Online İşlemler

TOF Akademi

Sporcularımız

Uluslararası Başarılarımız

Faaliyet Programı

Para Okçuluk Faaliyet Programı

2 Şubat 2023

    2022 Salon Federasyon Kupası

    Yarışma Haberleri

    2022 Salon Federasyon Kupası Sona Erdi

    0
    Samsun İlkadım Okçuluk Tesisleri'nde 16 Kasım'dan beri devam etmekte olan “2022 Salon Federasyon Kupası,” bugün yapılan madalya atışları ve ardından gerçekleştirilen madalya töreni ile...

    2022 Salon Federasyon Kupası Başladı

    0
    2022 Yılı faaliyet programımızda bulunan “2022 Salon Federasyon Kupası″ Samsun Baruthane Okçuluk Tesislerinde başladı. Yarışmaya 41 Bölge, 109 Kulüp, 706 sporcu katılmıştır. Yarışma Sonuçlarına alttaki...

    2022 Salon Federasyon Kupası Reglaman Duyurusu

    0
    2022 Faaliyet programımızda yer alan 2022 Salon Federasyon Kupası yarışması 16 - 20 Kasım 2022 tarihleri arasında Samsun İlkadım Okçuluk Tesislerinde gerçekleştirilecektir. Yarışma Reglamanı...

    Yarışma Dosyaları

    Tümünü indir


    Yarışmaya Kayıtlı Sporcu Listesi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Ahmet Nadir YÜCEKAYARMAnkara BölgesiAnkara DSI Spor Kulübü
    2Ata ÖZÖRENRMAnkara BölgesiAnkara DSI Spor Kulübü
    3Kaan AYVACIOĞLURMAnkara BölgesiAnkara DSI Spor Kulübü
    4ALPTEKİN KÖPRÜLÜRMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    5Mehmet Aslan TORLAKRMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    6Ahmet Raşit ARSLANRMAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    7Serhat DEMİRRMAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    8Murat Yiğit KARARMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    9Doruk Ekin ESATOĞLURMAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    10Enis Kaan ÇELEBİRMAnkara BölgesiTezel Okçuluk Spor Kulübü
    11Serkan İLDEŞRMAnkara BölgesiTezel Okçuluk Spor Kulübü
    12Yusuf BEDİZRMAnkara BölgesiTezel Okçuluk Spor Kulübü
    13BURAK ÖZBEKRMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    14doğukan GÖZERMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    15Kemal Berkay KARAYAKARMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    16Kerim ACARRMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    17Mehmet Akif KARAGÖZRMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    18Mehmet Ali YILGÖRRMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    19Muammer Arda CezayirliRMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    20Halil Kaan AŞIKRMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    21Mesut SAPMAZRMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    22Muhammed Furkan ALIMRMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    23FATİH ŞENGÜRRMBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    24İbrahim İNANRMBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    25Muharrem OCAK RMBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    26Ahmet Sait YILMAZRMBartın BölgesiBARTIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    27Atakan ONAYRMBartın BölgesiBARTIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    28Bilal ERSÖZRMBartın BölgesiBARTIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    29Emircan KARARMBartın BölgesiBARTIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    30Berkant ELMACI RMEdirne BölgesiEDOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    31Yahya ELBAYRMGaziantep BölgesiGaziantep Belediyespor Kulübü
    32Alican SATILMIŞRMGaziantep BölgesiKarayel Spor Kulübü
    33Eren ÖZDEMİRRMİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    34İSMAİL YAVUZARSLANRMİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    35Kadir PEKTEMEKRMİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    36Mehmet Şamil ÖKTENRMİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    37Numan Can KAHRAMANRMİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    38Abdürrezzak TAVACIRMİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    39Mahmud BALKANRMİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    40Metehan SAFİRMİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    41Ercan ALAYDIN RMİstanbul BölgesiÇatalca Belediyespor Kulübü Derneği
    42Temel KAYARMİstanbul BölgesiÇatalca Belediyespor Kulübü Derneği
    43Efe Gürkan MARAŞRMİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    44Oğuzhan KÜÇÜKRMİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    45Alp AkışRMİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    46Ömer Faruk KURTRMİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    47Şahin KARAÇOLAK RMİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    48Keivan JavanshourRMİstanbul Bölgesiİstanbul Ferdi
    49Ali AYDINRMİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    50Ali Bayram KASIMRMİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    51Omar EL BOUSSOUNIRMİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    52Caner KILIÇALPRMİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    53Devrim BÜYÜKACAROĞLURMİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    54Toma Hasan AYDINRMİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    55Ahmet Salim IŞIKRMİstanbul BölgesiKOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ
    56Fırat KırRMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    57Harun KırmızıtaşRMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    58hüseyin erdem DEMİRRMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    59Musa ArzumanRMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    60Deniz DURMAZRMİzmir BölgesiGöztepe S.K
    61Doruk ACARTÜRKRMİzmir BölgesiGöztepe S.K
    62Emir Tayanç PAYDAŞRMİzmir BölgesiGöztepe S.K
    63Doğan İŞLERRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    64İbrahim Ethem GÜLAÇARRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    65Hamza SÜREKRMKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    66Muhammed Talha OLAÇRMKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    67Murat KAMIŞDERERMKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    68Bülent EliaçıkRMOrdu BölgesiFATSA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    69aytekin GÜLAŞTIRMOrdu BölgesiÜNYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
    70CEMİL HAKÇIRMOrdu BölgesiÜNYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
    71HARUN BALTACIRMOrdu BölgesiÜNYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
    72Yunus ÇETİNKAYARMOrdu BölgesiÜNYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
    73Ayhan İŞCANRMSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
    74Muhammet TOPALOĞLURMSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
    75Mustafa BİRLİKRMSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
    76Emre DOĞRAMACIRMSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    77Evren SELVİRMSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    78Nurettin KÖKSALRMSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    79Süleyman AYGÜLRMSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    80Bilal Bahadır HACIEYUPOĞLURMSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    81Abdülkadir YİĞİTRMŞırnak BölgesiŞırnak Ferdi
    82Ebubekir SezginRMTokat BölgesiTokat Belediye Plevne Spor Kulübü


