Online İşlemler

TOF Akademi

Sporcularımız

Uluslararası Başarılarımız

Faaliyet Programı

30 Kasım 2022

    2022 Gençler (U21) Kadetler (U18) Federasyon Kupası

    Yarışma Haberleri

    2022 Gençler (U21) Kadetler (U18) Federasyon Kupası Sona Erdi

    0
    Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesislerinde 30 Mayıs’dan beri devam etmekte olan “2022 Gençler Kadetler Federasyon Kupası”, Bugün yapılan bireysel finaller ve ardından gerçekleştirilen madalya...

    2022 Gençler Kadetler Federasyon Kupası Yarışması Başladı

    0
    2022 yılı faaliyet programımızda bulunan “2022 Gençler (U21) Kadetler (U18) Federasyon Kupası″ yarışması bugün yapılan sıralama atışları ile başladı. Yarışmaya 26 Bölge, 75 Kulüp, 401...

    2022 Gençler (U21) Kadetler (U18) Federasyon Kupası Reglamanı Yayınlanmıştır

    0
    Federasyonumuz Faaliyet programında yer alan 2022 Gençler (U21) Kadetler (U18) Federasyon Kupası Yarışması 30 Mayıs 2022 - 03 Haziran 2022 tarihleri arasında Antalya 100....

    Yarışma Dosyaları

    Tümünü indir


    Yarışmaya Kayıt Olan Sporcu Listesi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Furkan SERTRU21MAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    2Efe KİRİŞCİRU21MAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
    3Demir ZorRU21MAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    4Kemal Berkay KARAYAKARU21MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    5Mehmet Ali YILGÖRRU21MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    6Mustafa Buğrahan ÇOBANRU21MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    7Ayberk KANICIRU21MBalıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
    8Ali Tuğra GÖRENRU21MEdirne BölgesiEDOK Spor Kulubü
    9Kadir Kaan GöncüRU21Mİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    10Berke ÇİÇEKRU21Mİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    11Efe Gürkan MARAŞRU21Mİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    12Ulaş Berkim TÜMERRU21Mİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    13Alp AkışRU21Mİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    14Bilal BATTALRU21Mİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    15Gökberk AytekinRU21Mİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    16Taha Yiğit TARAKÇIRU21Mİstanbul Bölgesiİstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Derneği
    17Ali AYDINRU21Mİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    18Mehmet Ege HasırcıoğluRU21Mİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    19BATUHAN AYAZRU21Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    20Fırat KırRU21Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    21Muhammed Abdullah YıldırmışRU21Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    22Musa ARZUMANRU21Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    23doruk YÜCERU21Mİzmir BölgesiDoğru Okçuluk Spor K.D.
    24Kamil TÜRKMENRU21MKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    25Mevlüt Mert ATAYRU21MKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    26Göktuğ Bilal KAYALAKRU21MKırıkkale BölgesiAnadolu Hedef Spor Kulübü
    27Burak ÇAYIRHAN RU21MSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    28Yunus Emre İSPİRRU21MSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    29Muhammed Fatih BAHRİOĞULLARIRU21MŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Belediyesi G.S.K


