Online İşlemler

TOF Akademi

Sporcularımız

Uluslararası Başarılarımız

Faaliyet Programı

5 Aralık 2022

    2023 Milli Takım Seçme Yarışması 1.Ayak

    Yarışma Haberleri

    2023 Milli Takım Seçme Yarışması Reglamanı

    0
    2022 Faaliiyet programımızda yer alan 2023 Milli Takım Seçme Yarışması 1. Ayak 30 Eylül - 01 Ekim 2022 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecektir. Yarışma Reglamanı...

    Yarışma Dosyaları

    Tümünü indir


    Yarışmaya Kayıtlı Sporcu Listesi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Furkan SERTRMAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    2Doruk Ekin ESATOĞLURMAnkara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    3Mustafa Buğrahan ÇOBANRMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    4Ayaz KOCAGÖZRMAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    5merih SİMAVRMAntalya Bölgesiİzzet Tekeli Akademi Spor Kulübü
    6Çağrı ÇOLAKOĞLURMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    7Efe Gürkan MARAŞRMİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    8Oğuzhan KÜÇÜKRMİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    9Ulaş Berkim TÜMERRMİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    10Alp AkışRMİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    11Taha Yiğit TARAKÇIRMİstanbul Bölgesiİstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Derneği
    12Ali AYDINRMİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    13Berkay AKKOYUNRMİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    14Mete GazozRMİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    15Samet AkRMİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    16BATUHAN AYAZRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    17Harun KırmızıtaşRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    18Muhammed Abdullah YıldırmışRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    19Musa ARZUMANRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    20Tunahan BilgenRMİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    21Muhammed Bilal GÜNERİRMİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    22Kemal Sait MİLETLİRMKayseri BölgesiKayseri Akademi Gençlik SK
    23Kamil TÜRKMENRMKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    24Kutay TEKRMKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    25Mustafa ÖZDEMİRRMMersin BölgesiAlp Okçuluk S.K.
    26Burak ÇAYIRHAN RMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    27Yunus Emre İSPİRRMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Assıya YILMAZERRWAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    2CEMRE UĞURLURWAnkara BölgesiGeleneksel Sporlar Gençlik ve SK
    3Edanur ToluRWAnkara BölgesiTezel Okçuluk Spor Kulübü
    4Zeynep BARBAROSRWAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    5Alçin Duru AKBOĞARWAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    6Aslı ERRWAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    7Özge ÇıtakRWAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    8Ceren KOÇURRWBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    9Zeynep BİLBEYRWBursa BölgesiUludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve SK.
    10Rabia Nilsu ERYILMAZRWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    11Zeynep tuana KÜLLÜRWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    12Cansu YILMAZRWİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    13Gülnaz Büşranur COŞKUNRWİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    14Gülperi AtakRWİstanbul Bölgesiİstanbul B.B.S.K.
    15Elifsu ÖZDEMİRRWİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    16Melisa GAZOZRWİstanbul Bölgesiİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    17Ezgi BaşaranRWİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    18Elif Berra GÖKKIR RWİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    19Eslem Nisa DEMEZRWİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    20Gizem ÖZKANRWİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    21Nisanur PINARRWİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    22Yasemin Ecem ANAGÖZRWİzmir BölgesiGöztepe S.K
    23Zeynep KÖSERWİzmir BölgesiGöztepe S.K
    24Sıla ÖzdemirRWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    25Şuheda GÜNERİRWİzmir Bölgesiİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    26Fatma MARAŞLIRWKayseri BölgesiSpor A.Ş Gençlik ve S.K
    27Defne DEREBAŞIRWSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Süleyman ARAZCMAksaray BölgesiAksaray Okçuluk Spor Kulübü
    2Efe DİRİLCMAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    3Yakup YıldızCMAnkara BölgesiAnkara Atlantis Okçuluk Spor Kl.
    4Muhammed YETİMCMAnkara BölgesiEGO Spor Kulübü
    5Batuhan AKÇAOĞLUCMAnkara BölgesiŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
    6Mazhar Fuat BAŞPINARCMAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    7Toprak efe ÇOBANCMAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    8Serdar Bortay MARAŞCMAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    9Eren KIRCACMÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    10Gökay ALTINTAŞCMÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    11Şahin SUCMİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    12Ahmet Can YOLAÇCMİstanbul Bölgesiİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
    13Furkan ORUÇCMİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    14Halit Ömer DAĞCMİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    15Eğemen USLUCMKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    16Yunus Emre ARSLANCMKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    17Emircan HaneyCMMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K
    18Kerem SOYLUCMOrdu BölgesiFatsa Okçuluk SK
    19Abdullah ASLIMCMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    20Kubilay ÖZDEMİRCMSamsun BölgesiSamsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
    21Mehmet Eren DÖNMEZLERCMŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Belediyesi G.S.K
    22Haydarcan YILDIRIMCMYalova BölgesiYalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Emine Azra YILMAZCWAnkara BölgesiYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    2Nilüfer ERENOĞLUCWAntalya BölgesiAntalya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    3Irmak YÜKSELCWAntalya Bölgesiİzzet Tekeli Akademi Spor Kulübü
    4Begüm YUVACWAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    5Dilara ABBASOĞLUCWAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    6Nehir SARIHANCWAntalya BölgesiVedat Erbay Spor Akademisi
    7Şeyma Gülbin ÖZENCWAntalya BölgesiVira Okçuluk Spor Kulübü
    8Özlem ÖZCANCWDenizli BölgesiDenizli Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
    9Ayşe Bera SüzerCWEskişehir BölgesiEskişehir Ferdi
    10Ezgi Gizem ALTINÇIBIKCWIsparta BölgesiGizay Okçuluk S.K.D.
    11Deren ÇAĞLAYANCWİstanbul BölgesiDemka Okçuluk
    12Nebiye ÖZER CWİstanbul BölgesiEyüpsultan Belediyesi Spor Kulübü Derneği
    13Bürge Nazra BARANCWİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    14Derya İpek OKYARCWİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    15İnci SARACİKCWİstanbul BölgesiKaya Okçuluk Spor Kulübü
    16Ayşenur FENERCİCWİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    17Efdal Hatice KÖSECWİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    18Elif Eylül TARAKÇICWİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    19Emine Rabia OĞUZCWİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    20İpek TOMRUKCWİstanbul BölgesiOkçular Vakfi Spor Kulübü Dernegi
    21Gizem ElmaağaçlıCWKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    22İrem OCAKCICWKayseri BölgesiKayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    23Sevim YıldırCWManisa BölgesiManisa Büyükşehir Belediye SK
    24Ceyda KÖMÜRCWMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K
    25Hazal BURUNCWMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K
    26Songül LÖKCWMuğla BölgesiMuğla B.B.S.K