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Assıya YILMAZERRWAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Ayşe Sehernaz MUTLURWAnkara BölgesiAnkara DSI Spor Kulübü
    3Gizem EryılmazRWAnkara BölgesiAnkara DSI Spor Kulübü
    4Buse IŞIKRWAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    5Fatma Buket AycanRWAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    6Zeynep Naz TANERRWAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    7Begüm Işık ÇEVAKRWAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    8Irmak YÜCETÜRKRWAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    9Özge Azra YAKARRWAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    10Aslı ERRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    11Elif BAŞKURT RWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    12Gökçe AKSURWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    13Hayrü Nisa ErgünRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    14Ilgın Denef ÖZSARAÇRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    15Melissa AHMEDRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    16Sare TULPARRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    17Tuana Ayşe ÖZCANRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    18Elanur ATMACARWBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    19Ümran GÜNEŞRWBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    20Buse EMİROSMANOĞLU RWBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21Gülsün YILDIRIM RWBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    22Sevinç KöseoğluRWBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    23Ceren KOÇURRWBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    24Nazlı Didem GÖÇMEN RWBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    25Zeynep BİLBEYRWBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    26Hatice YILDIRIMRWDenizli BölgesiDenizli Ferdi
    27Zelal BAYARLARRWGaziantep BölgesiGaziantep Belediyespor Kulübü
    28Azra DİRİCANRWGaziantep BölgesiKarayel Spor Kulübü
    29Feriha Kamile ÖZCANRWİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    30Yasemen Hatice CEVAHİROĞLURWİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    31zehra BACAKSIZRWİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    32Ayça Şevval PALAZRWİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    33Beyza KARPUZRWİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    34Hanife Elif GÜRSELRWİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    35Dinara KazımlıRWİstanbul Bölgesiİhlas Koleji Spor Kulübü
    36Melike ŞAHİNRWİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    37Ceyda ÇOKBÜYÜKRWİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    38Ebra Nur ŞENRWİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    39Rumeysa DURMUŞRWİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    40Elifsu ÖZDEMİRRWİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    41beril AYDINLARRWİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    42Ecem AKINRWİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    43Müleyke ALTUNIŞIKRWİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    44Feyzanur GÜNTAŞRWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    45Gizem ÖZKANRWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    46rümeysa UYSALRWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    47Ece YAVUZRWİstanbul BölgesiTuzla Belediye SK Derneği
    48Asya KARATAYLIRWİzmir BölgesiGöztepe S.K
    49Elisa Grace RohwedderRWİzmir BölgesiGöztepe S.K
    50nil CİNALİRWİzmir BölgesiGöztepe S.K
    51Sena Zeynep NasıfoğluRWİzmir BölgesiGöztepe S.K
    52Yasemin Ecem ANAGÖZRWİzmir BölgesiGöztepe S.K
    53aybüke AKTUNARWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    54Begüm KARABULUTRWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    55Cansın ERNALBANTOĞULLARIRWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    56Şeyma ÖZBEKRWKayseri BölgesiSPOR AŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    57Çağın Su BOZLARRWKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    58Dilara Ecem DENİZRWKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    59ELİF BATMAZRWKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    60İlke YILDIZRWKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    61Tuba BÜYÜKAVCIRWKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    62Aylin UygunRWOrdu BölgesiFATSA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    63Ayşe Zülal ÖZENRWSakarya BölgesiAdapazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    64İrem Nur DABAKRWSakarya BölgesiAdapazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    65Merve TEMURRWSakarya BölgesiAdapazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    66Melike YABANERİRWŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    67Özlem KURTRWŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Süleyman ARAZCMAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Bilal ÇetinCMAmasya BölgesiAmasya Ferdi
    3Medet KarayazıCMAmasya BölgesiAmasya Ferdi
    4Metin ÇaylakCMAmasya BölgesiAmasya Ferdi
    5Deniz ALKIŞLARCMAnkara BölgesiANKARA ATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    6Yakup YıldızCMAnkara BölgesiANKARA ATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    7Cemal GÜVENÇCMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    8Levent AKPINARCMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    9Mehmet LAÇİNCMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    10Serhat KARPUZCUCMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    11Yılmaz KUTLUHANCMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    12Baki YILDIRIMCMAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    13Hamdi KILIÇCMAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    14Mustafa YILMAZCMAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    15Batuhan AKÇAOĞLUCMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    16Mustafa Veysel EKİNCİCMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    17Fatih KORUKLUOĞLUCMAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    18Necati GÜNAYDINCMAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    19Menderes ÜNERCMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    20İbrahim KAPLANCMAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21Abdulmutalip PervaneCMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    22Murat ATİLLACMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    23Seçkin TEDİK CMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    24Ali Kutay UÇAROĞLUCMAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    25Atilla Yiğit İBCİOĞLUCMAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    26Serdar Bortay MARAŞCMAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    27Mevlüt Emre ÇETİNCMAydın BölgesiDİDİM OKÇULUK EFE SPOR KULÜBÜ
    28Bedirhan ÇAKMAKÇICMBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    29Gökalp GÜNDÜZCMBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    30Mürsel BOLARCMBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    31Alperen Ahmet BAŞCMİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    32Oğuzhan YÜZSEVENCMİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    33Muhammed YETİMCMİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    34Bünyamin AKSUCMİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    35Mahsum ÇİÇEKCMİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    36Mücahit AKSUCMİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    37Aykan İŞYENERCMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    38Birkan İşyenerCMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    39Talha Sadık KÖKSALCMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    40Sıtkı Enis İncebeyCMİstanbul BölgesiÇatalca Belediyespor Kulübü Derneği