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Dilara Zehra GÖRÜRRU21WAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    2Sinem KOYUNCURU21WAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    3Alara DAŞTANRU21WAnkara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    4Ebrar Irmak YÜKSEKKAYARU21WAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    5ELİF EŞKİRU21WAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    6Rüya Görkem KürkcüRU21WAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    7Edanur ToluRU21WAnkara BölgesiTezel Okçuluk Spor Kulübü
    8Buse Yaren ATEŞRU21WAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    9Begüm Işık ÇEVAKRU21WAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    10Aslı ERRU21WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    11İlayda TURKUTRU21WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    12Tuana Ayşe ÖZCANRU21WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    13Ceren KOÇURRU21WBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    14Bilgenur ÇERKESLİRU21WDenizli BölgesiDenizli Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
    15Başak ERDOĞANRU21Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    16zehra BACAKSIZRU21Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    17Begüm ÖZCANRU21Wİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    18Rabia Nilsu ERYILMAZRU21Wİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    19Zeynep tuana KÜLLÜRU21Wİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    20Gülperi AtakRU21Wİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    21Elifsu ÖZDEMİRRU21Wİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    22beril AYDINLARRU21Wİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    23Ezgi BaşaranRU21Wİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    24Zeynep KoçRU21Wİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    25Eslem Nisa DEMEZRU21Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    26Feyzanur GÜNTAŞRU21Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    27Gizem ÖZKANRU21Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    28rümeysa UYSALRU21Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    29Şevval YAKUPOĞLURU21Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    30Eylül Aleyna AYTAÇRU21Wİzmir BölgesiDoğru Okçuluk Spor K.D.
    31Asya KARATAYLIRU21Wİzmir BölgesiGöztepe S.K
    32nil CİNALİRU21Wİzmir BölgesiGöztepe S.K
    33Sena Zeynep NasıfoğluRU21Wİzmir BölgesiGöztepe S.K
    34Zeynep KÖSERU21Wİzmir BölgesiGöztepe S.K
    35Selvi Han EROĞLURU21WKayseri BölgesiKayseri Akademi Gençlik SK
    36Gözde ASLANERRU21WKayseri BölgesiKayseri G. ve Spor Etkin. K.
    37Fatma MARAŞLIRU21WKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    38ecem ÇATIKKAŞRU21WManisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
    39Sude Tuana EŞTÜRKLERRU21WManisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
    40Sudenaz EKİNCİRU21WSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Yakup YıldızCU21MAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    2Batuhan AKÇAOĞLUCU21MAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    3Toprak efe ÇOBANCU21MAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    4BEREN TAŞÇICU21MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    5Gökay ALTINTAŞCU21MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    6Oğuzhan YÜZSEVENCU21Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    7Mahsum ÇİÇEKCU21Mİstanbul BölgesiBeykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    8Ahmed Emir KAYACU21Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    9Erkan TUNACU21Mİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    10Berk DELENCU21Mİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    11Halit Ömer DAĞCU21Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    12Kemal ÖZKANCU21Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    13Mustafa DİNÇELCU21MKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    14Muhammet efe ÇINAR CU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    15Abdullah ASLIMCU21MSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    16Emirhan KISACU21MSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    17Kubilay ÖZDEMİRCU21MSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Duru Dicle UZUNCU21WAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    2Emine Azra YILMAZCU21WAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    3Rabia ARAPOĞLUCU21WAnkara BölgesiZirve Okçuluk Spor Kulübü
    4Yağmur Asel YılmazCU21WAntalya BölgesiAntalya Ferdi
    5Melike ALMIŞCU21WAntalya BölgesiAntalya Gençlik ve Spor Kulübü
