Online İşlemler

TOF Akademi

Sporcularımız

Uluslararası Başarılarımız

Faaliyet Programı

30 Kasım 2022

    2022 Türkiye Kupası 1. Ayak (TSP1)

    Yarışma Haberleri

    2022 Türkiye Kupası (TSP1) Sona Erdi

    0
    Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesislerinde 23 Mart’tan beri devam etmekte olan “2022 Türkiye Kupası (TSP1)”, Bugün yapılan bireysel finaller ve ardından gerçekleştirilen madalya töreni...

    2022 Türkiye Kupası (TSP1) Yarışması Başladı

    0
    2022 yılı faaliyet programımızda bulunan “2022 Türkiye Kupası (TSP1)″ sıralama atışları ile başladı. Yarışmaya 36 Bölge, 103 Kulüp, 572 sporcu katılmıştır. Yarışma Sonuçlarına alttaki linkten ulaşabilirsiniz. Yarışma...

    2022 Türkiye Kupası 1. Ayak Reglamanı Yayınlanmıştır

    0
    2022 Faaliyet programımızda yer alan 2022 Türkiye Kupası 1.Ayak (TSP1) yarışması 23 Mart 2022 – 27 Mart 2022 tarihleri arasında Antalya’da yapılacaktır. Yarışma reglamanı yayınlanmıştır. Türkiye...