    41Mehmet CAGATAYCMİstanbul BölgesiEyüpsultan Belediyesi Spor Kulübü Derneği
    42Ahmet Can YOLAÇCMİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    43Cem ÇAKIRCMİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    44Yavuz Ali ŞAHİNCMİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    45Ahmet Arda YILDIRIMCMİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    46Atilla UZUNCMİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    47Chang Hee KIMCMİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    48Şahin SUCMİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    49Berat Emin ErCMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    50Furkan ORUÇCMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    51gökdeniz BÜYÜKTAŞCMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    52Furkan ERDOĞANCMİstanbul BölgesiTuzla Belediye SK Derneği
    53Hakan ÖZKÖKCMİstanbul BölgesiTuzla Belediye SK Derneği
    54Harun Ersel DİLMAÇCMİstanbul BölgesiTuzla Belediye SK Derneği
    55Taylan ORHONCMİstanbul BölgesiTuzla Belediye SK Derneği
    56Ahmet Ali VARDARCMKayseri BölgesiHacılar Erciyes Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    57Eğemen USLUCMKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    58Ahmet ÖZDEMİRCMMersin BölgesiNokta Okçuluk
    59Aytekin ATAŞCMMersin BölgesiNokta Okçuluk
    60Emircan HaneyCMMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    61Rıfat TERZİCMNevşehir BölgesiGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    62Erson CÜRECMOrdu BölgesiÜNYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
    63İsmail FİDANCMOrdu BölgesiÜNYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
    64Yunus ATEŞCMOrdu BölgesiÜNYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
    65Ömer MeydanCMSamsun BölgesiSamsun Ferdi
    66Sefa GürpınarCMSamsun BölgesiSamsun Ferdi
    67İbrahim Yiğit ŞENTÜRKCMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    68Ali İhsan TUĞRULCMSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    69Bekir MEYDANCMSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    70Nafız DELİBAŞCMSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    71Muhammet Feyzullah ALKANCMŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1zeynep ÇELİKCWAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Fatma Yasemin KUTLUHANCWAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    3Nilüfer ERENOĞLUCWAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    4ayşe ÇELEBİCWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    5Bergüzar Buse AKBIYIKCWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    6Lara Su KARATEKİNCWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    7Büşra ÇetinCWAydın BölgesiDİDİM OKÇULUK EFE SPOR KULÜBÜ
    8Eylül KorkmazCWAydın BölgesiDİDİM OKÇULUK EFE SPOR KULÜBÜ
    9Tuana YILDIRIMCWAydın BölgesiDİDİM OKÇULUK EFE SPOR KULÜBÜ
    10Aleyna ARSLANCWIsparta BölgesiGizay Okçuluk S.K.D.
    11Ezgi Gizem ALTINÇIBIKCWIsparta BölgesiGizay Okçuluk S.K.D.
    12Doğa SAKARYACWİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    13İREM BAYRAMCWİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    14Yasemin BAŞERCWİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    15Neslihan İNCEBEYCWİstanbul BölgesiÇatalca Belediyespor Kulübü Derneği
    16Nebiye ÖZER CWİstanbul BölgesiEyüpsultan Belediyesi Spor Kulübü Derneği
    17Gökçe ÜNALCWİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    18İrem AKSOYCWİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    19Lara ATAKAYCWİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    20Tuğçe zülal PALAZCWİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    21MERVE ÇAKIRCWİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    22Yeşim Bostan UçarCWİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    23Gülay ÇETİNCWİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    24Emine OĞURLUCWİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    25Emine Rabia OĞUZCWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    26İpek TOMRUKCWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    27Kübra ÖZKAYACWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    28Sevim YıldırCWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    29Zeynep KARAOĞLUCWKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
    30BEYZA KARAKUŞCWKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    31Gizem ElmaağaçlıCWKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    32Şeyma KARAKUŞCWKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    33Hatice ŞENCWKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    34Meral MAZİNELERCWKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    35Pervin AKBAŞCWMardin BölgesiMardin Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    36Nuray KÖSECWMuğla BölgesiKAR OKÇULUK AKADEMİ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    37Songül LÖKCWMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    38aybüke fatma İLERCWNevşehir BölgesiGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    39Helin SATİCİCWNevşehir BölgesiGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    40sudenaz EKECWNevşehir BölgesiGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    41Bahar Nilay ÖZKURT SOYDEMİRCWSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    42özge ARKOÇCWSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    Yarışmaya Kayıtlı Sporcu Listesi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Alperen ÖZDEMİRRU21MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Bekir SATILMIŞRU21MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Harun Bahadır KORKMAZRU21MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Hüseyin KAKAŞCIRU21MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5Mehmet Efe ÇEVİK RU21MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    6Efe KONUŞKANRU21MAnkara BölgesiAnkara DSI Spor Kulübü
    7Kutay ERŞANRU21MAnkara BölgesiAnkara DSI Spor Kulübü
    8Mert ŞAHİNRU21MAnkara BölgesiAnkara DSI Spor Kulübü
    9Zeki ÇETİNKAYARU21MAnkara BölgesiAnkara DSI Spor Kulübü
    10Aybars GÜLRU21MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    11Hamza Melih ÇIRAKRU21MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    12Tuğtekin OKRU21MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    13Oğuz Kaan YALÇINRU21MAnkara BölgesiMAVİ KORYO SPOR KULÜBÜ
    14HAKAN ALTUNOĞLURU21MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    15Ömer Faruk BİROĞLURU21MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    16Safa Deniz KOSİFRU21MAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    17Yiğit TEMELRU21MAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    18Ahmet Nazif DURALRU21MAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    19Alper Murat DalkılıçRU21MAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    20Deniz KIROĞLU RU21MAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    21Demir ZorRU21MAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    22Anıl Cenk ErRU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    23Eralp ÜNALDIRU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    24Mete Deniz ÇAKALRU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    25Yavuz ÇAVUŞOĞLURU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    26Buğra ÇEVİKALPRU21MAntalya Bölgesi07 Alanya Okçuluk Satranç Futbol Gençlik ve SK.
    27Emirhan GÜLCANRU21MAntalya Bölgesi07 Alanya Okçuluk Satranç Futbol Gençlik ve SK.
    28Yunus YALÇINTAŞRU21MAntalya Bölgesi07 Alanya Okçuluk Satranç Futbol Gençlik ve SK.