    6Bergüzar Buse AKBIYIKCU21WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    7Nehir SARIHANCU21WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    8Ümran COŞĞUNCU21WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    9Maram Yaser Ahmed Abdo NOAMANCU21WAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    10Melike AYDINCU21WAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    11Şeyma Gülbin ÖZENCU21WAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    12Derya İpek OKYARCU21Wİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    13Pelin TUNCELCU21Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    14Azra Rabia SARALCU21Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    15Beyza Nur ÜÇLERCU21Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    16İpek TOMRUKCU21Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    17RABİA ŞİMŞEKCU21Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    18Elif DOĞANCU21WKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    19İrem OCAKCICU21WKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    20Yasemin ÖZSOYCU21WKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    21Ceyda KÖMÜRCU21WMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K
    22Gülçin BALIKCU21WMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K
    23Hazal BURUNCU21WMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K
    24Songül LÖKCU21WMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K
    25Sılanur ÖZTÜRKCU21WMuğla BölgesiMuğla Gençlik Spor Kulübü
    26Buse ATAŞCU21WSivas BölgesiSivas Türk Telekom Spor Kulübü
    27Şeydanur UTUŞCU21WYalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Yiğit Efe DİPTAŞRU18MAdana BölgesiAdana GSK
    2Ahmet Berat CANATANRU18MAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    3Bayram Buğra KIRICIRU18MAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    4Mehmet Emirhan AKSAKAL RU18MAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    5Yusuf DİKİCİRU18MAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    6Hamza Melih ÇIRAKRU18MAnkara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    7Alp ERTUĞRULRU18MAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    8Safa Deniz KOSİFRU18MAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    9Yiğit TEMELRU18MAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    10Alper Murat DalkılıçRU18MAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    11Anıl Cenk ErRU18MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    12Bertan Beyler YILMAZRU18MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    13Eralp ÜNALDIRU18MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    14Mete Deniz ÇAKALRU18MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    15Yavuz ÇAVUŞOĞLURU18MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    16yılmaz Arda ERGÜNRU18MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    17ata ÇELTİKRU18MAntalya BölgesiAkdeniz Okçuluk Eğitim
    18Yiğit Ali CANRU18MAntalya BölgesiAntalya Gençlik ve Spor Kulübü
    19Ayaz KOCAGÖZRU18MAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    20Efe ARSLANRU18MAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    21Arda GÜRELİRU18MAntalya BölgesiDemirpençe S.K.
    22merih SİMAVRU18MAntalya Bölgesiİzzet Tekeli Akademi Spor Kulübü
    23AHMET FERKAN KÜÇÜKALİRU18MAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    24Altan KARARU18MAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    25Eren FINDIKÇIRU18MBursa BölgesiBursa Okçuluk Spor Kulübü
    26ALİM BİLGİÇRU18MDenizli BölgesiDenizli Gençlik Hizmetleri ve S.K
    27Metehan ERKİŞRU18MDenizli BölgesiDenok Spor Kulubü
    28Emirhan KURNAZRU18MIsparta BölgesiGizay Okçuluk S.K.D.
    29Ahmet Eren YILMAZRU18Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    30Kadir PEKTEMEKRU18Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    31Mehmet Şamil ÖKTENRU18Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    32Ege BozkurtRU18Mİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    33Eren GÖKGÖZRU18Mİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    34Görkem KULAKSIZRU18Mİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    35Mustafa Çağan AKÜLKERRU18Mİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    36Ömer Ege YILDIRIM RU18Mİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    37Kayra YANGEÇRU18Mİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    38Yusuf KAYARU18Mİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    39eFE KARARRU18Mİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    40Sina ÖZCANRU18Mİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    41İsmail Burak ÇalışkanRU18Mİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    42zülkif ÇAMCI