    Yarışma Dosyaları

    Tümünü indir


    YARIŞMAYA KAYDOLAN SPORCULAR

    YARIŞMAYA KAYDOLAN ANTRENÖRLER



    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Akif Buğra DANIŞOĞLURM0910Adana BölgesiAdana Okçuluk Spor Kulubü
    2Ali Talha ÇELİKRM0910Adana BölgesiAdana Okçuluk Spor Kulubü
    3Taha Yağız DALGARM0910Adana BölgesiAdana Okçuluk Spor Kulubü
    4Muhammed Bera ASLANRM1112Adıyaman BölgesiAdıyaman Gençlik ve Spor Kulübü
    5Salih Etem DiricanRM1112Adıyaman BölgesiAdıyaman Gençlik ve Spor Kulübü
    6Yunus Emre ArslanRM1112Adıyaman BölgesiAdıyaman Gençlik ve Spor Kulübü
    7Batuhan ERSOYRM0910Aksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    8Muharrem COŞKUNER RM1112Aksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    9Ali Ömer ÇABUKRM0910Ankara BölgesiAngora Okçuluk S.K.D.
    10Kaan BAŞRM1112Ankara BölgesiAngora Okçuluk S.K.D.
    11Kuzey ŞENERRM1112Ankara BölgesiAngora Okçuluk S.K.D.
    12Abdullah Selim SOYAKRM0910Ankara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    13Alper ÖZÇELİKRM0910Ankara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    14Ersin Uras SAYLARM0910Ankara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    15Gün GÜZELOĞLURM0910Ankara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    16Salih Barış ALİŞERRM0910Ankara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    17Ali Çağan KILIÇARSLANRM1112Ankara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    18Ali Egemen MUTLURM1112Ankara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    19Ozan KÜLCÜRM1112Ankara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    20Talha Kayra ERCANRM0910Ankara BölgesiAnkara Ferdi
    21Ahmet BAYKINRM1112Ankara BölgesiAnkara Ferdi
    22KORAY DALMIŞRM1112Ankara BölgesiAnkara Ferdi
    23Ahmet Mirza ŞANLIRM0910Ankara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    24Suat Akman TOKAYRM0910Ankara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    25Yusuf Efe MetinRM0910Ankara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    26Ali Kayra BÜYÜKRM1112Ankara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    27Çınar Efe YÜKSELRM1112Ankara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    28Ensar Kayra TunçayRM1112Ankara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    29Furkan Adem ARSLANRM1112Ankara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    30Kayra Eren KOYUNCURM1112Ankara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    31Murat Kayra SarıaydınRM1112Ankara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    32Oğuzhan DEMİRARSLANRM1112Ankara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    33Rıfat KARAKAYARM1112Ankara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    34MEHMET ALİ EYMEN YAVUZRM1112Ankara BölgesiÇubuk Okçuluk İhtisas SK
    35Fatih Emir EROLRM0910Ankara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
    36Mehmet Yağız KİLİÇOĞLURM0910Ankara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
    37Zafer Ediz ARSLANRM0910Ankara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
    38Ahmet İlteriş TanataRM1112Ankara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
    39Alp Tuğra AKBAŞRM1112Ankara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
    40Mehmet Ali AKSOYRM1112Ankara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
    41Yiğit GÜLERRM1112Ankara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
    42Aras Emre KAYARM0910Ankara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    43Alper Kaan GÖKRM1112Ankara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    44Doğan ÜNLÜRM1112Ankara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    45YİĞİT TALHA DADAŞOĞLURM1112Ankara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    46Yusuf Tuna ÖZTÜRKRM1112Ankara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    47Mehmet Selim AYDOĞANRM0910Ankara BölgesiMavi Koryo Spor Kulübü
    48Ahmet AKBAŞRM0910Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    49Alperen KEMALOĞLURM0910Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    50Egemen ERİŞRM0910Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    51Mustafa Kaan ÖNDERRM0910Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    52Muhammed Emin KALERM1112Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    53Mustafa Çağrı KAYARM1112Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    54Ömer Poyraz USALANRM1112Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    55Yusuf ÇEBİRM1112Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    56İbrahim Emir SARIYILDIZRM0910Ankara BölgesiTEİAŞ G. ve S.K
    57Yiğit Mustafa Alp ARSLANRM0910Ankara BölgesiTEİAŞ G. ve S.K
    58Ahmet Yusuf YILMAZRM1112Ankara BölgesiTEİAŞ G. ve S.K
    59Ali Berk ÖZDEMİRRM0910Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    60ÇINAR KARATAŞRM0910Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    61Egemen Muhlis AKKAYARM0910Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    62GÜRSEL KAYRA GÜLRM0910Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    63Hasan Ali HİMMETOĞLURM0910Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    64Hikmet Erkam ATEŞRM0910Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    65Hulusi Metehan SARAÇRM0910Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    66İsmail Kağan KARADEMİRRM0910Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    67MEHMET ÇINAR YAVUZRM0910Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    68Mustafa Kerem CEYLANRM0910Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    69Altuğ BOSTANCIRM1112Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    70Mehmet DURSUNRM1112Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    71Mehmet Kerem GÖNENRM1112Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    72Sadi KOLUKISARM1112Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    73Ali Yiğit TOKGÖZRM0910Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    74Arif AKSOYRM0910Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    75Atakan İLHANRM0910Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    76MUSTAFA ATA SEĞMENRM0910Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    77mustafa TÜMLÜRM0910Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    78Yavuz Selim BASKINRM0910Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    79Alparslan ÖZDEŞRM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    80Berke Mehmet BULUTRM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    81Eymen DANACIRM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    82Eymen Utku KırkpınarRM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    83Mustafa ÖZBEKRM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    84Tuna ASLANRM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    85yiğit samet DOĞANRM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    86AREL DORUK KARAAĞRM0910Antalya BölgesiAntalya Ferdi
    87AHMET EYMEN MERALRM1112Antalya BölgesiAntalya Ferdi
    88Muhammet Bekir BUTGÜLRM1112Antalya BölgesiAntalya Ferdi
    89Muhammed Selim KOYUNRM0910Antalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    90Sadık Orçun UĞURELRM0910Antalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    91Asim Çağan ÇayirRM1112Antalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    92AHMET FERHAT KOÇRM1112Antalya Bölgesiİzzet Tekeli Akademi Spor Kulübü
    93Aren MUSTAFAOĞLURM0910Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    94Fevzi Alp ÇITAKRM0910Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    95Hüseyin Efe BASIMRM0910Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    96Osman Ataberk ÇELİKTÜRKRM0910Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    97Sarp AKDAĞRM0910Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    98Ahmet Efe ERENRM1112Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    99Arslan Kuzey AVCIRM1112Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    100Buğra Toprak AYRM1112Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    101Emir Timur SEZGİNRM1112Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    102Kerim EROLRM1112Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    103Muhammed Eymen DEVECİRM1112Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    104OSMAN SELİM CİNKAYARM1112Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    105Seydi Kuzey AyRM1112Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    106YİĞİT ÖKSÜZRM1112Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    107Ali Poyraz ARINRM0910Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    108Bülent AKKAŞOĞLURM0910Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    109Danyal Saim ÇetinRM0910Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    110Demirhan KARAKAYARM0910Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    111Güney GÜNDOĞDURM0910Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    112İbrahim Tuna ACARRM0910Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    113Mir Hamza YAVUZRM0910Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    114Şahali İNCERM0910Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    115Pamir ÇİLESİZRM1112Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    116Said Berkay KANDURRM1112Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    117Umut KÖSENRM1112Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    118Rafet Aytuğ KUMRURM0910Aydın BölgesiAydın Ferdi
    119AHMET OĞRAŞRM1112Aydın BölgesiAydın Ferdi
    120Cihan Can TURGUTRM1112Aydın BölgesiDidim Okçuluk Efe S.K
    121Deniz Mirza ARİRM0910Balıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
    122Egemen AKKEÇİRM0910Balıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
    123Mert Ege GÖNENRM0910Balıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
    124Tunahan GÜRGENRM0910Balıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
    125Ali Seçkin YAMANRM1112Balıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
    126Kayra TANRIVERDİRM1112Balıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
    127Ömer ÖZTÜRKRM1112Balıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