    29Ayaz KOCAGÖZRU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    30Efe ARSLANRU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    31Altan KARARU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    32Bilal Soykan ARSLANRU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    33Doğukan AYDINRU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    34Emir Efe KILIÇRU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    35İlyas Alişan AdakRU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    36Hamza Yavuz VATANSEVERRU21MBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    37METEHAN GELGELRU21MBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    38Özgür İlhanRU21MBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    39Efe GÜLLÜRU21MBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    40Tahsin Alp DEMİRRU21MBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    41Mert BİLGİLİRU21MBartın BölgesiBARTIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    42Muhsin Eyyüp SAYILRU21MBartın BölgesiBARTIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    43Hüseyin GÖRKENRU21MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    44Yunus Emre KAYAOKAYRU21MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    45Ahmed EKİNÇİRU21MDiyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    46Mirac Batuhan EKİNRU21MDiyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    47Ali Tuğra GÖRENRU21MEdirne BölgesiEDOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    48Mert KONYALIRU21MEdirne BölgesiEDOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    49Bekir Kerem KARAHANRU21MElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
    50Emirhan KURNAZRU21MIsparta BölgesiGizay Okçuluk S.K.D.
    51Mehmet KILIÇÇEKERRU21Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    52Deniz ŞENGÜLRU21Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    53Ege BozkurtRU21Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    54Görkem KULAKSIZRU21Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    55Mustafa Çağan AKÜLKERRU21Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    56Ömer Ege YILDIRIM RU21Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    57Ozan ORALRU21Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    58Ahmet Kerem ADAŞRU21Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    59Deniz Ege ÇAKILLIKRU21Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    60Emre TAÇRU21Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    61Erim YILMAZRU21Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    62Yunus TAÇRU21Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    63Aral İhsan OğuzRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    64eFE KARARRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    65Sina ÖZCANRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    66Bilal BATTALRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    67Furkan SERTRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    68Gökberk AytekinRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    69İsmail Burak ÇalışkanRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    70Merih SimavRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    71zülkif ÇAMCI RU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    72Barış AKDOĞANRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    73Bulut TEKİNŞENRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    74Kayra YANGEÇRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    75Yusuf KAYARU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    76Başar Yiğit SAKALLIRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    77İsmail Kerem GülRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    78Mehmet akif ÇOKTANRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    79Toprak TÜRKERRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    80Ahmet Kerem SÖYLEMEZRU21Mİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    81Doruk YILMAZRU21Mİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    82Kutay TORUNRU21Mİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    83Selim Ege SAĞSÖZRU21Mİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    84Utku KIBRISRU21Mİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    85Mehmet Demir DAYIOĞLURU21Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    86Mustafa Eren ÇİTİLRU21Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    87Yavuz Kaan KURURU21Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    88Ahmet Yiğit KURTRU21Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    89Mahir Mert BilselRU21Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    90ömer faruk AKKUŞRU21Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    91BATUHAN AYAZRU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    92Enver KUŞCURU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    93Ömer Faruk YILDIRMIŞRU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    94Tunahan BilgenRU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    95Yağız YOLCURU21Mİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    96bilal arda ALAGÖZRU21MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    97Ökkeş Emin GÜLERRU21MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    98ÖMER MUSA ŞAHBAZRU21MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    99Çınar Güneş BEKENRU21MKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
    100Eymen Efe ŞAHİN RU21MKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
    101Yağız Efe HÜSEYİNOĞLURU21MKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
    102Canberk UlusoyRU21MKastamonu BölgesiKastamonu Ferdi
    103İbrahim KUTSALRU21MKayseri BölgesiKayseri Akademi Gençlik SK
    104EMİRHAN ORUNOĞLURU21MKayseri BölgesiSPOR AŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    105Hamza YÜCELRU21MKayseri BölgesiSPOR AŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    106Kamil TÜRKMENRU21MKayseri BölgesiSPOR AŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    107Kutay TEKRU21MKayseri BölgesiSPOR AŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    108Göktuğ Bilal KAYALAKRU21MKırıkkale BölgesiAnadolu Hedef Spor Kulübü
    109Furkan AKBULUT RU21MKocaeli BölgesiKocaeli Okçuluk SK
    110Kerim ÇALIK RU21MKocaeli BölgesiKocaeli Okçuluk SK
    111Arda GÖKRU21MManisa BölgesiMANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    112ÇAĞAN ÇİNARRU21MSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
    113Gürol BayraktarRU21MSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
    114Ömer Faruk KOÇRU21MSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
    115Batu Sarp KÖKSALRU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    116Efe yiğit ASLANRU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    117mehmet yusuf FİGENRU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    118Ömer Onur ÇİLRU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    119Tuğra TURANRU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    120Ege Eren RUKENRU21MSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    121Yusuf Emir ÜSTÜNRU21MSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    122Burak ÇAYIRHAN RU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    123Faruk TopuzRU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    124KAYRA CEM SİVRİKAYARU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    125Mustafa EFE ÇELİKRU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    126Yunus Emre İSPİRRU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    127AYHAN TAHA TURGUTRU21MTrabzon BölgesiTrabzon Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    128EMİN ÇUBUKCURU21MTrabzon BölgesiTrabzon Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    129YİĞİT TAHA ERSAVAŞRU21MTrabzon BölgesiTrabzon Okçuluk Spor Kulübü Derneği


