Online İşlemler

TOF Akademi

Sporcularımız

Uluslararası Başarılarımız

Faaliyet Programı

5 Temmuz 2022
Diğer

    2022 Gençler (U21) Kadetler (U18) Türkiye Şampiyonası

    Yarışma Haberleri

    2022 Gençler (U21) Kadetler (U18) Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

    0
    Ankara Hasan Doğan Stadyum'unda 29 Haziran'dan beri devam etmekte olan “2022 Gençler (U21) Kadetler (U18) Türkiye Şampiyonası,” bugün yapılan bireysel finaller ve ardından...

    2022 Gençler (U21) Kadetler (U18) Türkiye Şampiyonası Başladı

    0
    2022 yılı faaliyet programımızda bulunan “2022 Gençler (U21) Kadetler (U18) Türkiye Şampiyonası″ sıralama atışları ile başladı. Yarışmaya 37 Bölge, 92 Kulüp, 466 sporcu katılmıştır. Yarışma...

    2022 Gençler Kadetler Türkiye Şampiyonası için Otel Fiyat Bilgileri

    0
    2022 Faaliyet programımızda yer alan 29 Haziran 2022 - 03 Temmuz 2022 tarihlerinde Ankara'da gerçekleştirlecek olan 2022 Gençler Kadetler Türkiye Şampiyonası yarışması için farklı...

    2022 Gençler (U21) Kadetler (U18) Türkiye Şampiyonası Reglamanı Yayınlanmıştır

    0
    Federasyonumuz Faaliyet programında yer alan 2022 Gençler (U21) Kadetler (U18) Türkiye Şampiyonası Yarışması 29 Haziran 2022 - 03 Temmuz 2022 tarihleri arasında Ankara Hasan...