    128Ahmet Kerem GÜLÜNCERM0910Balıkesir BölgesiGönen Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    129Ahmet Selim DİNÇERRM0910Balıkesir BölgesiGönen Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    130Emir Salih ATARM0910Balıkesir BölgesiGönen Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    131Hamza DOĞAN RM0910Balıkesir BölgesiGönen Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    132Mete GÜLTEKİNRM0910Balıkesir BölgesiGönen Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    133Enes ÖNERRM1112Balıkesir BölgesiGönen Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    134Mehmet Kemal UYANIKERRM1112Balıkesir BölgesiGönen Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    135Selçuk Utku TunaRM1112Balıkesir BölgesiGönen Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    136Alper KARAKÖKRM0910Bartın BölgesiBartın GHSİM SK Derneği
    137Muhammet Emin ŞAHİNRM0910Bartın BölgesiBartın GHSİM SK Derneği
    138Nihat Kerem YILDIZRM0910Bartın BölgesiBartın GHSİM SK Derneği
    139Türker Uras ÜNALRM0910Bartın BölgesiBartın GHSİM SK Derneği
    140Buğra Berke ÜSTÜNSOYRM1112Bartın BölgesiBartın GHSİM SK Derneği
    141Yağız KARAKÖKRM1112Bartın BölgesiBartın GHSİM SK Derneği
    142Abdüssamet AYDINRM1112Bayburt BölgesiBayburt Ferdi
    143Enes Malik BilginRM1112Bayburt BölgesiBayburt Ferdi
    144Hüseyin Kerim KASIMOĞLURM1112Bayburt BölgesiBayburt Ferdi
    145Ali Eren GÖÇÜKRM0910Bingöl BölgesiBingöl Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği
    146ALİ İBRAHİM ÖZSOYRM0910Bingöl BölgesiBingöl Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği
    147Muhammed Ömer DAVRANRM0910Bingöl BölgesiBingöl Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği
    148Zaza Hamza BURULDAYRM0910Bingöl BölgesiBingöl Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği
    149Mushap Hamza KAYINTURM1112Bingöl BölgesiBingöl Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği
    150Talha GÖRKENRM1112Bingöl BölgesiBingöl Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği
    151Memed Toprak ESENRM0910Bolu BölgesiBolu Ferdi
    152Ömer Asaf ARSLANRM0910Bolu BölgesiBolu Ferdi
    153Veysel Kıvanç YILMAZRM0910Bolu BölgesiBolu Ferdi
    154Ahmet Kerem ŞAHİNRM1112Bolu BölgesiBolu Ferdi
    155İbrahim Enes DORUKRM0910Bolu BölgesiBolu Gençlik Merkezi S.K
    156Aziz Mert İRGERM1112Bolu BölgesiBolu Gençlik Merkezi S.K
    157Ahmed Taha İŞİNİBİLİRRM0910Bursa BölgesiBursa B.B.S.K
    158Ömer Berk TEKİNRM1112Bursa BölgesiBursa B.B.S.K
    159Salih Kerem RENÇBERRM1112Bursa BölgesiBursa B.B.S.K
    160Ahmet Aydın BAŞOLRM0910Çanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    161Ozan Deniz ÜNSALRM0910Çanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    162Saltuk Buğrahan YILMAZRM1112Çanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    163AHMET ERDEM KESERRM1112Çanakkale BölgesiÇanakkale Okçuluk SK
    164Efe Kaan ÇETİNRM1112Çanakkale BölgesiÇanakkale Okçuluk SK
    165İbrahim Taha YAZICIRM1112Çanakkale BölgesiÇanakkale Okçuluk SK
    166Mahmut Kutay KIZILAYRM1112Çanakkale BölgesiÇanakkale Okçuluk SK
    167Mert SEZERRM0910Çanakkale BölgesiGelibolu Olimpik Spor Kulübü
    168MUSTAFA TAHA YILDIZRM0910Çanakkale BölgesiGelibolu Olimpik Spor Kulübü
    169Ömer Eymen ÜNLÜRM1112Çorum BölgesiÇorum Ferdi
    170Mehmed Nevfel KARABUDAKRM0910Çorum BölgesiOsmancık Gençlik ve S.K.
    171Muhammed ÇATALRM0910Çorum BölgesiOsmancık Gençlik ve S.K.
    172Taha Emir BAKICIRM0910Çorum BölgesiOsmancık Gençlik ve S.K.
    173Ahmet Efe AYDINRM1112Çorum BölgesiOsmancık Gençlik ve S.K.
    174Ahmet Eren KAYARM1112Çorum BölgesiOsmancık Gençlik ve S.K.
    175Efe Kağan UYSALERRM1112Çorum BölgesiOsmancık Gençlik ve S.K.
    176Levent KARAKAŞRM0910Denizli BölgesiDenok Spor Kulubü
    177Yiğit BOZDAĞRM0910Denizli BölgesiDenok Spor Kulubü
    178Ahmet Arel DEVECİRM1112Denizli BölgesiDenok Spor Kulubü
    179Ahmet Enes ÇARIKRM1112Diyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    180Muhammed Taha ESENRM1112Diyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    181Ömer Ziya ACARRM0910Düzce BölgesiDüzce Ferdi
    182Kaan AKTEPERM1112Düzce BölgesiDüzce Ferdi
    183Doruk ÇAHLIYANRM1112Edirne BölgesiEDOK Spor Kulubü
    184Işık SARIKAYARM0910Eskişehir BölgesiEskişehir Öncü Spor ve Genç. K.
    185MERT BURAK KOCARM1112Eskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
    186Furkan AKDAĞRM0910Gaziantep BölgesiGaziantep Okçuluk Gençlik Sk.
    187Kayra Tuna ÖZKANADRM0910Gaziantep BölgesiGaziantep Okçuluk Gençlik Sk.
    188Muhammet Sefa ÖZELMACIRM0910Gaziantep BölgesiGaziantep Okçuluk Gençlik Sk.
    189Umut KARCIGİLRM0910Gaziantep BölgesiGaziantep Okçuluk Gençlik Sk.
    190Egemen ÇOMAKRM1112Gaziantep BölgesiGaziantep Okçuluk Gençlik Sk.
    191Mehmet İBİLİRM1112Gaziantep BölgesiGaziantep Okçuluk Gençlik Sk.
    192Metin Mert ÇAMRM1112Gaziantep BölgesiGaziantep Okçuluk Gençlik Sk.
    193Muhammed Said KAPLANRM1112Gaziantep BölgesiGaziantep Okçuluk Gençlik Sk.
    194Mensur EROLRM1112Giresun BölgesiGiresun Ferdi
    195Poyraz MINDIZRM1112Giresun BölgesiGiresun Ferdi
    196MUSLİHİTTİN GÖRKEM YALÇINRM1112Isparta BölgesiIsparta Bölge Spor
    197KEMAL ERDEM ÇAKMAKRM1112İstanbul BölgesiAlbayrak Spor Kulübü
    198Muhammed Nasır AKÇAYRM1112İstanbul BölgesiAlbayrak Spor Kulübü
    199Ömer Taha BALCIRM1112İstanbul BölgesiAlbayrak Spor Kulübü
    200Abdurrahman Mirza NOYANRM0910İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    201Cemal Mert YILDIRIMRM0910İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    202Fatih SARIMEŞERM0910İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    203Mehmed Musab SaymazRM0910İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    204Murat Selim TEKİNRM0910İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    205Mustafa Tahsin ATARM0910İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    206Selman GÖRALRM0910İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    207Ali Kerim TekinRM1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    208Demir Kaan BAYMANRM1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    209Deniz AKSOYRM1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    210Emir Hamdi ÖZDERRM1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    211Muaz Hamza BAKIRRM1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    212Muhammed Ali SALURRM1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    213Ahmet Emir YAKUPOĞLURM0910İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    214ÖMER EYMEN CEYLANRM0910İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    215Ahmed Katade GÜVENDİRM1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    216EYMEN SELEPRM1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    217İsmail Emre TütüncüRM1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    218BATU ÖZKANRM0910İstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    219Eren VURALRM0910İstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    220YAHYA OKURRM0910İstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    221ALPER GÜNERRM1112İstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    222CAN ÖZKANRM1112İstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    223EGE HATİPOĞLURM1112İstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    224Kuzey YILDIZRM1112İstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    225Beyazıt İYİDİRRM0910İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    226Mecit Reha ÇELİKRM0910İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    227ÖMER YALÇIN ALPRM0910İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    228AHMET SELİM DEMİRKANRM0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    229EMİR İSHAK ÖZKANRM0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    230İBRAHİM KAYRA ŞAHİNRM0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    231MEHMET ARAS ÖNERRM0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    232Mete Deniz DURSUNRM0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    233Abdullah GÜLRM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    234Muhammed Yunus KAYARM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    235MUSTAFA TUĞRA YAVUZRM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    236ONUR ALİ DEMİRELRM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    237Alper Giray ÜNALRM0910İstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    238Muhammed Kayra AKDAĞRM0910İstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    239Musab Mete KORKMAZRM0910İstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    240Ahmet Efe KORKMAZRM1112İstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    241YİĞİT AYDINRM1112İstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    242Emir Asaf EminoğluRM1112İstanbul Bölgesiİhlas Koleji Spor Kulübü
    243Hüseyin Furkan ChıntoıuRM1112İstanbul Bölgesiİhlas Koleji Spor Kulübü
    244Mehmet Taha BİRİNCİRM1112İstanbul Bölgesiİhlas Koleji Spor Kulübü
    245AHMET EMİR KOCAMANRM0910İstanbul Bölgesiİstanbul Nova Spor Kulübü Der.
    246Emir İRFAN ATAŞRM0910İstanbul Bölgesiİstanbul Nova Spor Kulübü Der.
    247MUHAMMED TAHA ŞAVLIRM0910İstanbul Bölgesiİstanbul Nova Spor Kulübü Der.
    248YUSUF BİNGÖLRM0910İstanbul Bölgesiİstanbul Nova Spor Kulübü Der.
    249FURKAN KERİM ÖZCANRM1112İstanbul Bölgesiİstanbul Nova Spor Kulübü Der.
    250İBRAHİM ORUÇRM1112İstanbul Bölgesiİstanbul Nova Spor Kulübü Der.
    251Yiğit Arif İrfanoğluRM1112İstanbul Bölgesiİstanbul Nova Spor Kulübü Der.