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Pervin Azra GÜMÜŞRU21WAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Alara DAŞTANRU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    3Ayşe Irmak CeylanRU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    4Ceren Asiye TAŞRU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    5dünya YENİHAYATRU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    6Fatma ŞAHİNRU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    7Mina UÇAKKANRU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    8Pınar Berra ARIRU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    9Zehra CİHANGİRRU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    10CEMRE UĞURLURU21WAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    11Cemile GÜRELRU21WAnkara BölgesiMAVİ KORYO SPOR KULÜBÜ
    12Zeynep ULUDOĞAN RU21WAnkara BölgesiMAVİ KORYO SPOR KULÜBÜ
    13Şevval Elif YILMAZRU21WAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    14Ceren KAYARU21WAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    15Aybüke ARSLANRU21WAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    16Dilsu AYGÜNRU21WAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    17Selin DOĞURU21WAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    18Sude Naz KargoğluRU21WAnkara BölgesiTezel Okçuluk Spor Kulübü
    19Beyza Hatun DİKKAYARU21WAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    20Elif Gülsüm SAĞLAMRU21WAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    21Fadime Şevval OYGURRU21WAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    22İnci Dila USLURU21WAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    23İrem Sıla TopuksuzRU21WAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    24Irmak AçıkgözRU21WAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    25Elifsu ÇALIRU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    26İrem TÜRKKALRU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    27Naz KABAKOZRU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    28DERYA YILDIRIMRU21WAntalya Bölgesi07 Alanya Okçuluk Satranç Futbol Gençlik ve SK.
    29Melissa ÇOPURRU21WAntalya Bölgesi07 Alanya Okçuluk Satranç Futbol Gençlik ve SK.
    30Selin Dürdane YAMANRU21WAntalya Bölgesi07 Alanya Okçuluk Satranç Futbol Gençlik ve SK.
    31Destan KoçRU21WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    32Naile İremsu ÇEVAKRU21WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    33Zeynep BarbarosRU21WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    34Alçin Duru AKBOĞARU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    35Begüm ALTUNDAĞRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    36Duru ULUÇAYRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    37İlayda TURKUTRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    38İlayda Reyyan PAŞARU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    39Özge ÇıtakRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    40Ceylin Ecrin UYANIKRU21WBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    41Fatma ceylin KAHRAMANRU21WBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    42IRMAK ÖZGÜ ÖZKANRU21WBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    43Sahra Melek İNANRU21WBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    44Berna ÇORBACIOĞLU RU21WBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    45Ceylin BOZKURTRU21WBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    46Berra Ceren CUMHURRU21WBartın BölgesiBARTIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    47Ecrin HIZARCIRU21WBartın BölgesiBARTIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    48Hilal Feyza SAYILRU21WBartın BölgesiBARTIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    49İREM NUR UZUNRU21WBartın BölgesiBARTIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    50Yağmur ÇELEBİRU21WBartın BölgesiBARTIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    51Zeynep VURALRU21WBartın BölgesiBARTIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    52Azra Ecem OĞUZRU21WDiyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    53Zeynep ÖzkanRU21WElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
    54Aylin AKYOLRU21WEskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
    55İpek ÖZKANRU21WEskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
    56Meryem Betül KALYONRU21Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    57Ece Aleyna ÖztürkRU21Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    58Şevval Yeliz ULUDAĞRU21Wİstanbul BölgesiEyüpsultan Belediyesi Spor Kulübü Derneği
    59Hande ÇELİKKAYARU21Wİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    60İlsu İSPİRRU21Wİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    61Cansu YILMAZRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    62Neva Zeynep KANATLIRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    63Ecrin Naz NurtenRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    64Elif KURBANRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    65Gülperi AtakRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    66Aybüke Neva ŞahinoğluRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    67Ayşegül DALDABANRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    68Beril Su KOÇRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    69DEFNE YELİZ RECEPOĞLURU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    70Derin ALTANRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    71Zeynep tuana KÜLLÜRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    72Rüya SELANRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    73Simay KORKMAZRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    74ZEYNEP BAĞDA KALEMRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    75Defne PALABIYIKRU21Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    76Duru ARSLAN RU21Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    77Öykü Nur ÖZBERKRU21Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    78Yağmur ŞAHİNRU21Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    79Ela SITKIRU21Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    80Elif Ceylin HIDIRRU21Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    81İrem DUMRALRU21Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    82Duru ÖzeserRU21Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    83ELA NAZ BAŞOĞLURU21Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    84Elif Naz KEMALOĞLURU21Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    85Elif Naz ÖztürkRU21Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    86Ilgın AĞAOĞLURU21Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    87Nehir İrem BOZDEMİR RU21Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    88Selin KÖSEBAYRU21Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    89Tara ALTINTAŞRU21Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    90MELİKE TAŞBAŞIRU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    91Nisanur PINARRU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    92SEVDE BÜŞRA AKÇAYRU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    93YASEMİN DOĞANRU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    94Elif Naz AKIŞRU21Wİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    95Gökçe ERSOYRU21Wİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    96Şuheda GÜNERİRU21Wİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    97Zehra Mina YılmazRU21WKastamonu BölgesiKastamonu Ferdi
    98İlsu AYDINRU21WKastamonu BölgesiKastamonu G.S.K
    99Beyzanur UğuzRU21WKonya BölgesiKonya Ferdi
    100Beyzanur KARAGÜLLERU21WKonya BölgesiSELÇUKLU DİRİLİŞ GENÇLİK, EĞİTİM VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    101Şüheda UzunRU21WKonya BölgesiSELÇUKLU DİRİLİŞ GENÇLİK, EĞİTİM VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    102Sümeyye OLGUNRU21WMuğla BölgesiMUĞLA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    103Betül ÇELİKRU21WNevşehir BölgesiGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    104Eda Nur BAHÇIVANRU21WNevşehir BölgesiGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    105Zeynep ARASRU21WNevşehir BölgesiGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    106DENİZ KARAHANRU21WOrdu BölgesiDumlupınar Spor Kulübü Derneği
    107EZGİ DÜNDARRU21WOrdu BölgesiEfor Gelişim Okulları Spor Kulübü Derneği
    108ecren KURUBACAKRU21WSakarya BölgesiAdapazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    109Nurulhüda KÖSERU21WSakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
    110Beril Beray SOYDEMİRRU21WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    111Beril CİVELEKRU21WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    112Canse Duru TARAKÇIRU21WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    113Füsun İrem ÇEPNİRU21WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    114Miray DÜZGÜNRU21WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    115Sultan Yade YALINKAYARU21WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    116Defne DEREBAŞIRU21WSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    117SEMRA ECRİN BAŞRU21WSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    118Sudenaz EKİNCİRU21WSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    119CEYDA AKRU21WTokat BölgesiTOKAT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    120Elif ÖğütRU21WTokat BölgesiTOKAT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    121EYLÜL NEVA PERÇİNRU21WTokat BölgesiTOKAT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    122GÜLCE ZEYNEP ERKANATRU21WTokat BölgesiTOKAT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    123Esranur ÖZKANRU21WTrabzon BölgesiTrabzon Ferdi
    124BERRA KAHRİMANRU21WTrabzon BölgesiTrabzon Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    125HATİCE ELANUR BAYRAKTARRU21WTrabzon BölgesiTrabzon Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    126ZÜLAL GERGİTRU21WTrabzon BölgesiTrabzon Okçuluk Spor Kulübü Derneği