    Yarışma Dosyaları

    Tümünü indir


    Yarışmaya Kayıt Olan Sporcu Listesi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Alperen ÖZDEMİRRU21MAnkara BölgesiAngora Okçuluk S.K.D.
    2Harun Bahadır KORKMAZRU21MAnkara BölgesiAngora Okçuluk S.K.D.
    3Furkan SERTRU21MAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    4Kaan AYVACIOĞLURU21MAnkara BölgesiAnkara DSI Spor Kulübü
    5SAMİ FERHAT GÖZRU21MAnkara BölgesiÇubuk Okçuluk İhtisas SK
    6Demir ZorRU21MAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    7Kemal Berkay KARAYAKARU21MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    8Mehmet Ali YILGÖRRU21MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    9Mustafa Buğrahan ÇOBANRU21MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    10Ali Tuğra GÖRENRU21MEdirne BölgesiEDOK Spor Kulubü
    11Aslan Kaptan FATOĞLURU21MGiresun BölgesiGiresun Ferdi
    12Ahmet Eren YILMAZRU21Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    13Burak enes KARAKUŞRU21Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    14Uğur Efe GÜZELLERRU21Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    15Kadir Kaan GöncüRU21Mİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    16Berke ÇİÇEKRU21Mİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    17Bulut TEKİNŞENRU21Mİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    18ÖMER SABRİ ALTINBAŞRU21Mİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    19Ahmet Kerem ADAŞRU21Mİstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    20Efe Gürkan MARAŞRU21Mİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    21Ulaş Berkim TÜMERRU21Mİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    22Alp AkışRU21Mİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    23Bilal BATTALRU21Mİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    24Gökberk AytekinRU21Mİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    25Taha Yiğit TARAKÇIRU21Mİstanbul Bölgesiİstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Derneği
    26Ali AYDINRU21Mİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    27Kerem İmanRU21Mİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    28Mehmet Ege HasırcıoğluRU21Mİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    29BATUHAN AYAZRU21Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    30Fırat KırRU21Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    31Musa ARZUMANRU21Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    32Doruk ACARTÜRKRU21Mİzmir BölgesiGöztepe S.K
    33Kamil TÜRKMENRU21MKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    34Mevlüt Mert ATAYRU21MKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    35Göktuğ Bilal KAYALAKRU21MKırıkkale BölgesiAnadolu Hedef Spor Kulübü
    36Mustafa BİRLİKRU21MSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
    37Ömer Faruk KOÇRU21MSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
    38Burak ÇAYIRHAN RU21MSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    39Yunus Emre İSPİRRU21MSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    40Muhammed Fatih BAHRİOĞULLARIRU21MŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Belediyesi G.S.K
    41Mustafa TAYARRU21MTrabzon BölgesiTrabzon Ferdi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Dilara Zehra GÖRÜRRU21WAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    2Sinem KOYUNCURU21WAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    3Zeynep YENERRU21WAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    4Ebrar Irmak YÜKSEKKAYARU21WAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    5Ecemsu Naz KANTEMİRRU21WAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    6Meliha Dilara BAYRAKCIRU21WAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    7Edanur ToluRU21WAnkara BölgesiTezel Okçuluk Spor Kulübü
    8Buse Yaren ATEŞRU21WAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    9meryem ÇELİKRU21WAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    10Tuana YILDIZRU21WAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    11Begüm Işık ÇEVAKRU21WAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    12Aslı ERRU21WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    13Asya BOLATRU21WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    14İREM NUR UZUNRU21WBartın BölgesiBartın GHSİM SK Derneği
    15Ceren KOÇURRU21WBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    16Fatma nur KARATAŞRU21Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    17gülsüm zümra ERDOĞANRU21Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    18zehra BACAKSIZRU21Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    19Ece Aleyna ÖztürkRU21Wİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    20Beril Su KOÇRU21Wİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    21Rabia Nilsu ERYILMAZRU21Wİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    22Zeynep tuana KÜLLÜRU21Wİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    23Duru ŞAKARRU21Wİstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    24Hande ÇELİKKAYARU21Wİstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    25Elif KURBANRU21Wİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    26Gülperi AtakRU21Wİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    27Havva Nur BAŞAR RU21Wİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    28Elifsu ÖZDEMİRRU21Wİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    29beril AYDINLARRU21Wİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    30EBRAR NUR ZENGİNRU21Wİstanbul BölgesiMir Ok Gençlik ve S.K.
    31Eslem Nisa DEMEZRU21Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    32Feyzanur GÜNTAŞRU21Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    33Gizem ÖZKANRU21Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    34rümeysa UYSALRU21Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    35Asya KARATAYLIRU21Wİzmir BölgesiGöztepe S.K