    252Çınar SÖNMEZRM1112İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    253Poyraz FındıkoğluRM1112İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    254Kuzey Anıl PARSAKRM0910İstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    255Ali Arda KÜÇÜKKALFARM1112İstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    256Ali Arslan GÜÇLÜRM1112İstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    257Mete KIRÇUVALOĞLURM1112İstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    258Tuna DEMİRTAŞRM1112İstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    259Mehmet Aras HAŞİMOĞLURM0910İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    260Cüneyt ŞAHİN ÖZELRM1112İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    261UTKU DOĞAN KARAPINARRM1112İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    262EGEMEN KARAGÖZRM0910İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    263Bora ASİLRM1112İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    264Davut İmran Talha KesiciRM1112İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    265EGE ÖZÇELİKRM1112İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    266KEREM YAĞIZ BAKTIRRM1112İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    267Ömer ÖZTÜRKRM1112İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    268ONUR DERYARM1112İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    269Mehmet Berat FERSAHOĞLURM1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    270muhammet musab GÜLAYRM1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    271YUSUF ENSAR GÜLEPRM1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    272Karan ŞahinRM1112İstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    273Recep Eymen BİLGİNRM1112İstanbul BölgesiSultangazi Belediyesi G.S.K.
    274Emir Kaan EKERRM0910İstanbul BölgesiTekno Spor Kulübü Derneği
    275Cihangir COŞĞUNRM0910İzmir BölgesiCihan Okçuluk Spor Kulübü
    276Derun Ferman ÖÇALANRM0910İzmir BölgesiDoğru Okçuluk Spor K.D.
    277İbrahim Sami GÖNÜLRM0910İzmir BölgesiDoğru Okçuluk Spor K.D.
    278Ömer ŞAHİNRM0910İzmir BölgesiDoğru Okçuluk Spor K.D.
    279Yağız Efe KOÇAKOĞLURM0910İzmir BölgesiDoğru Okçuluk Spor K.D.
    280Ege Ethem ERTENRM0910İzmir BölgesiGöztepe S.K
    281Ferda YÜRÜMEZOĞLURM1112İzmir BölgesiGöztepe S.K
    282Alp NİZAMRM0910İzmir Bölgesiİzmir Ferdi
    283Hüseyin Çınar YAVAŞRM0910İzmir Bölgesiİzmir Ferdi
    284Barkın BALİRM1112İzmir Bölgesiİzmir Ferdi
    285Bora Yankı SARIOĞLURM1112İzmir Bölgesiİzmir Ferdi
    286Metehan AKBELENRM0910İzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    287Kuzey GÖZENRM1112İzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    288Emir Veysel ŞAŞMAZRM0910Kahramanmaraş BölgesiKahramanmaraş Ferdi
    289Halil İbrahim KÜPELİRM0910Kahramanmaraş BölgesiKahramanmaraş Ferdi
    290Ayhan Kayra KÖKLÜRM0910Kayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
    291Ethem Çınar KILIÇRM0910Kayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
    292Mustafa Mete GEŞGELRM0910Kayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
    293Kayra UZUNOVALIRM1112Kayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
    294EFE KAAN BAYRAM RM1112Kayseri BölgesiKayseri G. ve Spor Etkin. K.
    295Mücteba Yasin DURSUNRM0910Kayseri BölgesiKayseri Okçuluk İhtisas S.K
    296Abdullah Enes DOĞANRM1112Kayseri BölgesiKayseri Okçuluk İhtisas S.K
    297KÜRŞAT ŞAHİNRM1112Kayseri BölgesiKayseri Okçuluk İhtisas S.K
    298Emir Can AKSOYRM0910Kayseri BölgesiKayseri Pars Spor Kulübü
    299Mehmet Efe UZUNOĞLURM0910Kayseri BölgesiKayseri Pars Spor Kulübü
    300Mert AKSOYRM0910Kayseri BölgesiKayseri Pars Spor Kulübü
    301SELİM AKARSURM0910Kayseri BölgesiKayseri Pars Spor Kulübü
    302Yaşar Eymen NURSAÇANRM0910Kayseri BölgesiKayseri Pars Spor Kulübü
    303VEDAT ENES KABAKRM1112Kayseri BölgesiKayseri Pars Spor Kulübü
    304Mirsad Nuri DOĞANAYRM0910Kayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    305Kemalettin Nart CANBAZRM1112Kayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    306Eymen Erdem ÇAĞLIYANRM0910Konya BölgesiSelçuklu Belediye Spor Kulübü
    307Enes Mert YILMAZRM1112Konya BölgesiSelçuklu Belediye Spor Kulübü
    308Eyüp Kaan ERDURANRM1112Konya BölgesiSelçuklu Belediye Spor Kulübü
    309Mehmet Kaan KUBAKRM1112Konya BölgesiSelçuklu Belediye Spor Kulübü
    310Tevfik Batu ZERENRM0910Kütahya BölgesiKütahya Ferdi
    311Yusuf Taha SunarRM0910Kütahya BölgesiKütahya Ferdi
    312Kerim Efe DENİZERİRM0910Malatya BölgesiMalatya Ferdi
    313Ahmet Mirza ŞENERRM1112Malatya BölgesiMalatya Ferdi
    314EYMEN TETİKRM1112Malatya BölgesiMalatya Ferdi
    315Umut BEKDAŞ RM1112Malatya BölgesiMalatya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü Derneği
    316Onur Bayram ÖZGÜLRM1112Malatya BölgesiMalatya Yeşilyurt Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    317BATUHAN UYARRM0910Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    318ONUR KAYRA ÖZHANRM0910Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    319Kaan KOKOZRM1112Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    320Selhat ÇEÇENRM1112Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    321Mehmet Mert TURANRM1112Mardin BölgesiMardin Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    322Can AYAŞRM0910Mersin BölgesiAlp Okçuluk S.K.
    323Dağhan MENGÜÇRM0910Mersin BölgesiAlp Okçuluk S.K.
    324Ediz Ali BURATRM0910Mersin BölgesiAlp Okçuluk S.K.
    325Nail Ata KINALIRM1112Mersin BölgesiAlp Okçuluk S.K.
    326KAZIM EVRAN TAŞRM1112Muğla BölgesiMuğla Ferdi
    327YAĞIZ TUĞRA ÇOBANRM1112Muğla BölgesiMuğla Ferdi
    328Alper TEPERM0910Ordu BölgesiFatsa Anadolu Lisesi Spor Kulübü Derneği
    329Bora BAYGINRM0910Ordu BölgesiFatsa Anadolu Lisesi Spor Kulübü Derneği
    330muhsin yusuf HASPULATRM0910Ordu BölgesiFatsa Anadolu Lisesi Spor Kulübü Derneği
    331Ömer Mete BAŞRM0910Ordu BölgesiFatsa Anadolu Lisesi Spor Kulübü Derneği
    332YUSUF MİRZA BURNAZRM0910Ordu BölgesiFatsa Anadolu Lisesi Spor Kulübü Derneği
    333Batu BAYGINRM1112Ordu BölgesiFatsa Büyükata Ortaokulu Spor Kulübü Derneği
    334Hüsnü Yaman ATEŞLİRM0910Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
    335Mert MUTLURM0910Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
    336Mevlüt Alp KARABAYRAKRM0910Ordu BölgesiFatsa Ragbi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    337Ali Eren DIRIKRM1112Ordu BölgesiÖzkan Özyürek Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    338Kerem GÜRSOYRM0910Sakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
    339MUSTAFA HARUN KAYARRM1112Sakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
    340Burhan Yaşar SARAÇRM0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    341Çınar OĞUZRM0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    342Emir Haktan KOMUTRM0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    343Kaan KAYARM0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    344Mehmet Seha ÖZDEMİRRM0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    345Miraç Bulut SEZERRM0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    346Mümtaz Alp SAFİRM0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    347Necati Yağız BAHADIRRM0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    348Ömer Yuşa AYTUĞLURM0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    349Osman Duha BOZDAĞRM0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    350Serhan KARTALRM0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    351Uğur Batu ALVERRM0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    352Yusuf Kenan ZORBARM0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    353Yusuf Mirza ERGÜLRM0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    354Ahmet Nebi YAZGANRM1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    355Alp Kutay KILIÇRM1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    356Erdem BOLATRM1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    357Mehmet Asaf YILMAZRM1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    358Mert DOYAROĞLURM1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    359Utku UZUNRM1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    360Yiğit Mehmet ÖZDENRM1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    361AHMET EMRE TÜRKYILMAZRM1112Samsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    362Ali Doruk AYMAZRM1112Samsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    363ALİ KEMAL BİLGERM1112Samsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    364Arda YURTTAŞRM1112Samsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    365Çınar BALOĞLURM1112Samsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    366Ekrem CEYLANRM1112Samsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    367Eymen ERDEMRM1112Samsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    368ÖMER ENGİNRM1112Samsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    369RECEP EMİR KOCAPİÇAKRM1112Samsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    370Ahmet Kerem AYDINRM0910Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
    371Doruk DEMİRRM0910Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
    372Muta Musab ILIMANRM0910Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
    373Ali Kaan KAYARM1112Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
    374Bahattin GÖKKAYARM1112Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
    375İbrahim Akif DumanRM1112Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
    376Yunus Emre AlkanRM1112Şanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    377Aras Mete KİLCİRM0910Tekirdağ BölgesiÇerkezköy Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    378Doruk ERCANRM0910Tekirdağ BölgesiÇerkezköy Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    379Burak ATICIRM1112Tekirdağ BölgesiÇerkezköy Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    380Mehmet Arda BAYDARRM1112Tekirdağ BölgesiSüleymanpaşa Belediyesi Genç. ve SK.
    381Doruk FUNDARM1112Tekirdağ BölgesiTekirdağ Ferdi
    382Lami Efe GökdumanRM1112Tokat BölgesiTokat Gençlik ve Spor Kulübü
    383Ali Eymen YILDIRIMRM0910Yalova BölgesiYalova Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    384KAYRA UGİPRM0910Yalova BölgesiYalova Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    385ABDULLAH KAVURANRM1112Yalova BölgesiYalova Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    386Doğukan KARARM1112Yalova BölgesiYalova Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    387Yusuf Bera YAŞARRM1112Yalova BölgesiYalova Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    388Eymen ÇİVİCİOĞLURM0910Zonguldak BölgesiZonguldak Ferdi
    389Kerem TOKERRM0910Zonguldak BölgesiZonguldak Ferdi
    390ONUR KÖKTÜRKRM0910Zonguldak BölgesiZonguldak Ferdi
    391Ayaz OKTAYRM1112Zonguldak BölgesiZonguldak Ferdi
    392Poyraz Ömür GÜRTELRM1112Zonguldak BölgesiZonguldak Ferdi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Miray Safiye ÖZDOĞANRW1112Adana BölgesiAdana Okçuluk Spor Kulubü