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Gazi Can AKBULUTCU21MAfyonkarahisar BölgesiAfyon Jimnastik Spor Kulübü
    2Hasan Yunus ERMİŞCU21MAfyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
    3Ramazan KOÇCU21MAfyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
    4Rıdvan Furkan OĞUZCU21MAfyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
    5Çağdaş DİKENCU21MAksaray BölgesiGENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    6Can Doğan ÖZTELLİCU21MAnkara BölgesiANKARA ATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    7Efe DİRİLCU21MAnkara BölgesiANKARA ATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    8arda ÖZTÜRKCU21MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    9Tolga CODALCU21MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    10Tuğrul YılmazCU21MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    11Yağız SEZGİNCU21MAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    12Batuhan Levent SAĞLAMCU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    13EMİRHAN EFE KONAKCU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    14Umut ALTUNDAĞCU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    15Toprak Efe ÇobanCU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    16Can KURNAZCU21MAntalya BölgesiİZZET TEKELİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
    17Mert Can ÖZTÜRKCU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    18Orkan KABAKÇICU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    19Robert Kaan DikmenCU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    20Niyazi Umut Can İNCECU21MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21Ahmet YILDIRIMCU21MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    22eyyüp DÜNERCU21MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    23ibrahim hayrullah TÜZCU21MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    24muhammed mirac GÜLTEKİNCU21MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    25salih DANIŞCU21MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    26Kayra GÖKTAŞCU21MÇanakkale BölgesiGelibolu Altınok Spor Kulübü
    27Kaan GÜNGÖRCU21MÇanakkale BölgesiGELİBOLU OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    28BEREN TAŞÇICU21MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    29Eren KIRCACU21MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    30Gökay ALTINTAŞCU21MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    31NOYAN ÇERÇİCU21MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    32oSMAN ÇAKARCU21MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    33Harun Mert AYDINCU21MDiyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    34Enes Batuhan KARABAKANCU21MEskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
    35Mehmet KAYACU21MEskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
    36Akın Erdem SANDIKÇICU21Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    37Fırat KÜÇÜKCU21Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    38Mehmet Said YeşilkayaCU21Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    39Mustafa Can HIDIROĞLUCU21Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    40Ahmed Emir KAYACU21Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    41Arda KesginCU21Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    42Berkant İŞYENERCU21Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    43Kayra ŞENYÜZCU21Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    44Mehmet Emre AYANCU21Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    45Toygar BUDAKCU21Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    46Tuğra Ediztan FilikCU21Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    47Görkem Tuna TALAYCU21Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    48Kenan Egemen KEKEÇCU21Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    49MUHAMMET EMİRHAN KELEŞCU21Mİstanbul Bölgesiİstanbul Ferdi
    50Efe ŞENSOYCU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    51Kuzey SELANCU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    52Mehmet Emre KIRCU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    53Akif Uras ErginCU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    54Alperen TÜNCERCU21Mİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    55Kemal Batuhan ÖZERCU21Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    56Mehmet enes AKKAYACU21Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    57Ahmet Ege TezcanCU21Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    58Doruk SERHATLIOĞLUCU21Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    59Halit Ömer DAĞCU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    60Kemal ÖZKANCU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    61Kerem ÖZKANCU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    62Miraç ÜNLÜCU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    63Batuhan ONATCU21Mİzmir Bölgesiİzmir Ferdi
    64Necati Mert SARIGÖLLÜCU21Mİzmir BölgesiNURSEN SPOR KULÜBÜ
    65Emre Enes SARICU21MKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
    66İsmail efe ÇINARCU21MKayseri BölgesiKayseri Akademi Gençlik SK
    67Abdul Melik ADIGÜZEL CU21MKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    68Onur Semi TETİKCU21MKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    69Seyit HASARPACU21MKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    70Yunus Emre ARSLANCU21MKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    71Sadık Kerim ÖZDEMİRCU21MKayseri BölgesiKayseri Ferdi
    72Cihad Emir YILDIZCU21MKütahya BölgesiKütahya Gençlik Merkezi G.S.K
    73Berk KARACU21MManisa BölgesiMANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    74Ömer Naim KÖSECU21MManisa BölgesiMANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    75Yavuz Selim SERİNCU21MManisa BölgesiMANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    76Eymen BERKAY YAPICICU21MMersin BölgesiNokta Okçuluk
    77İbrahim Berkin ÖzdalCU21MMersin BölgesiNokta Okçuluk
    78mustafa AKYARCU21MNevşehir BölgesiGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    79Kerem SOYLUCU21MOrdu BölgesiFATSA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    80Ahmet Alp DOĞANCU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    81Arda Cemil YILMAZCU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    82EFDAL SEÇGİNCU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    83Kağan AKÇAYCU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    84kemal asım YILMAZCU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    85Mehmet Rauf BARANCU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    86Muhammet efe ÇINAR CU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    87Nuri Kaan DEMİRCANCU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    88Ömer BABAOĞLUCU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    89Özgür ÇÖMLEKÇİCU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    90Ufuk Kerem DUMANCU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    91Abdullah ASLIMCU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    92Emirhan KISACU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    93Kubilay ÖZDEMİRCU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    94CAN İREZCU21MYalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Miray ÜLGÜCU21WAfyonkarahisar BölgesiAfyon Jimnastik Spor Kulübü