    36Sena Zeynep NasıfoğluRU21Wİzmir BölgesiGöztepe S.K
    37Zeynep KÖSERU21Wİzmir BölgesiGöztepe S.K
    38Fatma MARAŞLIRU21WKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    39Sudenaz EKİNCİRU21WSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    40melek Melda DİNÇRU21WTrabzon BölgesiTrabzon Ferdi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Yakup YıldızCU21MAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    2Batuhan AKÇAOĞLUCU21MAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    3Yavuz ÇAVUŞOĞLUCU21MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    4Semih Oktay ÖZCANCU21MAnkara BölgesiZirve Okçuluk Spor Kulübü
    5Toprak efe ÇOBANCU21MAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    6eyyüp DÜNERCU21MBingöl BölgesiBingöl Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği
    7ibrahim BAMJACU21MBingöl BölgesiBingöl Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği
    8muhammed mirac GÜLTEKİNCU21MBingöl BölgesiBingöl Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği
    9Gökay ALTINTAŞCU21MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    10Bilal KANDEMİRCU21MDenizli BölgesiDenok Spor Kulubü
    11Burak Eren YILDIRIMCU21MDenizli BölgesiDenok Spor Kulubü
    12Oğuzhan YÜZSEVENCU21Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    13Mahsum ÇİÇEKCU21Mİstanbul BölgesiBeykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    14Ahmed Emir KAYACU21Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    15Atilla Bora ŞAKARCU21Mİstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    16Tuna TÜRKMENCU21Mİstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    17Erkan TUNACU21Mİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    18Ömer Faruk ŞATIRCU21Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    19Efe BABAÇCU21Mİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    20Halit Ömer DAĞCU21Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    21Kemal ÖZKANCU21Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    22Abdul Melik ADIGÜZEL CU21MKayseri BölgesiKayseri Ferdi
    23ATA VURALCU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    24mustafa burak ŞAHİNCU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    25ömer faruk FİGENCU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    26Abdullah ASLIMCU21MSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    27Emirhan KISACU21MSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    28Kubilay ÖZDEMİRCU21MSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Zeynep GÜVENCU21WAnkara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
    2Beril YEŞİLÇİMENCU21WAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    3Duru Dicle UZUNCU21WAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    4Emine Azra YILMAZCU21WAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    5Rabia ARAPOĞLUCU21WAnkara BölgesiZirve Okçuluk Spor Kulübü
    6Bergüzar Buse AKBIYIKCU21WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    7Nehir SARIHANCU21WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    8Ümran COŞĞUNCU21WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    9Maram Yaser Ahmed Abdo NOAMANCU21WAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    10Melike AYDINCU21WAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    11Şeyma Gülbin ÖZENCU21WAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    12Ceren ŞALKACI CU21Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    13Elif YAVUZARSLANCU21Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    14İREM BAYRAMCU21Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    15Derya İpek OKYARCU21Wİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    16Pelin TUNCELCU21Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    17İpek TOMRUKCU21Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    18Elif DOĞANCU21WKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    19İrem OCAKCICU21WKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    20Yasemin ÖZSOYCU21WKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    21Ceyda KÖMÜRCU21WMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K
    22Gülçin BALIKCU21WMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K
    23Hazal BURUNCU21WMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K
    24Sılanur ÖZTÜRKCU21WMuğla BölgesiMuğla Gençlik Spor Kulübü
    25aybüke fatma İLERCU21WNevşehir BölgesiNevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    26Buse ATAŞCU21WSivas BölgesiSivas Türk Telekom Spor Kulübü
    27Şeydanur UTUŞCU21WYalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Volkan ÜNALDIRU18MAdana BölgesiAdana Hedef Spor K.
    2Bayram Buğra KIRICIRU18MAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    3Mehmet Emirhan AKSAKAL RU18MAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    4Yusuf DİKİCİRU18MAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    5Bekir SATILMIŞRU18MAnkara BölgesiAngora Okçuluk S.K.D.
    6Hüseyin KAKAŞCIRU18MAnkara BölgesiAngora Okçuluk S.K.D.
    7Ahmet Nadir YÜCEKAYARU18MAnkara BölgesiAnkara DSI Spor Kulübü
    8Hamza Melih ÇIRAKRU18MAnkara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    9Süleyman ALVERRU18MAnkara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    10Tunahan KIRRU18MAnkara BölgesiÇankaya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    11Abdullah BEKTAŞRU18MAnkara BölgesiÇubuk Okçuluk İhtisas SK
    12Emir Furkan AKKAYARU18MAnkara BölgesiÇubuk Okçuluk İhtisas SK
    13İBRAHİM YILDIZRU18MAnkara BölgesiÇubuk Okçuluk İhtisas SK