    Yarışmaya Kayıtlı Antrenör Listesi


    SıraAdSoyadBölge
    1EbruKARABATAKAksaray Bölgesi
    2İbrahimYAVUZAksaray Bölgesi
    3EmineYILDIRIMAnkara Bölgesi
    4GülüşenGülerAnkara Bölgesi
    5Mustafa SerkanTunaAnkara Bölgesi
    6Osman Aybars ALTINTAŞAnkara Bölgesi
    7AliÇIKRIKCIAntalya Bölgesi
    8AlperAKYOLAntalya Bölgesi
    9Alptekin FIRATAntalya Bölgesi
    10büşraESENDENİZAntalya Bölgesi
    11Dilan SelizERGİNAntalya Bölgesi
    12EnginCOŞKUNOĞLUAntalya Bölgesi
    13KutlayYÜKSELAntalya Bölgesi
    14OğuzhanKÜÇÜKALİAntalya Bölgesi
    15SerdarMARAŞAntalya Bölgesi
    16SalihYILMAZBursa Bölgesi
    17Zehra ŞeymaALTIKARDEŞLERBursa Bölgesi
    18MuhammetDEĞİRMENCİDenizli Bölgesi
    19GizemKOCAMAN BÜLBÜLIsparta Bölgesi
    20Ayhan KAYAİstanbul Bölgesi
    21Bahadır AĞDEREİstanbul Bölgesi
    22EbruAR ŞENGÜLİstanbul Bölgesi
    23Efruz Mustafa MirzaGÖNENLİİstanbul Bölgesi
    24Evrim SAĞLAMİstanbul Bölgesi
    25FatihOLCAŞİstanbul Bölgesi
    26GoncaGENÇİstanbul Bölgesi
    27İlkerERDOĞANİstanbul Bölgesi
    28KeremKIRSEVER İstanbul Bölgesi
    29MehmetORUÇİstanbul Bölgesi
    30OzanAKSÜNGERİstanbul Bölgesi
    31Halil EgemTABAKİzmir Bölgesi
    32İremÖZDEMİRİzmir Bölgesi
    33EmreÇÖMEZKayseri Bölgesi
    34DuyguYARDIMCIOĞLUManisa Bölgesi
    35AlperCOŞARMersin Bölgesi
    36ErcümentGEDİKOrdu Bölgesi
    37İsaÖZERSamsun Bölgesi
    38EfrahimCANFESYalova Bölgesi