    2Gökçen KIRICIRW1112Aksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    3Ayşe Duru ÇETİNKAYARW1112Ankara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    4Doğa BAŞRW1112Ankara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    5Elif ATAMANRW1112Ankara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    6Elifnaz YILMAZRW1112Ankara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    7Makbule Zehra ÖZÇELİKRW1112Ankara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    8Sevim İclal GÖÇENRW0910Ankara BölgesiAnkara Ferdi
    9Esra TALİRW1112Ankara BölgesiAnkara Ferdi
    10Zeynep Ceylin BİRCANRW1112Ankara BölgesiAnkara Ferdi
    11Ezgi Duru PadakRW0910Ankara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    12Azra Nihan AykanRW1112Ankara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    13Esila Merve PAZARCIRW1112Ankara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    14Esin Nehir ŞafakRW1112Ankara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    15Pınar Elçin ŞafakRW1112Ankara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    16Zeynep Ada KüçükRW1112Ankara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    17Duru SAKİNCİRW0910Ankara BölgesiÇankaya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    18Esra KISARW1112Ankara BölgesiCeceli Spor Kulübü
    19KÜBRA DEFNE ERKCİRW1112Ankara BölgesiCeceli Spor Kulübü
    20Ahenk ARIÖZRW0910Ankara BölgesiÇubuk Okçuluk İhtisas SK
    21Feyza BABACANRW0910Ankara BölgesiÇubuk Okçuluk İhtisas SK
    22Gökçenur YILMAZRW0910Ankara BölgesiÇubuk Okçuluk İhtisas SK
    23Nida Miray DEMİRRW0910Ankara BölgesiÇubuk Okçuluk İhtisas SK
    24GÜLÇE SENA YILMAZRW1112Ankara BölgesiÇubuk Okçuluk İhtisas SK
    25Sude Hira BEKTAŞ RW1112Ankara BölgesiÇubuk Okçuluk İhtisas SK
    26Zeynep KÖPRÜLÜRW1112Ankara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
    27Aybilge BOZKURTRW0910Ankara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    28FATMA NUR DADAŞOĞLURW0910Ankara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    29Azra KılıçRW1112Ankara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    30Ecrin KURURW1112Ankara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    31Sueda ALTUNDAĞRW1112Ankara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    32Ayşe Selen ÇAKIRLIRW1112Ankara BölgesiMavi Koryo Spor Kulübü
    33Şeyma TAŞKOPARAN RW1112Ankara BölgesiMavi Koryo Spor Kulübü
    34ada ŞAHİNRW1112Ankara BölgesiOnok Spor Kulübü
    35Deniz DOĞANRW1112Ankara BölgesiOnok Spor Kulübü
    36doğa ŞARMANRW1112Ankara BölgesiOnok Spor Kulübü
    37Azra KILAVUZRW0910Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    38Doğa BAŞKAYARW0910Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    39Ecrin Melike AYDINRW0910Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    40Elifsu ISIRGANRW0910Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    41Meryem ŞİTRW0910Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    42Simay UsalanRW0910Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    43Tuana Elif TURANRW0910Ankara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    44Elif KAYARW0910Ankara BölgesiTEİAŞ G. ve S.K
    45Beren BALCIRW1112Ankara BölgesiTEİAŞ G. ve S.K
    46Betül ÇETİNRW0910Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    47Sümeyye Deniz KAYARW0910Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    48Zümra Eylül AKYILDIZRW0910Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    49Buğlem Naz ALAYRW1112Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    50Zeynep Beril HASIRCIRW1112Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    51Aden Berrak ALTINTAŞRW0910Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    52Gülşen Elif GÖZERW0910Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    53ZEYNEP AZRA OKATARRW0910Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    54Zeynep Beyza ORANRW0910Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    55Asya Deniz ÇİFÇİ RW1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    56Ayça YÜCERW1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    57Ceren AYDOĞANRW1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    58Eda YıldırımRW1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    59Hira YAVUZRW1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    60Berru Su ÇARBOĞARW0910Antalya BölgesiAntalya Ferdi
    61Azra ÇELİKRW0910Antalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    62Eylül UĞUZRW0910Antalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    63Nimet Derin KAHRAMANRW0910Antalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    64Arzuhan DOHMANRW1112Antalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    65Meyra KarakayaRW1112Antalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    66Zeynep Nil KOYUNRW1112Antalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    67HAZAL KUŞRW1112Antalya Bölgesiİzzet Tekeli Akademi Spor Kulübü
    68Zeynep DURU AKBİBERRW1112Antalya Bölgesiİzzet Tekeli Akademi Spor Kulübü
    69Ayça TOSUNRW0910Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    70Azra Gülnaz GÜLLÜKRW0910Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    71Ela MUTRW0910Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    72ELİZ AZRA YILDIZRW0910Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    73Ecrin Aybüke SUBAŞIRW1112Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    74Eda YUVARW1112Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    75Elif Duru AKTAŞRW1112Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    76Elif Eylül ŞAHİNRW1112Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    77FATMA ELİF DOĞAN RW1112Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    78Gülçe ÇAĞLAYANRW1112Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    79Özüm ÜLGERRW1112Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    80Su Medine SEYHANRW1112Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    81Beray GÜNAYRW0910Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    82Elif ÇAKIRRW1112Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    83Aysun Kübra ÖZSOYRW0910Aydın BölgesiAydın Ferdi
    84Güneş ErtaşRW0910Aydın BölgesiAydın Ferdi
    85Sevinç Naz YÜNCÜRW1112Aydın BölgesiAydın Ferdi
    86Berra KÖMÜRRW0910Balıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
    87Erva Hüma TOPÇURW1112Balıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
    88Halime Erva KARAOĞLANRW1112Balıkesir BölgesiBalıkesir Gençlik Spor Kulübü
    89Öykü AKGÜNRW1112Balıkesir BölgesiGönen Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    90Serranur DEMİRRW1112Balıkesir BölgesiGönen Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    91Asya Şirin DEDERW0910Bartın BölgesiBartın GHSİM SK Derneği
    92Defne Beril ÖZTÜRKRW0910Bartın BölgesiBartın GHSİM SK Derneği
    93Elvin ADANURRW0910Bartın BölgesiBartın GHSİM SK Derneği
    94Zeynep Alya ŞAHİNRW0910Bartın BölgesiBartın GHSİM SK Derneği
    95Eylül Beren ÇAĞLAYANRW1112Bartın BölgesiBartın GHSİM SK Derneği
    96Gözde YAVUZRW1112Bartın BölgesiBartın GHSİM SK Derneği
    97Hayrunnisa SAYILRW1112Bartın BölgesiBartın GHSİM SK Derneği
    98Munise Ebrar SAYIL RW1112Bartın BölgesiBartın GHSİM SK Derneği
    99Nevra AKTAŞRW0910Bayburt BölgesiBayburt Ferdi
    100Aybike BAYRAMRW1112Bayburt BölgesiBayburt Ferdi
    101Ayşe İlknur KURTRW1112Bayburt BölgesiBayburt Ferdi
    102Şevval Nehir BİLGİNRW1112Bayburt BölgesiBayburt Ferdi
    103Esma Betül AYKUTRW0910Bilecik BölgesiBilecik Gençlik S.K.
    104Melis AKINCIRW0910Bingöl BölgesiBingöl Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği
    105Ayşe BERDİBEKRW1112Bingöl BölgesiBingöl Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği
    106Hafsa Nur DAĞILMARW1112Bingöl BölgesiBingöl Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği
    107Asude KAHRAMANRW0910Bolu BölgesiBolu Ferdi
    108Eylül KESKİNRW1112Bolu BölgesiBolu Ferdi
    109Melek Rana GÜLENRW1112Bolu BölgesiBolu Ferdi
    110Yağmur SöbütayRW1112Bolu BölgesiBolu Ferdi
    111Elmira TARÜTÖRÜRW0910Bolu BölgesiBolu Gençlik Merkezi S.K
    112Hümeyra ÖZERRW1112Bolu BölgesiBolu Gençlik Merkezi S.K
    113CEYLİN SENA UYSALRW1112Burdur BölgesiBurdur Ferdi
    114Hatice YAHŞİRW1112Burdur BölgesiBurdur Ferdi
    115Sare Miray YAVUZRW1112Bursa BölgesiBursa B.B.S.K
    116Şimal GÜRDAL RW1112Bursa BölgesiBursa B.B.S.K
    117Zeynep ÇOMAKRW1112Bursa BölgesiBursa B.B.S.K
    118Minel IŞIKRW0910Çanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    119Ece ÖZRW1112Çanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    120Ecem ÖZDEMİRRW1112Çanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    121Erva ÖÇALRW1112Çanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    122Fatıma Serra DEMİRRW1112Çanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    123Feyza KÜÇÜKRW1112Çanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    124YAĞMUR DOĞA AKDEMİRRW0910Çanakkale BölgesiÇanakkale Okçuluk SK
    125Beril YÜKSELRW1112Çanakkale BölgesiÇanakkale Okçuluk SK
    126Hayrunnisa UYANIKRW1112Çanakkale BölgesiÇanakkale Okçuluk SK
    127Meryem AKARTUNARW1112Çanakkale BölgesiÇanakkale Okçuluk SK
    128Berrak TAĞILRW0910Çanakkale BölgesiGelibolu Troya Okçuluk Spor Kulübü
    129Nisanur YILDIRIMRW0910Çanakkale BölgesiGelibolu Troya Okçuluk Spor Kulübü
    130Ada Karin BERGAMALIRW0910Denizli BölgesiDenok Spor Kulubü
    131Elif Sude KALKANRW0910Denizli BölgesiDenok Spor Kulubü
    132Avzem Duru ERBATURRW0910Diyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    133Duru AYDINRW0910Diyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    134Gökçenur Damla EkinRW0910Diyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    135Refia Meltem ÇİTİLRW0910Diyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    136Elfin Hira AKSOYRW1112Diyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    137Esila Beril AKYILRW1112Diyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    138Kübra YÜCERW1112Diyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    139Meryem Yağmur AKTAYRW1112Diyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    140Asrın Naz SÜZENRW0910Düzce BölgesiDüzce Ferdi