    14Tuğtekin OKRU18MAnkara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    15Alp ERTUĞRULRU18MAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    16Safa Deniz KOSİFRU18MAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    17Yiğit TEMELRU18MAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    18Ahmet Nazif DURALRU18MAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    19Alper Murat DalkılıçRU18MAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    20Deniz KIROĞLU RU18MAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    21Ilgaz YılmazRU18MAnkara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    22Mete Deniz ÇAKALRU18MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    23Yavuz ÇAVUŞOĞLURU18MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    24yılmaz Arda ERGÜNRU18MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    25Yiğit Emre GARİPRU18MAnkara BölgesiZirve Okçuluk Spor Kulübü
    26Ayaz KOCAGÖZRU18MAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    27Can Barlas YAĞCIRU18MAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    28Efe ARSLANRU18MAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    29merih SİMAVRU18MAntalya BölgesiElite Spor Kulübü Derneği
    30Arda TURNADERELİRU18MBalıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
    31Hamza Yavuz VATANSEVERRU18MBalıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
    32Tahsin Alp DEMİRRU18MBalıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
    33Ekrem Taha ÖZCANRU18MBartın BölgesiBartın GHSİM SK Derneği
    34Muhsin Eyyüp SAYILRU18MBartın BölgesiBartın GHSİM SK Derneği
    35Ahmed EKİNÇİRU18MDiyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    36Bekir Kerem KARAHANRU18MElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
    37furkan DAĞOĞLURU18MElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
    38Akın Deniz AYRU18MGiresun BölgesiGiresun Ferdi
    39Talha KESKİNRU18MGiresun BölgesiGiresun Ferdi
    40Mehmet KILIÇÇEKERRU18Mİstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    41Mehmet Şükrü BAKIRRU18Mİstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    42Deniz ŞENGÜLRU18Mİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    43Görkem KULAKSIZRU18Mİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    44Mustafa Çağan AKÜLKERRU18Mİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    45Yusuf KAYARU18Mİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    46Deniz Ege ÇAKILLIKRU18Mİstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    47Emre TAÇRU18Mİstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    48Yunus TAÇRU18Mİstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    49eFE KARARRU18Mİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    50İsmail Burak ÇalışkanRU18Mİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    51zülkif ÇAMCI RU18Mİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    52Berkay AKKOYUNRU18Mİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    53Muhammet Emre ÖZRU18Mİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    54Toprak TÜRKERRU18Mİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    55Mehmet Demir DAYIOĞLURU18Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    56Mustafa Eren ÇİTİLRU18Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    57Yavuz Kaan KURURU18Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    58Kaan ÜrgenRU18Mİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    59Mahir Mert BilselRU18Mİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    60Ali Uras ÇERKEŞLİRU18Mİstanbul BölgesiMir Ok Gençlik ve S.K.
    61FURKAN FUAT GÖRMÜŞRU18Mİstanbul BölgesiMir Ok Gençlik ve S.K.
    62Harun KIRMIZITAŞRU18Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    63Ömer Faruk YILDIRMIŞRU18Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    64Tunahan BilgenRU18Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    65Emir Tayanç PAYDAŞRU18Mİzmir BölgesiGöztepe S.K
    66Deniz YILDIRIMRU18Mİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    67Yağız YOLCURU18Mİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    68İbrahim KUTSALRU18MKayseri BölgesiKayseri Akademi Gençlik SK
    69EMİRHAN ORUNOĞLURU18MKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    70Hamza YÜCELRU18MKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    71Kutay TEKRU18MKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    72Ahmet Aksay ÖncelRU18MKonya BölgesiKonya Ferdi
    73Ahmet Selman KARADAĞ RU18MKonya BölgesiKonya Ferdi
    74Arda GÖKRU18MManisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
    75Rüstem mete KARABIYIKRU18MManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    76Mustafa ÖZDEMİRRU18MMersin BölgesiAlp Okçuluk S.K.
    77Emirhan MENGİRU18MNevşehir BölgesiNevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    78Enes Egemen FİLİZER RU18MNevşehir BölgesiNevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    79Ömer ÇETİNELRU18MNevşehir BölgesiNevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    80Gürol BayraktarRU18MSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
    81Lokman FIŞKINRU18MSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
    82MERT ÖZÇELİKRU18MSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
    83mehmet yusuf FİGENRU18MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    84Ömer Onur ÇİLRU18MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    85Tuğra TURANRU18MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    86KAYRA CEM SİVRİKAYARU18MSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    87Servet KORNEKRU18MŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Belediyesi G.S.K
    88Halit KOÇRU18MTekirdağ BölgesiSüleymanpaşa Belediyesi Genç. ve SK.
    89Yusuf Esad ERGANLIRU18MTekirdağ BölgesiSüleymanpaşa Belediyesi Genç. ve SK.
    90Ebubekir SezginRU18MTokat BölgesiTokat Belediye Plevne Spor Kulübü
    91Esat Emirhan BEKTAŞOĞLURU18MTokat BölgesiTokat Belediye Plevne Spor Kulübü