    2İftar ÜLGÜCU21WAfyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
    3Selin ÇAKIRCU21WAnkara BölgesiABC KOLEJİ SPOR KULÜBÜ
    4Mina Nur VARLICU21WAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    5Asel Su AYDINLICU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    6Betül ÖZBEKCU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    7Tuana KÖKSALCU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    8Mina BOYACICU21WAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    9Gökçenur GİRGİNOLCU21WAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    10Işıl Selen KorkmazCU21WAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    11Beril YEŞİLÇİMENCU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    12Duru Dicle UZUNCU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    13Emine Azra YILMAZCU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    14Irmak YÜKSELCU21WAntalya BölgesiİZZET TEKELİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
    15Begüm YUVACU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    16Dilara ABBASOĞLUCU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    17Nehir SARIHANCU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR AKADEMİ DERNEĞİ
    18Elif Ceylin KETENCİCU21WAydın BölgesiDİDİM OKÇULUK EFE SPOR KULÜBÜ
    19YILDIZ DURU ÖKTENCU21WÇanakkale BölgesiGelibolu Altınok Spor Kulübü
    20Özgü ÖZACARCU21WÇanakkale BölgesiGelibolu Troya Okçuluk Spor Kulübü
    21Armağan SEPETCİCU21WÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    22ELİF EDA AYDOĞANLARCU21WÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    23Tuana RÜYA YILMAZCU21WÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    24Deniz İrem KARAKAŞCU21WDiyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    25Helin ERKALCU21WDiyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    26Zehra ÇARIKCU21WDiyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    27Yağmur AKINCU21WEskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
    28Gülsenaz AKSOYCU21Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    29Sevda ÖZKANCU21Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    30Zeynep Sude BEYHANCU21Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    31Ceren ŞALKACI CU21Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    32Deniz İnci SeyhanCU21Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    33Eda KUŞOĞLUCU21Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    34Elif YAVUZARSLANCU21Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    35Gülnihal ÇEŞMECU21Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    36Azra TURANCU21Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    37Cemre DalCU21Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    38Ceren AKAYCU21Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    39Yağmur BaygınCU21Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    40Rabia TUNÇCU21Wİstanbul BölgesiEyüpsultan Belediyesi Spor Kulübü Derneği
    41Deren ÇAĞLAYANCU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    42Kayra POLATDEMİRCU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK DEMİRKAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    43Duru COŞKUNCU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    44maya KOSOVACU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    45Nehir COŞKUNCU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    46Ada KURALCU21Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    47Bürge Nazra BARANCU21Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    48İnci SARACİKCU21Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    49Ebrun EMANETCU21Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    50Pelin TUNCELCU21Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    51Ayşenur FENERCİCU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    52Efdal Hatice KÖSECU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    53Şevval YANKAÇCU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    54Aliye Ezgi GÖNENCU21Wİzmir BölgesiCİHAN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    55Ümran COŞĞUNCU21Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    56Ayşenur OMAÇCU21Wİzmir Bölgesiİzmir Ferdi
    57Eslem ORALCU21Wİzmir Bölgesiİzmir Ferdi
    58Alisa AKSAÇCU21Wİzmir BölgesiNURSEN SPOR KULÜBÜ
    59Ezel TÜRKMENOĞLUCU21WKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
    60Meryem ÇALIŞKANCU21WKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
    61Nur BAYARCU21WKastamonu BölgesiKastamonu Belediye Spor Kulübü
    62Emine Nur ÇALKICICU21WKayseri BölgesiAPEKS AKADEMİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    63Elif DOĞANCU21WKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    64ELİF NUREFŞAN AKGÜLCU21WKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    65Yasemin ÖZSOYCU21WKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    66Rojda Eylem ÇAKI CU21WMardin BölgesiMardin Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    67İKBAL AHİCU21WMersin BölgesiNokta Okçuluk
    68ŞEHRAZAT NİSA TAŞKINCU21WMersin BölgesiNokta Okçuluk
    69Duru KÖSECU21WMuğla BölgesiKAR OKÇULUK AKADEMİ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    70Ceyda KÖMÜRCU21WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    71Ecesu DEMİRCANCU21WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    72Gülçin BALIKCU21WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    73Hazal BURUNCU21WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    74Meltem YAKACU21WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    75Zeynep Neva YücetepeCU21WOrdu BölgesiFATSA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    76ayşe su TEMİRCU21WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    77Sude Naz ZERENCU21WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    78Yağmur Ilgın ZORLUCU21WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    79Zeynep Duru SAATOĞLUCU21WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    80Zeynep Nisa DİNÇCU21WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    81Zeynep Su KOCAOĞLUCU21WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    82Hayrunnisa Ayça ELERENCU21WYalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
    83Şeydanur UTUŞCU21WYalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