    141Ayşe Nisa AYDOĞANRW0910Düzce BölgesiDüzce Ferdi
    142Gökçe GÜRSELRW0910Düzce BölgesiDüzce Ferdi
    143Yaren PALARW0910Düzce BölgesiDüzce Ferdi
    144Zeynep SÖNMEZOĞLURW0910Düzce BölgesiDüzce Ferdi
    145Ayşe Betül DOĞANAYRW1112Düzce BölgesiDüzce Ferdi
    146Betül CANAZLAR RW1112Düzce BölgesiDüzce Ferdi
    147Ecrin BAHARRW1112Düzce BölgesiDüzce Ferdi
    148Esila NEZORRW1112Düzce BölgesiDüzce Ferdi
    149Hüma BAHARRW1112Düzce BölgesiDüzce Ferdi
    150Zehra KETENRW1112Düzce BölgesiDüzce Ferdi
    151Ecrin Su BitikRW1112Edirne BölgesiEDOK Spor Kulubü
    152Beren ÖZKERRW0910Erzincan BölgesiErzincan Gençlik Spor Kulübü
    153Ahsen MEYVALI RW1112Erzincan BölgesiErzincan Gençlik Spor Kulübü
    154Hatice Irmak KILIÇRW0910Gaziantep BölgesiGaziantep Okçuluk Gençlik Sk.
    155Zeynep Zümra ÜNLÜRW0910Gaziantep BölgesiGaziantep Okçuluk Gençlik Sk.
    156İPEK DİRİRW1112Gaziantep BölgesiGaziantep Okçuluk Gençlik Sk.
    157EBRAR RANA ARSLANRW0910Giresun BölgesiGiresun Ferdi
    158Zeynep BAYRAMRW0910Giresun BölgesiGiresun Ferdi
    159Elif AYAYDINRW1112Giresun BölgesiGiresun Ferdi
    160Eylül KARATAŞRW1112Giresun BölgesiGiresun Ferdi
    161Hilal ATACANRW1112Giresun BölgesiGiresun Ferdi
    162Ayşe Neva KAHRAMANRW1112Isparta BölgesiIsparta Bölge Spor
    163Zeynep Nisa PALARW1112Isparta BölgesiIsparta Bölge Spor
    164Nil İpek DÜNYARW0910İstanbul BölgesiAlbayrak Spor Kulübü
    165Reyyan Ravza KARAKAYARW0910İstanbul BölgesiAlbayrak Spor Kulübü
    166Serra SÖZENRW0910İstanbul BölgesiAlbayrak Spor Kulübü
    167Ahsen Ece BİNİCİRW1112İstanbul BölgesiAlbayrak Spor Kulübü
    168Aslı Rana ŞAŞMAZRW1112İstanbul BölgesiAlbayrak Spor Kulübü
    169Meryem Sena BARUTÇUOĞLURW1112İstanbul BölgesiAlbayrak Spor Kulübü
    170Sare YENEL RW1112İstanbul BölgesiAlbayrak Spor Kulübü
    171Serra BARUTÇUOĞLURW1112İstanbul BölgesiAlbayrak Spor Kulübü
    172Asel Zeren KETENCİRW0910İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    173Ayşe Zümra BAKIRRW0910İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    174Burcu ÖNCELRW0910İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    175Yüsra Buğlem AKSURW0910İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    176Beren KIRANRW1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    177Beril KöktepeRW1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    178Elif Erva PehlivanRW1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    179Hatice Kübra TAŞCIRW1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    180Neslihan Sena GÖRALRW1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    181Şevval Erva KayaRW1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    182Fatma Elif ÇELİKRW0910İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    183Hanzade FAZLIOĞLURW0910İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    184Meryem KAVAK RW0910İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    185Serra KURTULUŞRW0910İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    186nEHİR SEYHANRW1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    187Sena KAYARW1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    188Tusem ÖZTÜRKRW1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    189Yasemin YILDIRIMRW1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    190Zeynep Elif ÇAVGARW1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    191Elif Öykü ATASOYRW0910İstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    192MİNA BEKTAŞRW0910İstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    193Zeyneb Eslem TAŞKINRW0910İstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    194Almina ÖZAYDINRW1112İstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    195BERİL URALRW1112İstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    196Büşra BİLİRRW1112İstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    197Pelin DUMANRW1112İstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    198AHSEN NİSA ÜNALRW0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    199Asya Nil HABERRW0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    200BİLGE SARE ÖDEMİŞRW0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    201Ela AYGÜNRW0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    202Hilal MERAL DURGUNRW0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    203MERVE YEŞİLRW0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    204Nehir Melis ERSOYRW0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    205Safiye Azra KARACARW0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    206ZEREN ÇOLDURRW0910İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    207Başak KARAGÖZOĞLURW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    208DENİZ MAYA İPEKÇİOĞLURW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    209HÜMA SU ÇİÇEKRW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    210İÇTEN ADA ÜLGENRW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    211Melis BECERİKLİRW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    212Merve Gülce GENÇAYRW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    213Beril KOLRW0910İstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    214DEFNE EVMANRW0910İstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    215Eva Kayra ÖZERRW0910İstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    216İNCİ BETÜL YÜKSEKRW0910İstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    217Zehranur ADAŞRW0910İstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    218DURU COŞKUNRW1112İstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    219Gamze İpek DENİZRW1112İstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    220Elif Deniz ALTUNTAŞRW0910İstanbul Bölgesiİhlas Koleji Spor Kulübü
    221İnci Betül ALTUNTAŞRW0910İstanbul Bölgesiİhlas Koleji Spor Kulübü
    222SARE ÖZVERENRW1112İstanbul Bölgesiİstanbul Ferdi
    223ARİN ERDEMRW0910İstanbul Bölgesiİstanbul Nova Spor Kulübü Der.
    224CEYDA ELA TEKTAŞRW0910İstanbul Bölgesiİstanbul Nova Spor Kulübü Der.
    225ESMA SULTAN ÇALIŞKANRW0910İstanbul Bölgesiİstanbul Nova Spor Kulübü Der.
    226SU TUSEM ŞAHİNRW0910İstanbul Bölgesiİstanbul Nova Spor Kulübü Der.
    227Ümmürale KARARW0910İstanbul Bölgesiİstanbul Nova Spor Kulübü Der.
    228ZEYNEP BETÜL TÜRKRW0910İstanbul Bölgesiİstanbul Nova Spor Kulübü Der.
    229AYŞE YANKUNCURW1112İstanbul Bölgesiİstanbul Nova Spor Kulübü Der.
    230ELİF ERVA TÜRKRW1112İstanbul Bölgesiİstanbul Nova Spor Kulübü Der.
    231DEFNE ÇAKIRRW0910İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    232İdil İren SEMİZRW1112İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    233Miraç Nida KASIMRW1112İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    234Ravza Gül ÖZRW1112İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    235Balsu KORKMAZRW0910İstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    236Beren GÜNDOĞDURW0910İstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    237Eylül SUİÇMEZRW0910İstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    238Zeynep Zişan GÜNAYDINRW0910İstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    239Beril TURFANERRW1112İstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    240Ayşe Melek KAHVECİRW0910İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    241Azra HAKTANRW0910İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    242Derin EROL RW0910İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    243Elif ŞAHİNRW0910İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    244FATMA BERRA NAYRW0910İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    245İPEK KARARW0910İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    246Mira ONAYLIRW0910İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    247Sümeyye Elif KATMERRW0910İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    248Ayşe Ela ÇİTİLRW1112İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    249ELİF KÜPÇÜRW1112İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    250Melike Hüma AKCARW1112İstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    251Asya BİLGİLRW0910İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    252MELEK RANA KESİCİRW0910İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    253NEHİR TALAYERRW0910İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    254IŞIL MENTEŞOĞLURW1112İstanbul BölgesiMarmara Okçuluk Spor Kulübü
    255Aylin Melina ÇINARRW0910İstanbul BölgesiMir Ok Gençlik ve S.K.
    256Aylin Asya AkdağRW1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    257Beyza YüksektepeRW1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    258Erva Betül YazıcıRW1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    259ZEYNEB ZÜMRA KORKMAZRW1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    260Minel AltınelRW0910İstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    261Dilara CERRAHOĞLU RW1112İstanbul BölgesiSultangazi Belediyesi G.S.K.
    262GAYE HAFIZOĞLURW1112İstanbul BölgesiSultangazi Belediyesi G.S.K.
    263İREM NUR ÖZDAŞRW1112İstanbul BölgesiSultangazi Belediyesi G.S.K.
    264semin BARUTRW0910İzmir BölgesiCihan Okçuluk Spor Kulübü
    265Azra Ahsen ŞAHİNRW1112İzmir BölgesiCihan Okçuluk Spor Kulübü
    266Elif Gökçe YILMAZRW0910İzmir BölgesiDoğru Okçuluk Spor K.D.
    267İdil Dize ÖZGÜRRW0910İzmir BölgesiDoğru Okçuluk Spor K.D.
    268Masal BADAKRW0910İzmir BölgesiDoğru Okçuluk Spor K.D.
    269Gülten İstanbul KAYNARRW1112İzmir BölgesiDoğru Okçuluk Spor K.D.
    270zeynep naz KOCACIKRW1112İzmir BölgesiDoğru Okçuluk Spor K.D.
    271Zeynep ERDEMRW0910İzmir BölgesiGöztepe S.K
    272Derin Deniz BALCIRW1112İzmir BölgesiGöztepe S.K
    273Dilara KAYINRW0910İzmir Bölgesiİzmir Ferdi
    274Alya KOCAOĞLURW0910İzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    275Sedef Pera ATAKANRW0910İzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    276Eylül MANALPRW1112İzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    277Zeynep Nil DEMİRBAŞRW0910Kayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
    278Zümra ABANUZOĞLURW1112Kayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
    279Beril ÖZTIRPANRW0910Kayseri BölgesiKayseri Ferdi