RU18Mİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    43Berkay AKKOYUNRU18Mİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    44Muhammet Emre ÖZRU18Mİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    45Toprak TÜRKERRU18Mİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    46Yusuf Poyraz ÇOKŞENRU18Mİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    47Kutay TORUNRU18Mİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    48Volkan ÇELİKRU18Mİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    49arda DURUKANRU18Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    50Mehmet Demir DAYIOĞLURU18Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    51Mustafa Eren ÇİTİLRU18Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    52Yavuz Kaan KURURU18Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    53Ahmet Yiğit KURTRU18Mİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    54Mahir Mert BilselRU18Mİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    55Harun KırmızıtaşRU18Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    56Ömer Faruk YILDIRMIŞRU18Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    57Tunahan BilgenRU18Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    58Doruk ACARTÜRKRU18Mİzmir BölgesiGöztepe S.K
    59Deniz YILDIRIMRU18Mİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    60Yağız YOLCURU18Mİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    61Eren Can DönertaşRU18MKayseri BölgesiKayseri Akademi Gençlik SK
    62İbrahim KUTSALRU18MKayseri BölgesiKayseri Akademi Gençlik SK
    63Furkan HÜYÜKRU18MKayseri BölgesiKayseri Ferdi
    64EMİRHAN ORUNOĞLURU18MKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    65Hamza YÜCELRU18MKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    66Kutay TEKRU18MKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    67Ahmet Aksay ÖncelRU18MKonya BölgesiKonya Ferdi
    68Ahmet Selman KARADAĞ RU18MKonya BölgesiKonya Ferdi
    69Abdullah Enes ZENGİNRU18MMalatya BölgesiÜçoklar Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    70Enes MALKOÇ RU18MMalatya BölgesiÜçoklar Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    71Arda GÖKRU18MManisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
    72Mustafa ÖZDEMİRRU18MMersin BölgesiAlp Okçuluk S.K.
    73Yavuzhan ÖZTÜRKRU18MMuğla BölgesiMuğla Gençlik Spor Kulübü
    74Gürol BayraktarRU18MSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
    75Batu Sarp KÖKSALRU18MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    76Efe yiğit ASLANRU18MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    77Ömer Onur ÇİLRU18MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    78KAYRA CEM SİVRİKAYARU18MSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    79Servet KORNEKRU18MŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Belediyesi G.S.K
    80Halit KOÇRU18MTekirdağ BölgesiSüleymanpaşa Belediyesi Genç. ve SK.
    81Yusuf Esad ERGANLIRU18MTekirdağ BölgesiSüleymanpaşa Belediyesi Genç. ve SK.
    82Bahadır Efe YILMAZRU18MYalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
    83Osman Kaan AKCAKÖSERU18MYalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1İlayda GÜRLEKOĞLURU18WAdana BölgesiAdana GSK
    2Saadet Azra ÖZDEMİRRU18WAdana BölgesiAdana GSK
    3Ayşe Beren YILDIZ RU18WAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    4Naile COŞKUNERRU18WAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    5Nil AKSURU18WAnkara BölgesiÇankaya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    6Şevval Elif YILMAZRU18WAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
    7Tuana KILIÇRU18WAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
    8Ceren KAYARU18WAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    9Ela Miray AYDINRU18WAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    10Eylül Nisa AYDINRU18WAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    11İrem TÜRKKALRU18WAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    12Naz KABAKOZRU18WAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    13Zehra Nur ERBAŞRU18WAnkara BölgesiZirve Okçuluk Spor Kulübü
    14Dicle Sena ÖLMEZRU18WAntalya BölgesiAntalya Gençlik ve Spor Kulübü
    15Havva Sena GÜNDÜZ RU18WAntalya BölgesiAntalya Gençlik ve Spor Kulübü
    16Irmak YÜCETÜRKRU18WAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    17Naile İremsu ÇEVAKRU18WAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    18Özge Azra YAKARRU18WAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    19Zeynep BARBAROSRU18WAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    20Aden YARDIMCIRU18WAntalya BölgesiAntalya Yurdum Gençlik ve Spor Kulübü
    21Defne TUNARU18WAntalya BölgesiAntalya Yurdum Gençlik ve Spor Kulübü
