Online İşlemler

TOF Akademi

Sporcularımız

Uluslararası Başarılarımız

Faaliyet Programı

19 Ağustos 2022

  21-26 Şubat 2022 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu (2. Grup) Duyurusu

  Değerli Antrenör Adaylarımız,

  2022 yılı Faaliyet Programımızda bulunan “1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu (2. Grup)” 21-26 Şubat 2022 tarihleri arasında Antalya ilinde yapılacaktır. İçerisinde bulunduğumuz pandemi sürecini değerlendirerek, 2022 Yılı Antrenör Yetiştirme Kurslarımızın aşağıda detayları belirtilmiş olan bir dizi kural ve uygulama eşliğinde düzenlemesi planlanmaktadır;

  Kursiyerlerin tüm soru ve taleplerini egitim@tof.gov.tr adresi üzerinden yönlendirmesi gerekmektedir. E-Posta adresi Eğitim Kurulu tarafından güncel olarak takip edilecek olup, 24 saat içerisinde cevap verilecektir.

  1. 2022 Yılı içerisinde düzenlenmesi planlanan antrenör yetiştirme kurslarının tarih ve yerleri 2022 Yılı Faaliyet Programımızda belirtilmiştir. Devlet yetkililerimiz tarafından pandemi sürecini etkileyecek bir takım kısıtlama veya yaptırımlar uygulanması halinde kursların tarih ve yerleri tekrar düzenlenerek duyurulacaktır.
  2. İçişleri Bakanlığı’nın 16.01.2022 tarihli yazısı hükmünce, Sağlık Bakanlığı Covid-19 Aşı Takvimi’nde 2. Dozunun üzerinden 14 gün geçmeyenler ve Sağlık Bakanlığımızca tanınan aşılardan herhangi birini yaptırmayanlar, kurs başlama tarihinden en fazla 48 saat öncesine ait P.C.R. testi sonucunu (Negatif) Kurs Yöneticisine ibraz etmek zorundadır.
  3. Kurs katılımı 100 kişi ile sınırlıdır. Başvurular 8-15 Şubat 2022 tarihleri arasında, 7 Şubat 2022’yi 8 Şubat 2022’ye bağlayacak gece tam 00:00’da, sistemsel aksaklık olması halinde 8 Şubat 2022 günü 10:00’da başlayacak şekilde E-Devlet/Spor Bilgi Sistemi’nden yapılacaktır. Kursumuz birbirinden ayrı 50 kişilik kontenjana sahip iki grup altında (1. Grup & 2. Grup) açılacak olup, sistem takibi buna göre gerçekleşecektir.
  4. Kontenjanların dolması yahut başvuru süresinin dolması ile, 9-15 Şubat 2022 tarihleri arasında Katılımcıların Türkiye Okçuluk Federasyonu Eğitim Talimatı’nda belirtilen öncelik sıralamasına göre belirlenmesi ve referans kodu oluşturularak ödeme yapması beklenecektir. 15 Şubat 2022 tarihinde saat 16:59’a kadar ücret ödemesi gerçekleştirmeyen kursiyer adaylarının başvuruları Eğitim Yöneticisi tarafından iptal edilerek, yedek listede ilgili öncelik sıralamasına göre adaylara hak tanınacaktır. Yedek listeden onay alan katılımcıların ücret ödemesini en geç 18 Şubat 2022 saat 16:59’a kadar yapması beklenecektir.

  Öncelik Sıralaması uyarınca katılımcılar arasında;
  a) Okçuluk branşında Milli Sporcu olduğunu belgeleyen adaylar %10
  b) Okçuluk branşında en az 5 yıl lisanslı sporcu olduğunu belgeleyen adaylar %25
  c) Okçuluk branşında ulusal ve uluslararası başarı belgesi ibraz eden adaylar %20
  ç) Üniversite BESYO kurumunda okçuluk dersi almış olan adaylar %15
  d) Üniversite ve yüksekokul mezunu olan adaylar %15
  e) Yabancı dil bildiğini belgeleyen adaylar %15,

