3. Kademe Kıdemli Antrenör Yetiştirme Kursu Duyurusu

by Batuhan Yaşar | 13 Haziran 2021 18:45

DUYURU

Değerli Antrenörlerimiz ve Antrenör Adaylarımız,

2021 yılı Faaliyet Programımızda bulunan “3. Kademe Kıdemli Antrenör Yetiştirme Kursu” 22 Haziran – 04 Temmuz 2021 tarihleri arasında Antalya ilinde yapılacaktır. İçerisinde bulunduğumuz pandemi sürecini değerlendirerek, 2021 Yılı Antrenör Yetiştirme Kurslarımızın aşağıda detayları belirtilmiş olan bir dizi kural ve uygulama eşliğinde düzenlemesi planlanmaktadır;

1. 2021 Yılı içerisinde düzenlenmesi planlanan antrenör yetiştirme kurslarının tarih ve yerleri 2021 Yılı Faaliyet Programımızda belirtilmiştir. Devlet yetkililerimiz tarafından pandemi sürecini etkileyecek bir takım kısıtlama veya yaptırımlar uygulanması halinde kursların tarih ver yerleri tekrar düzenlenerek duyurulacaktır.
2. Tüm katılımcıların kurs başlama tarihinden en fazla 48 saat öncesine ait PCR testi sonucunu (Negatif) kesin kayıt işlemleri sırasında kurs yetkilisine göstermesi gerekecektir.
3. Kurs katılımı 50 kişi ile sınırlıdır. Kontenjan dolduğunda sistem otomatik olarak kapanacaktır. Başvurular 14-18 Haziran 2021 tarihleri arasında, 14 Haziran 2021 00:00‘da başlayacak şekilde E-Devlet Spor Bilgi Sistemi’nden yapılacaktır.
4. Kurs süresince tüm katılımcıların sağlık durumu gözlemlenecek ve her ders başlangıcında vücut ısıları ölçülerek kayıt altına alınacaktır. Vücut ısısı 37,8C’nin üzerinde olan veya diğer Covid-19 semptomlarının gösteren kişilerin derslere girmesine izin verilmeyerek, konakladıkları yerde izole edilmesi sağlanacaktır.
5. Kurs sırasında, tüm alanlarda maske takmak mecburi olacaktır. Dersler sırasında sadece dersin hocası, ders anlatım sırasında maskesini indirebilecektir. Diğer tüm zamanlarda herkesin maske kuralına uymaları istenecektir. Maskesi olamayanların derslere katılmalarına izin verilmeyecektir.
6. Kurs sırasında tüm katılımcıların fiziksel temastan kaçınmaları ve derslikler de dahil olmak üzere tüm alanlarda en az 1,5 metre sosyal mesafe kuralına uymaları gerekecektir.
7. Tüm katılımcıların pandemi sürecinde teması en aza indirmesi ve masrafların en aza indirilmesi için günlük ders saatleri toplam 8 saat üzerinde planlanarak her bir kursun olabildiğince kısa zamanda tamamlanmasına çalışılacaktır.
8. Katılımcıların dersler sırasında kullanacakları kalem, defter vs. tüm malzemelerin kendilerine ait olmasına dikkat edilecek ve katılımcılar arasında bu tip malzemelerin ortak kullanılmaması sağlanacaktır.
9. Kursların gerçekleştirileceği tesisin restaurant ve ortak alanları haricinde, özellikle dersliklerde ve diğer tüm alanlarda yiyecek – içecek tüketilmemesine dikkat edilecektir.
10. Her bir kurs için ders programını, kursun yapılacağı tesis ve diğer kuralları belirten duyurular, kurs tarihlerinden en az 1 gün öncesinde internet sitemizde yayımlanacaktır.;
11. Daha önce yapılan 3. kademe kıdemli antrenör kursuna katılıp başarısız olanlar, bu kursta bütünleme haklarını kullanabilirler.

Kursumuz Akdeniz Üniversitesi ELMALILI HAMDİ YAZIR KYK ERKEK ÖĞRENCİ YURDU (ELMALILI HAMDİ YAZIR ÖĞRENCİ YURDU) Konferans Salonu’nda yapılacaktır. Konaklama, yeme içme ve ulaşım masraflarının tamamı kursiyerlere ait olacaktır.

Kurs Ücreti : 2.000,00 TL
3.Kademe Antrenör Denkliği olan kursiyerler kurs ücreti olarak 250.00-TL yatıracaklardır.
Ödeme İşlemleri;
1- Çevirim içi bankacılık sisteminden TEB Bankası > ödemeler / fatura ödemesi /Faturalar/Diğer/Gençlik Ve Spor Bakanlığı ödemesi olarak referans no/ T.C no ile yatırabilirsiniz.
2- TEB ATM > Ödemeler > Kurum Ödemeleri > Gençlik Ve Spor Bakanlığı > Referans numarası ve T.C. Kimlik Numarası girişi ile yatırabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.
Türkiye Okçuluk Federasyonu

Source URL: https://www.tof.gov.tr/3-kademe-kidemli-antrenor-yetistirme-kursu-duyurusu/