    22Eliz ÜSTÜNRU18WAntalya BölgesiAntalya Yurdum Gençlik ve Spor Kulübü
    23Alçin Duru AKBOĞARU18WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    24Asya BOLATRU18WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    25Hayrü Nisa ErgünRU18WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    26İlayda Reyyan PAŞARU18WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    27Melissa AHMEDRU18WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    28Özge ÇıtakRU18WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    29Elif Sena AKÇAYRU18WAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    30Betül KOCABIYIKRU18WBursa BölgesiSipahi Okçuluk Spor KL.
    31gülten EROLRU18WBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    32Nazlı Didem GÖÇMEN RU18WBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    33Zeynep BİLBEYRU18WBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    34Atiye Ela KAYHANRU18WDenizli BölgesiDenizli Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
    35İpek TARHANRU18WDenizli BölgesiDenizli Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
    36Işıl Ayşe KESKİNKAYARU18WDenizli BölgesiDenizli Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
    37Neriman DAĞALRU18WDenizli BölgesiDenizli Gençlik Hizmetleri ve S.K
    38Tuğba UYSALRU18WDenizli BölgesiDenizli Gençlik Hizmetleri ve S.K
    39Zehra ÇALIŞKANRU18WDenizli BölgesiDenizli Gençlik Hizmetleri ve S.K
    40Fatma nur KARATAŞRU18Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    41gülsüm zümra ERDOĞANRU18Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    42Zeynep Zülal AKKAYARU18Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    43İlayda GüranRU18Wİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    44Cansu YILMAZRU18Wİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    45Neva Zeynep KANATLIRU18Wİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    46Elif KURBANRU18Wİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    47Melisa GAZOZRU18Wİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    48Rüya SELANRU18Wİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    49Simay KORKMAZRU18Wİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    50Damla Su KELEŞRU18Wİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    51Duru ARSLAN RU18Wİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    52Yağmur ŞAHİNRU18Wİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    53Ela SITKIRU18Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    54Elif BAYARRU18Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    55İrem DUMRALRU18Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    56Duru ÖzeserRU18Wİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    57Elif Naz ÖztürkRU18Wİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    58Ilgın AĞAOĞLURU18Wİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    59Nehir İrem BOZDEMİR RU18Wİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    60Serra ŞATIRRU18Wİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    61Zeynep Venüs GülcekRU18Wİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    62Elif Berra GÖKKIR RU18Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    63Elif Eylül YALÇIN RU18Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    64Nisanur PINARRU18Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    65Zehra KESKİN RU18Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    66azra BODURRU18Wİzmir BölgesiDoğru Okçuluk Spor K.D.
    67Begüm KARABULUTRU18Wİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    68Cansın ERNALBANTOĞULLARIRU18Wİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    69Elif Naz AKIŞRU18Wİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    70Gökçe ERSOYRU18Wİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    71Sıla ÖzdemirRU18Wİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    72Şuheda GÜNERİRU18Wİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    73İlke YILDIZRU18WKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    74Betül Zeynep BAYRAMRU18WKonya BölgesiKonya Ferdi
    75Fatma Aysu BALİRU18WKütahya BölgesiKütahya Gençlik Merkezi G.S.K
    76Elif DURALRU18WMalatya BölgesiÜçoklar Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    77Sultan TOPDAĞRU18WMalatya BölgesiÜçoklar Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    78Fatma Eylül YARDIMCIOĞLURU18WManisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
    79Gamze CANRU18WManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    80Betül YALÇIN RU18WMuğla BölgesiMuğla Gençlik Spor Kulübü
    81Kübra YALÇIN RU18WMuğla BölgesiMuğla Gençlik Spor Kulübü