  Öncelik Oranlarına sahip olacaktır. Kontenjan dolması sonrası onay sürecinde öncelik sıralamasında a) maddesinden e) maddesine kadar arta kalan kontenjan, her seferinde sıralamada bir sonraki gruba devredecektir. Son öncelik grubundan kalan kontenjan, Lise Mezunlarına aktarılacaktır. Öncelik talebi bilgilendirmelerinin egitim@tof.gov.tr adresine yapılması gerekmektedir.
  5. Kurs süresince tüm katılımcıların sağlık durumu gözlemlenecek ve Covid-19 semptomlarının gösteren kişilerin derslere girmesine izin verilmeyerek, konakladıkları yerde izole edilmesi sağlanacaktır.
  6. Kurs sırasında, tüm alanlarda maske takmak mecburi olacaktır. Dersler sırasında sadece dersin hocası, ders anlatım sırasında maskesini indirebilecektir. Diğer tüm zamanlarda herkesin maske kuralına uymaları istenecektir. Maskesi olamayanların derslere katılmalarına izin verilmeyecektir.
  7. Kurs sırasında tüm katılımcıların fiziksel temastan kaçınmaları ve derslikler de dahil olmak üzere tüm alanlarda sosyal mesafe kuralına uymaları gerekecektir.
  8. Tüm katılımcıların pandemi sürecinde teması en aza indirmesi ve masrafların en aza indirilmesi için günlük ders saatleri toplam 8 saat üzerinde planlanarak her bir kursun olabildiğince kısa zamanda tamamlanmasına çalışılacaktır.
  9. Katılımcıların dersler sırasında kullanacakları kalem, defter vs. tüm malzemelerin kendilerine ait olmasına dikkat edilecek ve katılımcılar arasında bu tip malzemelerin ortak kullanılmaması sağlanacaktır.
  10. Kursların gerçekleştirileceği tesisin restaurant ve ortak alanları haricinde, özellikle dersliklerde ve diğer tüm alanlarda yiyecek – içecek tüketilmemesine dikkat edilecektir.
  11. Her bir kurs için ders programını, kursun yapılacağı tesis ve diğer kuralları belirten duyurular, kurs tarihlerinden en az 1 gün öncesinde internet sitemizde yayımlanacaktır.
  12. Kursumuz Antalya Porto Bello Hotel bünyesinde bulunanKonferans Salonu’nda yapılacaktır. Ülkemizde hızla yayılmakta olan Covid-19 varyantları göz önünde bulundurulduğunda tek tesis içerisinde olabildiğince izole şekilde kurs sürecini tamamlamak adına, Kursa yalnızca ilgili otelde konaklayan adaylar katılabilecektir. Odalama işlemleri Asil Katılımcı Listesi’nin oluşturulmasının ardından 15-18 Şubat 2022 tarihleri arasında 0242 259 40 41 numaralı telefondan katılımcıların arayarak teyid etmesiyle birlikte Portobello Hotel Bürosu tarafından yapılacaktır. Beraber konaklamak üzere odayı paylaşacak kursiyerlerin durumu önceden belirleyerek Otele bilgi aktarımını bu şekilde yapması gerekmektedir.
  13. 14 Şubat 2022 günü, Kurs süresince kullanılacak Whatsapp grubu Eğitim Yöneticisi tarafından kurularak bilgi paylaşımı için kullanılacaktır.

  14. Kurs ücreti, konaklama ücreti ve yol ücretlerinin tamamı kursiyerler tarafından karşılanacaktır.

  Antalya Porto Bello Hotel Adresi: Liman Mh, 1. Sk. No: 4A-4B, Konyaaltı/Antalya, Türkiye 0242 259 40 41

  Tek kişilik oda Tam Pansiyon (Alkolsüz) Konaklama Ücreti: Gecelik 450 Türk Lirasıdır. (Oda ücretidir)

  Çift kişilik oda Tam Pansiyon (Alkolsüz) Konaklama Ücreti: Gecelik 600 Türk Lirasıdır. (Oda ücretidir)

  Kurs Ücreti : 1.500,00 TL ‘dir. Ücret yalnızca T.E.B. Bankası aracılığı ile Sistem Ödemesi şeklinde yatırılabilecektir.

  Ödeme İşlemleri için takip edilecek adımlar:
  1- Çevirim içi bankacılık sisteminden TEB Bankası > ödemeler / fatura ödemesi /Faturalar/Diğer/Gençlik Ve Spor Bakanlığı ödemesi olarak referans no/ T.C. Kimlik Numarası ile yatırabilirsiniz.
  2- TEB ATM > Ödemeler > Kurum Ödemeleri > Gençlik Ve Spor Bakanlığı > Referans numarası ve T.C. Kimlik Numarası girişi ile yatırabilirsiniz.

  Önemle Duyurulur.
  Türkiye Okçuluk Federasyonu

  İçeriği yazdır

  spot_img

  Instagram Gündemi

  Diğer Haberler