    92Bahadır Efe YILMAZRU18MYalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
    93Osman Kaan AKCAKÖSERU18MYalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Sude ŞİMŞEKRU18WAdana BölgesiAdana Hedef Spor K.
    2Ayşe Beren YILDIZ RU18WAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    3Naile COŞKUNERRU18WAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    4Pervin Azra GÜMÜŞRU18WAnkara BölgesiAngora Okçuluk S.K.D.
    5Ayşe Nisanur YILMAZRU18WAnkara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    6Fatma ŞAHİNRU18WAnkara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    7Nil AKSURU18WAnkara BölgesiÇankaya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    8Berra METİN RU18WAnkara BölgesiÇubuk Okçuluk İhtisas SK
    9BEYZA NURAN KARCIRU18WAnkara BölgesiÇubuk Okçuluk İhtisas SK
    10Ecrin KALERU18WAnkara BölgesiÇubuk Okçuluk İhtisas SK
    11CEMRE UĞURLURU18WAnkara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    12Zeynep Naz TANERRU18WAnkara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    13Şevval Elif YILMAZRU18WAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
    14Ceren KAYARU18WAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    15ELİF EŞKİRU18WAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    16Eylül Nisa AYDINRU18WAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    17Dilsu AYGÜNRU18WAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    18Elif Naz KOÇRU18WAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    19Selin DOĞURU18WAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    20Beyza Hatun DİKKAYARU18WAnkara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    21İnci Dila USLURU18WAnkara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    22Irmak AçıkgözRU18WAnkara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    23Elif Naz SELVİRU18WAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    24İrem TÜRKKALRU18WAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    25Naz KABAKOZRU18WAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    26Zehra Nur ERBAŞRU18WAnkara BölgesiZirve Okçuluk Spor Kulübü
    27Destan KoçRU18WAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    28Naile İremsu ÇEVAKRU18WAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    29Özge Azra YAKARRU18WAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    30Zeynep BARBAROSRU18WAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    31İlayda Reyyan PAŞARU18WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    32Melissa AHMEDRU18WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    33Özge ÇıtakRU18WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    34Elif Sena AKÇAYRU18WAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    35Zehra Nisa ToprakRU18WAydın BölgesiDidim Okçuluk Efe S.K
    36Berna ÇORBACIOĞLU RU18WBalıkesir BölgesiBalıkesir Ferdi
    37Cansu SubaşıoğluRU18WBalıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
    38Fatma ceylin KAHRAMANRU18WBalıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
    39Sahra Melek İNANRU18WBalıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
    40Zeynep VURALRU18WBartın BölgesiBartın GHSİM SK Derneği
    41Betül KOCABIYIKRU18WBursa BölgesiSipahi Okçuluk Spor KL.
    42Cemre ELÇİRU18WBursa BölgesiSipahi Okçuluk Spor KL.
    43gülten EROLRU18WBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    44Nazlı Didem GÖÇMEN RU18WBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    45Zeynep BİLBEYRU18WBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    46Elif Övgü URULRU18WElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
    47Zeynep ÖzkanRU18WElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
    48Sahranur SEKBANRU18WGiresun BölgesiGiresun Ferdi
    49Zeynep ALADAĞRU18WGiresun BölgesiGiresun Ferdi
    50Aydanur KÜÇÜKRU18WGiresun BölgesiGiresun Spor Kulübü
    51Sadenaz KAYARU18WGiresun BölgesiGiresun Spor Kulübü
    52Umay Zeynep DABAĞRU18WGiresun BölgesiGiresun Spor Kulübü
    53Firdevs Afra BAKIRRU18Wİstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    54Meryem Betül KALYONRU18Wİstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    55İlayda GüranRU18Wİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    56Aybüke Neva ŞahinoğluRU18Wİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    57Melike İLAYDA CABAROĞLURU18Wİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    58Ayça Şevval PALAZRU18Wİstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    59Cansu YILMAZRU18Wİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    60ECE BULCARU18Wİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    61Neva Zeynep KANATLIRU18Wİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    62Ayşe Hatun DEMİRCİRU18Wİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    63Ecrin Naz NurtenRU18Wİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    64Melisa GAZOZRU18Wİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    65Rüya SELANRU18Wİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    66Simay KORKMAZRU18Wİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    67Duru ARSLAN RU18Wİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    68Yağmur ŞAHİNRU18Wİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    69Ela SITKIRU18Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    70Elif BAYARRU18Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    71İrem DUMRALRU18Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    72Elif Naz ÖztürkRU18Wİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    73Nehir İrem BOZDEMİR RU18Wİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    74Serra ŞATIRRU18Wİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    75Elif Berra GÖKKIR RU18Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    76Nisanur PINARRU18Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    77Zehra KESKİN RU18Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    78Elisa Grace RohwedderRU18Wİzmir BölgesiGöztepe S.K