    280Elif Yağmur AYDINRW0910Kayseri BölgesiKayseri Ferdi
    281Nur Ebrar ÇAVUŞRW0910Kayseri BölgesiKayseri Ferdi
    282Zeynep Alya DOĞANRW0910Kayseri BölgesiKayseri Ferdi
    283Ecrin ElgölgesiRW1112Kayseri BölgesiKayseri Ferdi
    284Elif Berra DESTEBAŞRW1112Kayseri BölgesiKayseri Pars Spor Kulübü
    285İpek BOYARBAYRW0910Kayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    286Zeynep Rana KIRACIRW1112Kayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    287Elif Berru KESKİNRW1112Konya BölgesiKonya Ferdi
    288Eylül İPARRW1112Konya BölgesiKonya Ferdi
    289Beren KIZILÖZRW0910Konya BölgesiSelçuklu Belediye Spor Kulübü
    290Ayşe Beyza ÖZRW1112Kütahya BölgesiKütahya Ferdi
    291Bilgenur DOĞRURW1112Kütahya BölgesiKütahya Ferdi
    292Belinay BİLEKRW0910Malatya BölgesiMalatya Ferdi
    293Beren BAYAZIT RW0910Malatya BölgesiMalatya Ferdi
    294Elif Zeyneb KÖSE RW0910Malatya BölgesiMalatya Ferdi
    295Ayşe Nur AKTAN RW1112Malatya BölgesiMalatya Ferdi
    296Ecrin AYDIN RW1112Malatya BölgesiMalatya Ferdi
    297Elif Eylül DEMİRCAN RW1112Malatya BölgesiMalatya Yeşilyurt Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    298ayşesu KURGUNRW1112Manisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
    299Ergehan YOLRW1112Manisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
    300MİNA DİNGİLRW1112Manisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
    301AZRA ADEN ÖKDEMRW0910Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    302Hatice Sultan BÜYÜKYEŞİLRW0910Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    303SENA CINGIRRW0910Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    304Beylem SARIRW1112Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    305Eslem KAHRAMAN RW1112Manisa BölgesiManisa İl Gençlik S.K
    306Deniz SEKRETERRW1112Manisa BölgesiManisa Yunus Emre Beledıye Spor Kulübü Derneği
    307Efsa Deniz TAŞRW1112Manisa BölgesiManisa Yunus Emre Beledıye Spor Kulübü Derneği
    308Zeynep Ecem ÇAVUŞRW1112Manisa BölgesiManisa Yunus Emre Beledıye Spor Kulübü Derneği
    309Yüsra Zişan OLĞAÇRW1112Mardin BölgesiMardin Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    310Arya TURALRW0910Mersin BölgesiAlp Okçuluk S.K.
    311Asya Dilara KIZMAZRW0910Mersin BölgesiAlp Okçuluk S.K.
    312Zeynep Rana DOĞANRW0910Mersin BölgesiAlp Okçuluk S.K.
    313NUR EKERRW0910Mersin BölgesiNokta Okçuluk
    314BERİKA ASLI DELENRW1112Muğla BölgesiMuğla Ferdi
    315ELİF TUNÇRW1112Muğla BölgesiMuğla Ferdi
    316Bade KESKİNRW0910Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
    317Zeynep AkbulutRW0910Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
    318Zümra AcıyanRW0910Ordu BölgesiFatsa Okçuluk SK
    319Alara Nisa YÜCETEPERW0910Ordu BölgesiFatsa Spor Kulübü Derneği
    320Betül TORAMANRW0910Ordu BölgesiFatsa Spor Kulübü Derneği
    321Buğlem Melis KOÇRW0910Ordu BölgesiFatsa Spor Kulübü Derneği
    322Melis Erva ÖZYÜREKRW1112Ordu BölgesiÖzkan Özyürek Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    323Ece KARABAYRAKRW1112Ordu BölgesiReis Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    324Defne YILDIZRW1112Sakarya BölgesiSakarya Cim-Ok Spor Kulubü
    325Hande SARIMEHMETOĞLU RW1112Sakarya BölgesiSakarya Ferdi
    326Aydan ÖZDENRW0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    327Beren AVCIRW0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    328Elif AKMANRW0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    329Ella Deniz CURKANRW0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    330Elmira Elif MACİTRW0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    331Gökçe Sema SELVİRW0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    332Ilgın FİDANRW0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    333Nil İpek GÜNERRW0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    334Zehra YILDIRIMRW0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    335Zeynep Doğa TARAKÇIRW0910Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    336Başak Sena DERİNKÖKRW1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    337Ceylin Doğa TAFLANRW1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    338Elif Nur GÜLERRW1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    339Nimet Azra KILIÇRW1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    340Ravzanur AYGÜLRW1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    341Zeynep Mina ORTATEPERW1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    342Zeynep Nisa TAŞÇIRW1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    343Elif Naz OTHANRW0910Samsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    344Zümra BEYAZERRW0910Samsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    345Azra ÇAKMAKRW1112Samsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    346Doğa DEREBAŞIRW1112Samsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    347Ecmel ŞENGÜNRW1112Samsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    348Ecrin TURNARW1112Samsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    349Elif AKSOYRW1112Samsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    350Ece DEMİRRW0910Sivas BölgesiSivas Okçuluk Gençlik ve S.K.
    351Dila Nur BOZBELRW0910Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
    352Elif Mehlika TÜRKRW0910Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
    353Erva Livanur AKTAŞRW0910Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
    354Meryem DOĞANRW0910Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
    355Ayşe Zümra TÜFEKCİRW1112Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
    356Şimal Selma BULDURW1112Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
    357Suden ŞENERRW1112Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
    358Tamara ÇETİNKAYARW1112Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
    359Alya ÇOLAKRW1112Şanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    360Gökçe MALÇEKRW0910Tekirdağ BölgesiÇerkezköy Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    361Nihal Azra USLURW0910Tekirdağ BölgesiÇerkezköy Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    362Zeynep HÜLAGÜRW0910Tekirdağ BölgesiÇerkezköy Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    363Zeynep ŞAHİNRW1112Tekirdağ BölgesiÇerkezköy Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    364ELİF BIÇKICIRW0910Tekirdağ BölgesiTekirdağ Ferdi
    365Özben BİLGETÜRKRW1112Yalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
    366Arin Şimal ÇAĞMANRW0910Yalova BölgesiYalova Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    367Hatice Seher AÇIŞRW0910Yalova BölgesiYalova Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    368GAMZE SELVİRW1112Yalova BölgesiYalova Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    369JALE ÇOKRW1112Yalova BölgesiYalova Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    370Sude ÇOKRW1112Yalova BölgesiYalova Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    371İnci BAYDANRW1112Zonguldak BölgesiZonguldak Ferdi
    372Serra Ela AKGÜLRW1112Zonguldak BölgesiZonguldak Ferdi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Ahmet Kaan ÇALKINSINCM1112Ankara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    2Kağan İNCEKULAKCM1112Ankara BölgesiMavi Koryo Spor Kulübü
    3Deniz Emre ELVERCM1112Ankara BölgesiOnok Spor Kulübü
    4efe TAŞTEKİNCM1112Ankara BölgesiOnok Spor Kulübü
    5Hazar Yağız ÖZATEŞCM1112Ankara BölgesiOnok Spor Kulübü
    6BARLAS BAYRAMCM1112Ankara BölgesiÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    7KUZEY AKÇAYCM1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    8Mehmet Ali İNALCM1112Antalya Bölgesiİzzet Tekeli Akademi Spor Kulübü
    9Ömer Bilal SARIÇİÇEKCM1112Antalya Bölgesiİzzet Tekeli Akademi Spor Kulübü
    10Rauf Salih SUBAŞICM1112Antalya Bölgesiİzzet Tekeli Akademi Spor Kulübü
    11Doruk HAYTABEYCM1112Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    12Eymen BAHADIRCM1112Antalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    13Göktuğ CEYLANİCM1112Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    14Ramazan Giray TEKELİCM1112Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    15Umut KÖSENCM1112Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    16Davut TURGUTCM1112Bingöl BölgesiBingöl Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği
    17Batu SarınalbantCM1112Bolu BölgesiBolu Ferdi
    18Demir ÇATLADICM1112Bolu BölgesiBolu Ferdi
    19Kaan KESKİNCM1112Bolu BölgesiBolu Ferdi
    20Yiğit GÜRKANCM1112Bolu BölgesiBolu Ferdi
    21Bilgehan GÜNERİCM1112Çanakkale BölgesiÇanakkale Okçuluk SK
    22Eymen YEŞİLYURTCM1112Çanakkale BölgesiGelibolu Okçuluk Spor Kulübü
    23ILGAR YAVUZCM1112Çanakkale BölgesiGelibolu Okçuluk Spor Kulübü
    24MEHMET EFE ERSÖZCM1112Çanakkale BölgesiGelibolu Okçuluk Spor Kulübü
    25Eşref Namık GÖKÇEKLİCM1112Eskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
    26Ayberk DOĞMUŞCM1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    27Berat ÜnalCM1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    28Doruk YamanCM1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    29Kerem ÇALIŞKANCM1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    30Alp Arslan AKDİNCM1112İstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    31Kuzey Onur ÇOLAKOĞLUCM1112İstanbul BölgesiArtı Okçuluk Spor Kulübü
    32Hamza Mostafa Amer Mohamed ElwanCM1112İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    33UTKU URAS UYGURCM1112İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    34Yiğit Emir İYİDİRCM1112İstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    35Alp Enes AKBAŞCM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    36Arda BÜLBÜLCM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    37Kemal Rüzgar ELYILDIRIMCM1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    38Egemen DUMANCM1112İstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    39gazi yiğit ÜNALCM1112İstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    40KEREM KIZILTUĞCM1112İstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    41MUHAMMET KEREM ÖZÇELİKCM1112İstanbul Bölgesiİstanbul Nova Spor Kulübü Der.
