı Antrenör Listesi


    SıraAdSoyadBölge
    1EbruKARABATAKAksaray Bölgesi
    2İbrahimYAVUZAksaray Bölgesi
    3AynurÖZCANAnkara Bölgesi
    4CananERGÜN KAYAAnkara Bölgesi
    5CengizYıldırımAnkara Bölgesi
    6EmineYILDIRIMAnkara Bölgesi
    7GökhanERCANAnkara Bölgesi
    8GülüşenGülerAnkara Bölgesi
    9HakanKarademirAnkara Bölgesi
    10HandanBİROĞLUAnkara Bölgesi
    11İbrahimGÖZEAnkara Bölgesi
    12IsmailÇABUKAnkara Bölgesi
    13Mehmet AliSAĞLARAnkara Bölgesi
    14Osman Aybars ALTINTAŞAnkara Bölgesi
    15TAMER KAYAAnkara Bölgesi
    16AliÇIKRIKCIAntalya Bölgesi
    17AlperAKYOLAntalya Bölgesi
    18Alptekin FIRATAntalya Bölgesi
    19AyhanUZUNTAŞAntalya Bölgesi
    20büşraESENDENİZAntalya Bölgesi
    21Dilan SelizERGİNAntalya Bölgesi
    22EnginCOŞKUNOĞLUAntalya Bölgesi
    23ErolÖKTEMAntalya Bölgesi
    24KutlayYÜKSELAntalya Bölgesi
    25OğuzhanKÜÇÜKALİAntalya Bölgesi
    26Selda ERDOĞAN Antalya Bölgesi
    27SerdarMARAŞAntalya Bölgesi
    28ZekiyeÇEVİKAntalya Bölgesi
    29BerkenisAYDEMİRAydın Bölgesi
    30EbruAYDEMİRAydın Bölgesi
    31EmrahŞENKALBartın Bölgesi
    32HikmetDUMANOĞLUBilecik Bölgesi
    33Ömer FarukMerkenBolu Bölgesi
    34SalihYILMAZBursa Bölgesi
    35YunusÖZSİPAHİBursa Bölgesi
    36AytaçAKDAĞÇanakkale Bölgesi
    37HakanTAKÇorum Bölgesi
    38TanerSIZANLIDenizli Bölgesi
    39İsmailSANDALYECİEdirne Bölgesi
    40Hacer Aleyna TAŞLIYAREskişehir Bölgesi
    41MerveBAŞARANEskişehir Bölgesi
    42FikretDİZDARGiresun Bölgesi
    43GizemKOCAMAN BÜLBÜLIsparta Bölgesi
    44AyhanKARAKUŞİstanbul Bölgesi
    45Ayhan KAYAİstanbul Bölgesi
    46Bahadır AĞDEREİstanbul Bölgesi
    47EbruAR ŞENGÜLİstanbul Bölgesi
    48Efruz Mustafa MirzaGÖNENLİİstanbul Bölgesi
    49Evrim SAĞLAMİstanbul Bölgesi
    50FatihOLCAŞİstanbul Bölgesi
    51Göker AhmetYAZICIİstanbul Bölgesi
    52GoncaGENÇİstanbul Bölgesi
    53İlkerERDOĞANİstanbul Bölgesi
    54KeremKIRSEVER İstanbul Bölgesi
    55MehmetORUÇİstanbul Bölgesi
    56Mustafa Şakir OĞUZİstanbul Bölgesi
    57OzanAKSÜNGERİstanbul Bölgesi
    58TanerGÜZELLERİstanbul Bölgesi
    59Dide ArmağanUYAVİzmir Bölgesi
    60Esen DÖNMEZİzmir Bölgesi
    61Halil EgemTABAKİzmir Bölgesi
    62İremÖZDEMİRİzmir Bölgesi
    63SedatAkpınarİzmir Bölgesi
    64YarkınBozbayİzmir Bölgesi
    65BeratAYDINKastamonu Bölgesi
    66NeclaDEMİRKastamonu Bölgesi
    67EmreÇÖMEZKayseri Bölgesi
    68MustafaVATANSEVERKayseri Bölgesi
    69RamazanAÇIKGÖZKayseri Bölgesi
    70Erol SUSUR Kırıkkale Bölgesi
    71YahyaULAŞKırşehir Bölgesi
    72YavuzCANLIKonya Bölgesi
    73DuyguYARDIMCIOĞLUManisa Bölgesi
    74Hüsna Nur SANCAKManisa Bölgesi
    75AlperCOŞARMersin Bölgesi
    76BirgülKUŞTEPEMersin Bölgesi
    77YUSUF ÖZAYAZMersin Bölgesi
    78TahirKARATAŞMuğla Bölgesi
    79İsaÖZERSamsun Bölgesi
    80Fatih DENİZ Sivas Bölgesi
    81TuranYILMAZSivas Bölgesi
    82MuratALKANŞanlıurfa Bölgesi
    83EfrahimCANFESYalova Bölgesi