    82Sümeyye OLGUNRU18WMuğla BölgesiOrtaca Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    83Defne DEREBAŞIRU18WSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    84SEMRA ECRİN BAŞRU18WSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    85Ekin ALPAYARRU18WSivas BölgesiSivas Gençlik Spor Kulübü
    86Afra Doğa ÇİLRU18WTekirdağ BölgesiSüleymanpaşa Belediyesi Genç. ve SK.
    87Melis ATAKRU18WTekirdağ BölgesiSüleymanpaşa Belediyesi Genç. ve SK.
    88Zeynep ERDEMRU18WTekirdağ BölgesiSüleymanpaşa Belediyesi Genç. ve SK.
    89Gökçe PULATRU18WYalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Kerem AKÇINCU18MAdana BölgesiAdana GSK
    2Yunus Gazi UyğulCU18MAdıyaman BölgesiAdıyaman Gençlik ve Spor Kulübü
    3Efe DİRİLCU18MAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    4Kerem Efe SÜTSEVERCU18MAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    5Mehmet Arda NALBANTOĞLUCU18MAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    6Yusuf Bahadır ERYILMAZCU18MAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    7Ahmet Fazıl TÜRÜDİCU18MAnkara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    8Can Doğan ÖZTELLİCU18MAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
    9Tolga CODALCU18MAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
    10Halil ÇELİKCU18MAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    11Mehmet Efe ÖZTÜRKCU18MAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    12Yağız SEZGİNCU18MAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    13Can Taylan SEVÜKCU18MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    14Tuna ÇINARCU18MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    15Umut ALTUNDAĞCU18MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    16mustafa Emir KARAKÜÇÜKCU18MAntalya BölgesiAkant Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    17Mehmet Ege YÜKSEKCU18MAntalya BölgesiAntalya Alfa Gençlik Spor Kl.
    18Kaan AKBİBERCU18MAntalya BölgesiGünerhan S.K.
    19Can KURNAZCU18MAntalya Bölgesiİzzet Tekeli Akademi Spor Kulübü
    20cem çınar AKYÜZCU18MAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    21Orkan KABAKÇICU18MAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    22Timur Kiril YALÇINCU18MAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    23Ege AKINCILARCU18MAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    24Niyazi Umut Can İNCECU18MAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    25Rıfat Can BEYKANCU18MBursa BölgesiBursa Okçuluk Spor Kulübü
    26Bedirhan ÇAKMAKÇICU18MBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    27Gökalp GÜNDÜZCU18MBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    28Mürsel BOLARCU18MBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    29Kaan GÜNGÖRCU18MÇanakkale BölgesiGelibolu Olimpik Spor Kulübü
    30Rıza Kayra AKSOYCU18MÇanakkale BölgesiGelibolu Olimpik Spor Kulübü
    31Eren KIRCACU18MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    32NOYAN ÇERÇİCU18MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    33oSMAN ÇAKARCU18MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    34Kaan PEKERCU18MDenizli BölgesiDenok Spor Kulubü
    35Fırat KÜÇÜKCU18Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    36Mehmet Said YeşilkayaCU18Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    37Rüzgar İCATCU18Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    38Alp Ege YalçınCU18Mİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    39Muhammed Efecan AydınCU18Mİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    40Mustafa Can HIDIROĞLUCU18Mİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    41Kayra ŞENYÜZCU18Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    42Mehmet Emre AYANCU18Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    43Toygar BUDAKCU18Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    44Tuğra Ediztan FilikCU18Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    45MUHAMMET EMİRHAN KELEŞCU18Mİstanbul Bölgesiİstanbul Ferdi
    46Akif Uras ErginCU18Mİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    47Mehmet enes AKKAYACU18Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    48Selçuk Bora ALBAYRAKCU18Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    49Ahmet Ege TezcanCU18Mİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    50Emin Akalp İncecikCU18Mİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    51Sinan Emre BilselCU18Mİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    52Berat Emin ErCU18Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    53Kerem ÖZKANCU18Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    54Miraç ÜNLÜCU18Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    55Ali KANDIRMIŞCU18Mİzmir BölgesiCihan Okçuluk Spor Kulübü