    Yarışmaya Kayıtlı Antrenör Listesi


    SıraAdSoyadBölge
    1MuhlisÖÇAfyonkarahisar Bölgesi
    2EbruKARABATAKAksaray Bölgesi
    3İbrahimYAVUZAksaray Bölgesi
    4ÜnalKurtAmasya Bölgesi
    5AdnanERCANAnkara Bölgesi
    6Ahmet MertKURUŞAnkara Bölgesi
    7AyşeTEZELAnkara Bölgesi
    8CananERGÜN KAYAAnkara Bölgesi
    9DenizÖZTÜRKAnkara Bölgesi
    10EmineYILDIRIMAnkara Bölgesi
    11GökhanERCANAnkara Bölgesi
    12GüldenBİROĞLUAnkara Bölgesi
    13GülüşenGülerAnkara Bölgesi
    14HakanKarademirAnkara Bölgesi
    15HandanBİROĞLUAnkara Bölgesi
    16İbrahimGÖZEAnkara Bölgesi
    17Mehmet AliSAĞLARAnkara Bölgesi
    18Murat SencanSünerAnkara Bölgesi
    19MustafaKAPLANAnkara Bölgesi
    20MuzafferTEZELAnkara Bölgesi
    21Okyay TunçKÜÇÜKKAYALAR Ankara Bölgesi
    22Osman Aybars ALTINTAŞAnkara Bölgesi
    23Pervin TÜRECİAnkara Bölgesi
    24SemihDURANAnkara Bölgesi
    25SezaiUZUNAnkara Bölgesi
    26TOLGAHANYILDIRIMAnkara Bölgesi
    27YusufAYVACIOĞLUAnkara Bölgesi
    28AlperAKYOLAntalya Bölgesi
    29Alptekin FIRATAntalya Bölgesi
    30EnginCOŞKUNOĞLUAntalya Bölgesi
    31KutlayYÜKSELAntalya Bölgesi
    32OğuzhanKÜÇÜKALİAntalya Bölgesi
    33SerdarMARAŞAntalya Bölgesi
    34TamerÇEVİKALPAntalya Bölgesi
    35BerkenisAYDEMİRAydın Bölgesi
    36EbruAYDEMİRAydın Bölgesi
    37OgünYILDIZBalıkesir Bölgesi
    38EmrahŞENKALBartın Bölgesi
    39BahattinTÜZBingöl Bölgesi
    40SalihYILMAZBursa Bölgesi
    41Zehra ŞeymaALTIKARDEŞLERBursa Bölgesi
    42AytaçAKDAĞÇanakkale Bölgesi
    43DilekMERCAN ÖZDEMİRÇanakkale Bölgesi
    44EmreÖzdemirÇanakkale Bölgesi
    45Abdulkadir ERKALDiyarbakır Bölgesi
    46PınarARSLANOĞLUDiyarbakır Bölgesi
    47MustafaSANDALYECİEdirne Bölgesi
    48Nida ESENElazığ Bölgesi
    49MerveBAŞARANEskişehir Bölgesi
    50DilkenYILMAZGaziantep Bölgesi
    51EsatYILMAZGaziantep Bölgesi
    52GizemKOCAMAN BÜLBÜLIsparta Bölgesi
    53AyhanKARAKUŞİstanbul Bölgesi
    54Ayhan KAYAİstanbul Bölgesi
    55Bahadır AĞDEREİstanbul Bölgesi
    56BurakTAŞÖRENİstanbul Bölgesi
    57BüşraARSLANİstanbul Bölgesi
    58EbruAR ŞENGÜLİstanbul Bölgesi
    59Efruz Mustafa MirzaGÖNENLİİstanbul Bölgesi
    60Elif AKYOLİstanbul Bölgesi
    61Evrim SAĞLAMİstanbul Bölgesi
    62FatihOLCAŞİstanbul Bölgesi
    63Göker AhmetYAZICIİstanbul Bölgesi
    64GoncaGENÇİstanbul Bölgesi
    65Halim Mert ERDENİstanbul Bölgesi
    66İlkerErdoğanİstanbul Bölgesi
    67KeremKIRSEVER İstanbul Bölgesi
    68MehmetORUÇİstanbul Bölgesi
    69MertDOĞANİstanbul Bölgesi
    70Mustafa Şakir OĞUZİstanbul Bölgesi
    71NezirALTINDALİstanbul Bölgesi
    72Nurhan AKTAŞİstanbul Bölgesi
    73Orhan ÇETİNİstanbul Bölgesi
    74OzanAKSÜNGERİstanbul Bölgesi
    75SalihaKÜÇÜKYILDIZİstanbul Bölgesi
    76SerdarŞATIRİstanbul Bölgesi
    77TanerGÜZELLERİstanbul Bölgesi
    78Zekiye KOLDAŞİstanbul Bölgesi
    79BirsenDİŞİzmir Bölgesi
    80Esen DÖNMEZİzmir Bölgesi
    81Halil EgemTABAKİzmir Bölgesi
    82İremÖZDEMİRİzmir Bölgesi
    83SedatCoşğunİzmir Bölgesi
    84FatihKÜÇÜKKahramanmaraş Bölgesi
    85BeratAYDINKastamonu Bölgesi
    86MusaDİNÇKastamonu Bölgesi
    87NeclaDEMİRKastamonu Bölgesi
    88EmreÇÖMEZKayseri Bölgesi
    89MustafaVATANSEVERKayseri Bölgesi
    90SinemŞAHİNKayseri Bölgesi
    91Erol SUSUR Kırıkkale Bölgesi
    92ÇiğdemÖZKırklareli Bölgesi
    93YavuzCANLIKonya Bölgesi
    94AhmetMERTOĞLUKütahya Bölgesi
    95DuyguYARDIMCIOĞLUManisa Bölgesi
    96Hüsna Nur SANCAKManisa Bölgesi
    97AbidinKUZUMardin Bölgesi
    98AlperCOŞARMersin Bölgesi
    99BirgülKUŞTEPEMersin Bölgesi
    100Mehmet EjderSÖZENMuğla Bölgesi
    101TahirKARATAŞMuğla Bölgesi
    102Yakup HanÇetinNevşehir Bölgesi
    103YusufYAZICINevşehir Bölgesi
    104ErcümentGEDİKOrdu Bölgesi
    105ÖzkanÖZYÜREKOrdu Bölgesi
    106SunaYERLİKAYAOrdu Bölgesi
    107KöksalKESKİNSakarya Bölgesi
    108ÖzcanEDİZSakarya Bölgesi
    109Sinan ODABAŞSakarya Bölgesi
    110AhmetŞİMŞEKSamsun Bölgesi
    111EsraHAMURCUOĞLUSamsun Bölgesi
    112Eyyüp EnsarSERENSamsun Bölgesi
    113İsaÖzerSamsun Bölgesi
    114Ramazan Can ADEMSamsun Bölgesi
    115TunçESESamsun Bölgesi
    116MuratALKANŞanlıurfa Bölgesi
    117Mehmet SinanEKİNCİŞırnak Bölgesi
    118DavutKAYATokat Bölgesi
    119HakanAKKOLTrabzon Bölgesi
    120HasanKUMTrabzon Bölgesi
    121EfrahimCANFESYalova Bölgesi