    42Buğra Yiğit KALAFATCM1112İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    43Ahmet Eymen ÜNALCM1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    44İshak Buğra ÜNALCM1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    45Ömer Asaf DORUKCM1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    46Savaş Taha ÜNALCM1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    47Mert Tuna PAKCM1112İzmir BölgesiRota Koleji Spor Kulübü Derneği
    48Utku VARANCM1112İzmir BölgesiRota Koleji Spor Kulübü Derneği
    49Deniz Alp AKÇAY CM1112Malatya BölgesiMalatya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü Derneği
    50emir DEMİRSEÇENCM1112Ordu BölgesiFatsa Gücü Spor Kulübü Derneği
    51Ali Arda KAÇAKCM1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    52Ali Tunca BÖLÜKBAŞCM1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    53Alkan Taha AKANCM1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    54Alper İYİGÜNCM1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    55Alper Kayra AKSOYCM1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    56Batuhan KUŞDERCİCM1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Mina Erva UçarCW1112Ankara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    2Pelin Beren ArıcıCW1112Ankara BölgesiAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Kulübü
    3İremgül POLATCW1112Ankara BölgesiGazi Okçuluk Spor Kulübü
    4Ayşe Sena SERTTAŞCW1112Ankara BölgesiOnok Spor Kulübü
    5İlayda Derin EROĞLUCW1112Ankara BölgesiOnok Spor Kulübü
    6Asya Deniz ÇİFÇİ CW1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    7Ayça YÜCECW1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    8Eda YıldırımCW1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    9Elif Ece KARATEPECW1112Ankara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    10Bilge DERELİCW1112Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    11Eylül ÇAKIRCW1112Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    12İrem ŞANELCW1112Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    13Zeynep Nilda ÖNCELCW1112Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    14Zümra ALTINCW1112Antalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    15nisa nur TÜZCW1112Bingöl BölgesiBingöl Engelliler Kültür ve Spor Kulübü Derneği
    16SUDE ACARCW1112Çanakkale BölgesiÇanakkale Okçuluk SK
    17Berra ÖnderCW1112Diyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    18Azra KIRANCW1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    19Hafsa Neva YALMANCW1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    20Nisa Eylül ARDAHANCW1112İstanbul BölgesiAltınok Spor Kulübü
    21Zehra ERKİLETLİOĞLUCW1112İstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    22Beren Nur ASLANCW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    23ELİF YAREN ÖZDEMİRCW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    24HAYAT ERGELENCW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    25Işıl Cemre KULE CW1112İstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    26NEHİR ERAY CW1112İstanbul BölgesiFokus Okçuluk S.K.
    27DENİZ MAVİCW1112İstanbul Bölgesiİstanbul Nova Spor Kulübü Der.
    28ELİSA SARE KÖSECW1112İstanbul Bölgesiİstanbul Nova Spor Kulübü Der.
    29Naciye Zeynep KOÇOĞLUCW1112İstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    30Dilruba DEMİRCİCW1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    31Ecrin AkbulutCW1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    32Esmanur FENERCİCW1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    33Neva GENÇTÜRKCW1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    34Serra Zeynep SAĞLAMCW1112İstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    35BERAY GÖKSU SELÇUKCANCW1112İstanbul BölgesiSultangazi Belediyesi G.S.K.
    36ASYA ANDA İBİŞCW1112İzmir BölgesiGaziemir Halk Eğitimi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    37Emira Irmak AVCICW1112İzmir BölgesiGaziemir Halk Eğitimi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    38Pelin Sıla ÖNSOYCW1112İzmir BölgesiGaziemir Halk Eğitimi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    39Nil ÇELİKCW1112İzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    40Eflal Duru KAYACW1112Muğla BölgesiMuğla B.B.S.K
    41Elif Sude ÜZÜMCÜCW1112Muğla BölgesiMuğla B.B.S.K
    42Yaren SARECW1112Muğla BölgesiMuğla B.B.S.K
    43ASYA DURU KUTLUCW1112Ordu BölgesiEfor Gelişim Okulları Spor Kulübü Derneği
    44Beyza BOZCW1112Ordu BölgesiEfor Gelişim Okulları Spor Kulübü Derneği
    45Elvin Duru GEDİKCW1112Ordu BölgesiEfor Gelişim Okulları Spor Kulübü Derneği
    46Ayşe Handan TABAKCW1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    47Buğlem AYARCW1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    48Dilsu Eda ERTANCW1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    49Miray Berru OKURCW1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    50Zeynep Gökçen GÖKTÜRKCW1112Samsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    51Elif TAŞARCW1112Sivas BölgesiSultanşehir Gençlik ve Spor Kl.
    SıraAdSoyadBölge
    1EdaÇİFTCİAdana Bölgesi
    2Haci AliULUDAĞAdıyaman Bölgesi
    3EbruKARABATAKAksaray Bölgesi
    4İbrahimYAVUZAksaray Bölgesi
    5Abdullah ÇağrıERDEMAnkara Bölgesi
    6AdnanERCANAnkara Bölgesi
    7AyşegülARIÖZAnkara Bölgesi
    8BerkerKeskinAnkara Bölgesi
    9CananERGÜN KAYAAnkara Bölgesi
    10CoşkunKIRAnkara Bölgesi
    11DenizÖZTÜRKAnkara Bölgesi
    12EmineYILDIRIMAnkara Bölgesi
    13Enes FurkanTEZCANERAnkara Bölgesi
    14Fatma ARAPOĞLUAnkara Bölgesi
    15GüldenBİROĞLUAnkara Bölgesi
    16GülüşenGülerAnkara Bölgesi
    17HakanKarademirAnkara Bölgesi
    18HandanBİROĞLUAnkara Bölgesi
    19HasanÇETİNKAYAAnkara Bölgesi
    20IsmailÇABUKAnkara Bölgesi
    21MuratARIÖZAnkara Bölgesi
    22Mustafa SerkanTunaAnkara Bölgesi
    23OğuzhanPOLATAnkara Bölgesi
    24Osman Aybars ALTINTAŞAnkara Bölgesi
    25PerihanTEZCANERAnkara Bölgesi
    26Pervin TÜRECİAnkara Bölgesi
    27SemihDURANAnkara Bölgesi
    28SevdaAKGÜLAnkara Bölgesi
    29ÜNAL KILINÇASLANAnkara Bölgesi
    30AliÇIKRIKCIAntalya Bölgesi
    31AlperAKYOLAntalya Bölgesi
    32büşraESENDENİZAntalya Bölgesi
    33Eda ÇINARAntalya Bölgesi
    34OğuzhanKÜÇÜKALİAntalya Bölgesi
    35Öykü BegümÇORBAAntalya Bölgesi
    36Selda ERDOĞAN Antalya Bölgesi
    37SerdarMARAŞAntalya Bölgesi
    38ZekeriyaCEBECİAntalya Bölgesi
    39BülentAVCIAydın Bölgesi
    40EbruAYDEMİRAydın Bölgesi
    41OgünYILDIZBalıkesir Bölgesi
    42EmrahŞENKALBartın Bölgesi
    43MerveYAVUZBayburt Bölgesi
    44HikmetDUMANOĞLUBilecik Bölgesi
    45BahattinTÜZBingöl Bölgesi
    46Ömer FarukMerkenBolu Bölgesi
    47Orhan SerkanCANBolu Bölgesi
    48NazmiyeAKKANATBurdur Bölgesi
    49TülayTEMELBursa Bölgesi
    50DilekMERCAN ÖZDEMİRÇanakkale Bölgesi
    51EmreÖZDEMİRÇanakkale Bölgesi
    52FurkanYAZICIÇanakkale Bölgesi
    53TandoğuYAZICIÇanakkale Bölgesi
    54YUNUS SAÇİKÇanakkale Bölgesi
    55HakanTAKÇorum Bölgesi
    56MuhammetDEĞİRMENCİDenizli Bölgesi
    57SevinçBURSALIDenizli Bölgesi
    58Abdulkadir ERKALDiyarbakır Bölgesi
    59PınarARSLANOĞLUDiyarbakır Bölgesi
    60Bircan ÇETİN Düzce Bölgesi
    61GökhanCENGİZDüzce Bölgesi
    62NazifÇAHLIYANEdirne Bölgesi
    63TubaBAYKALEdirne Bölgesi
    64SelahattinDEMİRELErzincan Bölgesi
    65MerveBAŞARANEskişehir Bölgesi
    66Mehmet TurgutKARACANGaziantep Bölgesi
    67FikretDİZDARGiresun Bölgesi
    68Yalçın ÜNSALIsparta Bölgesi
    69AyhanKARAKUŞİstanbul Bölgesi
    70Ayhan KAYAİstanbul Bölgesi
    71Bahadır AĞDEREİstanbul Bölgesi
    72BurakTAŞÖRENİstanbul Bölgesi
    73BurhanKARAKOÇİstanbul Bölgesi
    74BüşraARSLANİstanbul Bölgesi
    75Elif AKYOLİstanbul Bölgesi
    76ErkutGÜLERİstanbul Bölgesi
    77Evrim SAĞLAMİstanbul Bölgesi
    78FatihÇelikİstanbul Bölgesi
    79FurkanYAMANİstanbul Bölgesi
    80Göker AhmetYAZICIİstanbul Bölgesi
    81Gürbülent DURSUN İstanbul Bölgesi
    82Halim Mert ERDENİstanbul Bölgesi
    83HümeyraAYDENİZ BALABANİstanbul Bölgesi
    84İlkerERDOĞANİstanbul Bölgesi
    85MehmetÜRENİstanbul Bölgesi
    86MertDOĞANİstanbul Bölgesi
    87Murat SAĞLAMİstanbul Bölgesi
    88Mustafa Şakir OĞUZİstanbul Bölgesi
    89NezirALTINDALİstanbul Bölgesi
    90Nurhan AKTAŞİstanbul Bölgesi
    91Orhan ÇETİNİstanbul Bölgesi
    92OzanAKSÜNGERİstanbul Bölgesi
    93RefikŞARİstanbul Bölgesi
    94SadıkÖZAYDINİstanbul Bölgesi
    95SalihaKÜÇÜKYILDIZİstanbul Bölgesi
    96SercanERKUTİstanbul Bölgesi
    97SerdarŞATIRİstanbul Bölgesi
    98TanerGÜZELLERİstanbul Bölgesi
    99UmutcanBİLENİstanbul Bölgesi
    100Zekiye KOLDAŞİstanbul Bölgesi
    101Dide ArmağanUYAVİzmir Bölgesi
    102DolunayÇELEBİOĞLUİzmir Bölgesi
    103EserÇulhaoğluİzmir Bölgesi
    104FahrettinSAĞLAMİzmir Bölgesi
    105FatmaCOŞĞUNİzmir Bölgesi
    106Halil EgemTABAKİzmir Bölgesi
    107Murat ErhanERENİzmir Bölgesi
    108SedatAkpınarİzmir Bölgesi
    109SedatCOŞĞUNİzmir Bölgesi
    110YarkınBozbayİzmir Bölgesi
    111MetinALSANCAKKahramanmaraş Bölgesi
    112Abdullah OĞUŞKayseri Bölgesi
    113Alpay ÇELİKKayseri Bölgesi
    114EmreÇÖMEZKayseri Bölgesi
    115MustafaVATANSEVERKayseri Bölgesi
    116SinemŞAHİNKayseri Bölgesi
    117Yunus EmreKALEMKayseri Bölgesi
    118İmranSIĞIRCIKonya Bölgesi
    119Mustafa GörkemÖZKütahya Bölgesi
    120EnginAYHANMalatya Bölgesi
    121HayrullahKELEŞMalatya Bölgesi
    122RabiaAYHANMalatya Bölgesi
    123Hüsna Nur SANCAKManisa Bölgesi
    124SELÇUKÇEÇENManisa Bölgesi
    125YusufKELEBEKManisa Bölgesi
    126AbidinKUZUMardin Bölgesi
    127AlperCOŞARMersin Bölgesi
    128BirgülKUŞTEPEMersin Bölgesi
    129Kartal CenkTAŞMuğla Bölgesi
    130ErcümentGEDİKOrdu Bölgesi
    131GülcanFİDEOrdu Bölgesi
    132ÖzkanÖZYÜREKOrdu Bölgesi
    133Hasret ALTUN AKSAKAL Sakarya Bölgesi
    134Sinan ODABAŞSakarya Bölgesi
    135AhmetŞİMŞEKSamsun Bölgesi
    136EsraHAMURCUOĞLUSamsun Bölgesi
    137Ramazan Can ADEMSamsun Bölgesi
    138TunçESESamsun Bölgesi
    139BurakYÜCETAĞSivas Bölgesi
    140İremDOYMUŞ Sivas Bölgesi
    141MertÇEKİÇSivas Bölgesi
    142PınarDEMİRSivas Bölgesi
    143MuratALKANŞanlıurfa Bölgesi
    144Aysel BABAGÜRTekirdağ Bölgesi
    145EnesUĞURLUTekirdağ Bölgesi
    146Kader Burcu BERBERTekirdağ Bölgesi
    147DavutKAYATokat Bölgesi
    148EfrahimCANFESYalova Bölgesi
    149ŞabanOKYalova Bölgesi
    150DilekBAYRAKDARZonguldak Bölgesi