    56baran ŞEKEROĞLUCU18Mİzmir BölgesiCihan Okçuluk Spor Kulübü
    57Yunus Emre ARSLANCU18MKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    58Cihad Emir YILDIZCU18MKütahya BölgesiKütahya Gençlik Merkezi G.S.K
    59Berk KARACU18MManisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
    60Enes AYKUTCU18MManisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
    61Ömer Naim KÖSECU18MManisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
    62deniz kaan KOÇCU18MManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    63Erdem ÖZELCU18MManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    64Eren DURMUŞCU18MManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    65Oğuz Kağan ÖZTÜRKCU18MMuğla BölgesiMuğla Gençlik Spor Kulübü
    66Batuhan KARTALCU18MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    67kemal asım YILMAZCU18MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    68Nuri Kaan DEMİRCANCU18MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    69Can KASAPCU18MSivas BölgesiSivas Gençlik Spor Kulübü
    70Mahmut Beyazıt ÖTEGEÇELİCU18MŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Belediyesi G.S.K
    71Mehmet Eren DÖNMEZLERCU18MŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Belediyesi G.S.K
    72Ahmet Bora ÇOBANCU18MTekirdağ BölgesiSüleymanpaşa Belediyesi Genç. ve SK.
    73Cem DENLİCU18MTekirdağ BölgesiSüleymanpaşa Belediyesi Genç. ve SK.
    74CAN İREZCU18MYalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Berfe UludağCU18WAdıyaman BölgesiAdıyaman Gençlik ve Spor Kulübü
    2Berrenur KURUÇAYIRLICU18WAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    3Asel Su AYDINLICU18WAnkara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    4Tuana KÖKSALCU18WAnkara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    5Gökçenur GİRGİNOLCU18WAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    6Hatice Sena SUBAŞICU18WAntalya Bölgesiİzzet Tekeli Akademi Spor Kulübü
    7Irmak YÜKSELCU18WAntalya Bölgesiİzzet Tekeli Akademi Spor Kulübü
    8Begüm YUVACU18WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    9Dilara ABBASOĞLUCU18WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    10İrem TATLICU18WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    11Defne Feride KOCACU18WBursa BölgesiBursa Okçuluk Spor Kulübü
    12Armağan SEPETCİCU18WÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    13Tuana RÜYA YILMAZCU18WÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    14Aleyna ARSLANCU18WIsparta BölgesiGizay Okçuluk S.K.D.
    15Ceren ŞALKACI CU18Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    16Elif YAVUZARSLANCU18Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    17İREM BAYRAMCU18Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    18Azra TURANCU18Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    19Ceren AKAYCU18Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    20Gizem ERKULCU18Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    21Defne YAVUZCU18Wİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    22Deren ÇAĞLAYANCU18Wİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    23Derinsu POLATCU18Wİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    24Kayra POLATDEMİRCU18Wİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    25Elif DEMİRKOLCU18Wİstanbul Bölgesiİstanbul Ferdi
    26Bürge Nazra BARANCU18Wİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    27İnci SARACİKCU18Wİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    28Ceren UYMAZCU18Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    29Ebrun EMANETCU18Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    30Ayşenur FENERCİCU18Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    31Efdal Hatice KÖSECU18Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    32Elif Eylül TARAKÇICU18Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    33Şevval YANKAÇCU18Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    34Aliye Ezgi GÖNENCU18Wİzmir BölgesiCihan Okçuluk Spor Kulübü
    35Deniz SARIKAYACU18Wİzmir BölgesiCihan Okçuluk Spor Kulübü
    36BEYZA KARAKUŞCU18WKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    37Sude Naz PİNYALCU18WKütahya BölgesiKütahya Gençlik Merkezi G.S.K
    38Afra Nur SARIKAYACU18WManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    39Alya IŞIKCU18WManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    40Azra TURGAY CU18WManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    41Duru KÖSECU18WMuğla BölgesiKar Okçuluk Akademi İhtisas Spor Kulübü
    42Beyza Duru ÇELİKCU18WTekirdağ BölgesiSüleymanpaşa Belediyesi Genç. ve SK.
    43Doğa Dilge DOĞANKALCU18WTekirdağ BölgesiSüleymanpaşa Belediyesi Genç. ve SK.