    79nil CİNALİRU18Wİzmir BölgesiGöztepe S.K
    80Cansın ERNALBANTOĞULLARIRU18Wİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    81Gökçe ERSOYRU18Wİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    82Sıla ÖzdemirRU18Wİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    83Şuheda GÜNERİRU18Wİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    84Yağmur KANTEKİNRU18WKayseri BölgesiKayseri Akademi Gençlik SK
    85Kobra IbrahimRU18WKayseri BölgesiKayseri Ferdi
    86Zehra Buse KÖMÜRCÜRU18WKayseri BölgesiKayseri G. ve Spor Etkin. K.
    87Aynur ERSANRU18WKırıkkale BölgesiAnadolu Hedef Spor Kulübü
    88Fatma Zehra ÖzRU18WKütahya BölgesiKütahya Ferdi
    89Fatma Aysu BALİRU18WKütahya BölgesiKütahya Gençlik Merkezi G.S.K
    90Hazan Dilruba KAYALARRU18WMalatya BölgesiMalatya Yeşilyurt Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    91Fatma Eylül YARDIMCIOĞLURU18WManisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
    92Kübra YALÇIN RU18WMuğla BölgesiMuğla Gençlik Spor Kulübü
    93Eda Nur BAHÇIVANRU18WNevşehir BölgesiNevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    94İclal ÇABUKRU18WNevşehir BölgesiNevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    95Zeynep ARASRU18WNevşehir BölgesiNevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    96ecren KURUBACAKRU18WSakarya BölgesiAdapazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    97elif Hilal KESKİNRU18WSakarya BölgesiAdapazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    98Bilgen Berra ORDURU18WSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
    99Ebrar ÇangırRU18WSakarya BölgesiSakarya Ferdi
    100Defne DEREBAŞIRU18WSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    101SEMRA ECRİN BAŞRU18WSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    102Ekin ALPAYARRU18WSivas BölgesiSivas Gençlik Spor Kulübü
    103Gevher Nesibe PINARBAŞIRU18WSivas BölgesiSivas Gençlik Spor Kulübü
    104Sahra ARUSOĞLU RU18WŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    105Afra Doğa ÇİLRU18WTekirdağ BölgesiSüleymanpaşa Belediyesi Genç. ve SK.
    106Melis ATAKRU18WTekirdağ BölgesiSüleymanpaşa Belediyesi Genç. ve SK.
    107Zeynep ERDEMRU18WTekirdağ BölgesiSüleymanpaşa Belediyesi Genç. ve SK.
    108FADİME NESİBE YILMAZRU18WTokat BölgesiTokat Belediye Plevne Spor Kulübü
    109Esranur ÖZKANRU18WTrabzon BölgesiTrabzon Ferdi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Enver Alperen BUDAKCU18MAdana BölgesiAdana Hedef Spor K.
    2Ahmed Nafi ÖZAVCICU18MAdıyaman BölgesiAdıyaman Gençlik ve Spor Kulübü
    3Muhammed Sefa ÖnderCU18MAdıyaman BölgesiAdıyaman Gençlik ve Spor Kulübü
    4Yunus Gazi UyğulCU18MAdıyaman BölgesiAdıyaman Gençlik ve Spor Kulübü
    5Halil İbrahim KAR CU18MAfyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
    6Hasan Yunus ERMİŞCU18MAfyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
    7Rıdvan Furkan OĞUZCU18MAfyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
    8Çağdaş DİKENCU18MAksaray BölgesiAksaray Gençlik ve Spor Kulübü
    9Efe DİRİLCU18MAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    10Mehmet arda NALBANTOĞLUCU18MAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    11Yusuf Bahadır ERYILMAZCU18MAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    12arda şahin SAKALLICU18MAnkara BölgesiÇubuk Okçuluk İhtisas SK
    13Can Doğan ÖZTELLİCU18MAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
    14Sarp ERDENCU18MAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
    15Tolga CODALCU18MAnkara BölgesiOnok Spor Kulübü
    16Halil ÇELİKCU18MAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    17Mehmet Efe ÖZTÜRKCU18MAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    18Yağız SEZGİNCU18MAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    19Can Taylan SEVÜKCU18MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    20Tuna ÇINARCU18MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    21Umut ALTUNDAĞCU18MAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    22Can KURNAZCU18MAntalya BölgesiElite Spor Kulübü Derneği
    23Kemal DikbıyıkCU18MAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    24Orkan KABAKÇICU18MAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    25Ege AKINCILARCU18MAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    26Niyazi Umut Can İNCECU18MAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    27Velihan SivrioğluCU18MAydın BölgesiDidim Okçuluk Efe S.K
    28Ahmet YILDIRIMCU18MBingöl BölgesiBingöl Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği
    29HARUN YAHYA ALTUNCU18MBingöl BölgesiBingöl Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği
    30ibrahim hayrullah TÜZCU18MBingöl BölgesiBingöl Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği
    31ERMAN ALPERCU18MBursa BölgesiBursa Okçuluk Spor Kulübü
    32Rıfat Can BEYKANCU18MBursa BölgesiBursa Okçuluk Spor Kulübü
    33Bedirhan ÇAKMAKÇICU18MBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    34Gökalp GÜNDÜZCU18MBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    35Mürsel BOLARCU18MBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    36Eren KIRCACU18MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    37NOYAN ÇERÇİCU18MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    38oSMAN ÇAKARCU18MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    39Doğan ÖZTÜRKCU18MDenizli BölgesiDenok Spor Kulubü
    40Kaan PEKERCU18MDenizli BölgesiDenok Spor Kulubü
    41Harun Mert AYDINCU18MDiyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    42Onur ÖZENCU18MElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
