Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2023 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2023 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

  Pazartesi, Ekim 2, 2023

  Avrupa Şampiyonasında 6 Takımla Finaldeyiz

  Samsun İlkadım Okçuluk tesislerinde devam etmekte olan Salon Avrupa Şampiyonasında Bugün öğlen seansında takım müsabakaları yapıldı. Elde edilen sonuçlara göre 6 Takımımız madalya atışı yapmaya hak kazandı

  Mete Gazoz, Fatih Bozlar ve M. Bilal Güneri’den oluşan Klasik Yay Erkek Takımımız Bronz Madalya için İtalya ile karşılaşıyor.

  Erdal Meriç Dal, Efe Gürkan Maraş ve Musa Arzuman’dan oluşan Klasik Yay Genç Erkek Takımımız Altın Madalya için Rusya ile karşılaşıyor.

  Sevcan Derin, Gökçe Demirel ve Elif Nida Güner’den oluşan Klasik Yay Genç Bayan Takımımız Bronz Madalya için İtalya ile karşılaşıyor.

  Demir Elmaağaçlı, Evren Çağıran ve Furkan Oruç’dan oluşan Makaralı Yay Erkek Takımımız Bronz Madalya için Hollanda ile karşılaşıyor.

  Göksel Altıntaş, Batuhan Akçaoğlu ve Yakup Yıldız’ın oluşturduğu Makaralı Yay Genç Erkek Takımımız Altın Madalya için İtalya ile karşılaşıyor

  Y. Begüm Topkarcı, Büşra Nur Gürlek ve İpek Tomruk’dan oluşan Makaralı Yay Genç Bayan Takımımız Altın Madalya için İtalya ile karşılaşıyor.

  Yeşim Bostan, Gizem Elmaağaçlı ve Ezgi Gizem Altınçıbık’ın oluşturduğu Makaralı Yay Bayan Takımımız Bronz Madalya kazanmıştır.

  Sporcularımıza yarın yapılacak olan takım finallerinde başarılar diliyoruz.

  Türkiye Okçuluk Federasyonu

  spot_img

  Instagram Gündemi

  Diğer Haberler