    Yarışmaya Kayıt Olan Antrenör Listesi
    SıraAdSoyadBölge
    1AkınESKİTÜTÜNCÜAdana Bölgesi
    2Haci AliULUDAĞAdıyaman Bölgesi
    3EbruKARABATAKAksaray Bölgesi
    4İbrahimYAVUZAksaray Bölgesi
    5AynurÖZCANAnkara Bölgesi
    6AyşeTEZELAnkara Bölgesi
    7CananERGÜN KAYAAnkara Bölgesi
    8DenizÖZTÜRKAnkara Bölgesi
    9EmineYILDIRIMAnkara Bölgesi
    10GökhanERCANAnkara Bölgesi
    11GüldenBİROĞLUAnkara Bölgesi
    12GülüşenGülerAnkara Bölgesi
    13HandanBİROĞLUAnkara Bölgesi
    14MacideERDENERAnkara Bölgesi
    15Okyay TunçKÜÇÜKKAYALAR Ankara Bölgesi
    16Pervin TÜRECİAnkara Bölgesi
    17SemihDURANAnkara Bölgesi
    18SezaiUZUNAnkara Bölgesi
    19AliÇIKRIKCIAntalya Bölgesi
    20AlperAKYOLAntalya Bölgesi
    21Alptekin FIRATAntalya Bölgesi
    22AyhanUZUNTAŞAntalya Bölgesi
    23büşraESENDENİZAntalya Bölgesi
    24Dilan SelizERGİNAntalya Bölgesi
    25Eda ÇINARAntalya Bölgesi
    26EnginCOŞKUNOĞLUAntalya Bölgesi
    27ErolÖKTEMAntalya Bölgesi
    28KutlayYÜKSELAntalya Bölgesi
    29OğuzhanKÜÇÜKALİAntalya Bölgesi
    30Oktay Buğra ERBAYAntalya Bölgesi
    31Selda ERDOĞAN Antalya Bölgesi
    32SerdarMARAŞAntalya Bölgesi
    33Ömer FarukMerkenBolu Bölgesi
    34Emre ÖMÜRBursa Bölgesi
    35NeşeKOCABIYIKBursa Bölgesi
    36SalihYILMAZBursa Bölgesi
    37AytaçAKDAĞÇanakkale Bölgesi
    38DilekMERCAN ÖZDEMİRÇanakkale Bölgesi
    39OğuzAtıcıÇankırı Bölgesi
    40MuhammetDEĞİRMENCİDenizli Bölgesi
    41SerkanBURSALIDenizli Bölgesi
    42TanerSIZANLIDenizli Bölgesi
    43GizemKOCAMAN BÜLBÜLIsparta Bölgesi
    44Ahmet SonerMERSİNLİİstanbul Bölgesi
    45AyhanKARAKUŞİstanbul Bölgesi
    46Ayhan KAYAİstanbul Bölgesi
    47EbruAR ŞENGÜLİstanbul Bölgesi
    48Efruz Mustafa MirzaGÖNENLİİstanbul Bölgesi
    49Elif AKYOLİstanbul Bölgesi
    50Evrim SAĞLAMİstanbul Bölgesi
    51Göker AhmetYAZICIİstanbul Bölgesi
    52GoncaGENÇİstanbul Bölgesi
    53Halim Mert ERDENİstanbul Bölgesi
    54İlkerERDOĞANİstanbul Bölgesi
    55MehmetORUÇİstanbul Bölgesi
    56MehmetÜRENİstanbul Bölgesi
    57MertDOĞANİstanbul Bölgesi
    58Mustafa Şakir OĞUZİstanbul Bölgesi
    59OzanAKSÜNGERİstanbul Bölgesi
    60SalihaKÜÇÜKYILDIZİstanbul Bölgesi
    61SerdarŞATIRİstanbul Bölgesi
    62TanerGÜZELLERİstanbul Bölgesi
    63Zekiye KOLDAŞİstanbul Bölgesi
    64Esen DÖNMEZİzmir Bölgesi
    65Halil EgemTABAKİzmir Bölgesi
    66İremÖZDEMİRİzmir Bölgesi
    67SedatAkpınarİzmir Bölgesi
    68SedatCOŞĞUNİzmir Bölgesi
    69AliVATANSEVERKayseri Bölgesi
    70EmreÇÖMEZKayseri Bölgesi
    71Erol SUSUR Kırıkkale Bölgesi
    72İmranSIĞIRCIKonya Bölgesi
    73AhmetMERTOĞLUKütahya Bölgesi
    74MehmetYAĞCIOĞLUMalatya Bölgesi
    75DuyguYARDIMCIOĞLUManisa Bölgesi
    76Hüsna Nur SANCAKManisa Bölgesi
    77SELÇUKÇEÇENManisa Bölgesi
    78YusufKELEBEKManisa Bölgesi
    79TahirKARATAŞMuğla Bölgesi
    80ÇağatayAYDINSamsun Bölgesi
    81FatihBOZLARSamsun Bölgesi
    82İsaÖZERSamsun Bölgesi
    83Ramazan Can ADEMSamsun Bölgesi
    84AHMETŞAHİNSivas Bölgesi
    85PınarDEMİRSivas Bölgesi
    86MuratALKANŞanlıurfa Bölgesi
    87Aysel BABAGÜRTekirdağ Bölgesi
    88EfrahimCANFESYalova Bölgesi