    43Hasan Ali ÖZCANCU18Mİstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    44Alp Ege YalçınCU18Mİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    45Muhammed Efecan AydınCU18Mİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    46Mustafa Can HIDIROĞLUCU18Mİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    47Kayra ŞENYÜZCU18Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    48Mehmet Emre AYANCU18Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    49Toygar BUDAKCU18Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    50Mehmet Emre KIRCU18Mİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    51Görkem Tuna TALAYCU18Mİstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    52Nazmi Agah FUÇUCUCU18Mİstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    53Yusuf Furkan YURTTAŞCU18Mİstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    54Akif Uras ErginCU18Mİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    55Mehmet enes AKKAYACU18Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    56Selçuk Bora ALBAYRAKCU18Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    57Deniz YıldızCU18Mİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    58Doruk SERHATLIOĞLUCU18Mİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    59Sinan Emre BilselCU18Mİstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    60Berat Emin ErCU18Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    61Kerem ÖZKANCU18Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    62Miraç ÜNLÜCU18Mİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    63İsmail efe ÇINARCU18MKayseri BölgesiKayseri Akademi Gençlik SK
    64Yunus Emre ARSLANCU18MKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    65Ahmed Selim ÇAĞLAYANCU18MKonya BölgesiSelçuklu Diriliş Spor Kulübü
    66Cihad Emir YILDIZCU18MKütahya BölgesiKütahya Gençlik Merkezi G.S.K
    67deniz kaan KOÇCU18MManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    68Enver Ege ÇETİNKAYA CU18MManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    69mustafa AKYARCU18MNevşehir BölgesiNevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    70kemal asım YILMAZCU18MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    71Nuri Kaan DEMİRCANCU18MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    72Ömer BABAOĞLUCU18MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    73Can KASAPCU18MSivas BölgesiSivas Gençlik Spor Kulübü
    74Mahmut Beyazıt ÖTEGEÇELİCU18MŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Belediyesi G.S.K
    75Mehmet Eren DÖNMEZLERCU18MŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Belediyesi G.S.K
    76Cem DENLİCU18MTekirdağ BölgesiSüleymanpaşa Belediyesi Genç. ve SK.
    77CAN İREZCU18MYalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Berfe UludağCU18WAdıyaman BölgesiAdıyaman Gençlik ve Spor Kulübü
    2Asel Su AYDINLICU18WAnkara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    3Aysima Zehra UÇARCU18WAnkara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    4Tuana KÖKSALCU18WAnkara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    5Gökçenur GİRGİNOLCU18WAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    6Işıl Selen KorkmazCU18WAnkara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    7Sevda Nur KAPLANCU18WAnkara BölgesiZirve Okçuluk Spor Kulübü
    8Irmak YÜKSELCU18WAntalya BölgesiElite Spor Kulübü Derneği
    9Begüm YUVACU18WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    10Dilara ABBASOĞLUCU18WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    11İrem TATLICU18WAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    12Eylül KorkmazCU18WAydın BölgesiDidim Okçuluk Efe S.K
    13SAFİYE ZEHRA TAŞCU18WBingöl BölgesiBingöl Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği
    14ŞURANUR YILMAZCU18WBingöl BölgesiBingöl Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği
    15Zeynep ALTUNCU18WBursa BölgesiSipahi Okçuluk Spor KL.
    16Selin ERAYCU18Wİstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    17Azra TURANCU18Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    18Ceren AKAYCU18Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    19Gizem ERKULCU18Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    20Defne YAVUZCU18Wİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    21Deren ÇAĞLAYANCU18Wİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    22Kayra POLATDEMİRCU18Wİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    23Lara ATAKAYCU18Wİstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    24Tuğçe zülal PALAZCU18Wİstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    25Beril ÖZERENCU18Wİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    26maya KOSOVACU18Wİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    27Sude naz KIRMIZIGEDİKCU18Wİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    28Bürge Nazra BARANCU18Wİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    29İnci SARACİKCU18Wİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    30Ayşenur FENERCİCU18Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    31Efdal Hatice KÖSECU18Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    32Elif Eylül TARAKÇICU18Wİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    33Aliye Ezgi GÖNENCU18Wİzmir BölgesiCihan Okçuluk Spor Kulübü
    34Saliha Betül BAŞAĞALARCU18Wİzmir BölgesiCihan Okçuluk Spor Kulübü
    35ELİF NUREFŞAN AKGÜLCU18WKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    36Aslı Derya KalkanCU18WKütahya BölgesiKütahya Ferdi
    37Afra Nur SARIKAYACU18WManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    38Alya IŞIKCU18WManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    39Azra TURGAY CU18WManisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    40Helin SATİCİCU18WNevşehir BölgesiNevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    41Beyza Duru ÇELİKCU18WTekirdağ BölgesiSüleymanpaşa Belediyesi Genç. ve SK.

    Yarışmaya Kayıt Olan Antrenör Listesi
    SıraAdSoyadBölge
    1MelisaYılmazAdana Bölgesi
    2Haci AliULUDAĞAdıyaman Bölgesi
    3MuhlisÖÇAfyonkarahisar Bölgesi
    4EbruKARABATAKAksaray Bölgesi
    5İbrahimYAVUZAksaray Bölgesi
    6Ahmet MertKURUŞAnkara Bölgesi
    7AynurÖZCANAnkara Bölgesi
    8AyşegülARIÖZAnkara Bölgesi
    9CananERGÜN KAYAAnkara Bölgesi
    10CemÇAĞLAYANAnkara Bölgesi
    11CoşkunKIRAnkara Bölgesi
    12DenizKESKİNAnkara Bölgesi
    13EGEYILDIRIMAnkara Bölgesi
    14EminBAYRAKCIAnkara Bölgesi
    15EmineYILDIRIMAnkara Bölgesi
    16GökçenBOZKURTAnkara Bölgesi
    17GökhanERCANAnkara Bölgesi
    18GüldenBİROĞLUAnkara Bölgesi
    19GülüşenGüler BalcıAnkara Bölgesi
    20HakanKarademirAnkara Bölgesi
    21HandanBİROĞLUAnkara Bölgesi
    22İbrahimGÖZEAnkara Bölgesi
    23IsmailÇABUKAnkara Bölgesi
    24MuratARIÖZAnkara Bölgesi
    25Murat SencanSünerAnkara Bölgesi
    26Mustafa SerkanTunaAnkara Bölgesi
    27MuzafferTEZELAnkara Bölgesi
    28OğuzhanPOLATAnkara Bölgesi
    29Okyay TunçKÜÇÜKKAYALAR Ankara Bölgesi
    30Osman Aybars ALTINTAŞAnkara Bölgesi
    31ÖzlemSARIKAYA DÖNMEZGÜÇAnkara Bölgesi
    32Pervin TÜRECİAnkara Bölgesi
    33SemihDURANAnkara Bölgesi
    34SezaiUZUNAnkara Bölgesi
    35TAMER KAYAAnkara Bölgesi
    36TOLGAHANYILDIRIMAnkara Bölgesi
    37ÜNAL KILINÇASLANAnkara Bölgesi
    38YusufAYVACIOĞLUAnkara Bölgesi
    39ZüleyhaKAYAAnkara Bölgesi
    40AliÇIKRIKCIAntalya Bölgesi
    41AlperAKYOLAntalya Bölgesi
    42Alptekin FIRATAntalya Bölgesi
    43Eda ÇINARAntalya Bölgesi
    44EnginCOŞKUNOĞLUAntalya Bölgesi
    45KutlayYÜKSELAntalya Bölgesi
    46Öykü BegümÇORBAAntalya Bölgesi
    47SerdarMARAŞAntalya Bölgesi
    48BerkenisAYDEMİRAydın Bölgesi
    49EbruAYDEMİRAydın Bölgesi
    50EmrahŞENKALBartın Bölgesi
    51BahattinTÜZBingöl Bölgesi
    52Emre ÖMÜRBursa Bölgesi
    53SalihYILMAZBursa Bölgesi
    54YunusÖZSİPAHİBursa Bölgesi
    55AytaçAKDAĞÇanakkale Bölgesi
    56DilekMERCAN ÖZDEMİRÇanakkale Bölgesi
    57SerkanBURSALIDenizli Bölgesi
    58Abdulkadir ERKALDiyarbakır Bölgesi
    59CihanUYHANElazığ Bölgesi
    60Nida ESENElazığ Bölgesi
    61Hacer Aleyna TAŞLIYAREskişehir Bölgesi
    62FikretDİZDARGiresun Bölgesi
    63Ahmet SonerMERSİNLİİstanbul Bölgesi
    64AyhanKARAKUŞİstanbul Bölgesi
    65Ayhan KAYAİstanbul Bölgesi
    66Bahadır AĞDEREİstanbul Bölgesi
    67BüşraARSLANİstanbul Bölgesi
    68Efruz Mustafa MirzaGÖNENLİİstanbul Bölgesi
    69Elif AKYOLİstanbul Bölgesi
    70Evrim SAĞLAMİstanbul Bölgesi
    71Göker AhmetYAZICIİstanbul Bölgesi
    72GoncaGENÇİstanbul Bölgesi
    73Halim Mert ERDENİstanbul Bölgesi
    74İlkerERDOĞANİstanbul Bölgesi
    75MehmetORUÇİstanbul Bölgesi
    76MertDOĞANİstanbul Bölgesi
    77Mustafa Şakir OĞUZİstanbul Bölgesi
    78NezirALTINDALİstanbul Bölgesi
    79Nurhan AKTAŞİstanbul Bölgesi
    80Orhan ÇETİNİstanbul Bölgesi
    81OzanAKSÜNGERİstanbul Bölgesi
    82SadıkÖZAYDINİstanbul Bölgesi
    83SalihaKÜÇÜKYILDIZİstanbul Bölgesi
    84SemaUZUNALİstanbul Bölgesi
    85SerdarŞATIRİstanbul Bölgesi
    86TanerGÜZELLERİstanbul Bölgesi
    87Zekiye KOLDAŞİstanbul Bölgesi
    88Halil EgemTABAKİzmir Bölgesi
    89İremÖZDEMİRİzmir Bölgesi
    90SedatCOŞĞUNİzmir Bölgesi
    91AliVATANSEVERKayseri Bölgesi
    92EmreÇÖMEZKayseri Bölgesi
    93Erol SUSUR Kırıkkale Bölgesi
    94YavuzCANLIKonya Bölgesi
    95AhmetMERTOĞLUKütahya Bölgesi
    96Berkay CelilKOÇERKütahya Bölgesi
    97Mustafa GörkemÖZKütahya Bölgesi
    98EnginAYHANMalatya Bölgesi
    99DuyguYARDIMCIOĞLUManisa Bölgesi
    100YusufKELEBEKManisa Bölgesi
    101AlperCOŞARMersin Bölgesi
    102Mehmet EjderSÖZENMuğla Bölgesi
    103TahirKARATAŞMuğla Bölgesi
    104Yakup HanÇetinNevşehir Bölgesi
    105YusufYAZICINevşehir Bölgesi
    106Hasret ALTUN AKSAKAL Sakarya Bölgesi
    107KöksalKESKİNSakarya Bölgesi
    108Sinan ODABAŞSakarya Bölgesi
    109BeratAYDINSamsun Bölgesi
    110ÇağatayAYDINSamsun Bölgesi
    111FatihBOZLARSamsun Bölgesi
    112İsaÖZERSamsun Bölgesi
    113Ramazan Can ADEMSamsun Bölgesi
    114AHMETŞAHİNSivas Bölgesi
    115Emine EdanurÖLMEZSivas Bölgesi
    116PınarDEMİRSivas Bölgesi
    117MuratALKANŞanlıurfa Bölgesi
    118Aysel BABAGÜRTekirdağ Bölgesi
    119DavutKAYATokat Bölgesi
    120GüngörÇAĞLARTrabzon Bölgesi
    121EfrahimCANFESYalova Bölgesi