Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2023 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2023 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

  Pazartesi, Ekim 2, 2023

  Biz Bize Yeteriz Türkiyem..!

  İçerisinde bulunduğumuz Covid-19 salgını ile ilgili Devletimizin almış olduğu tedbir kararları gereği evlerimizde oturmakta ve sürecin hepimiz için en olumlu şekilde sonuçlanmasını dilemekteyiz.

  Bu süre içerisinde Milletimizin birlik ve beraberliği tüm dünyada eşi benzeri görülmemiş bir dayanışma hareketine dönüşmüştür. Yaşlısından gencine hepimiz hem sağlık çalışanlarımız hem de güvenlik güçlerimiz için katkıda bulunabilmenin yollarını aramaktayız.

  Bizler Türk Milleti olarak kendisinden önce etrafındakilerin iyiliğini düşünen, yakınları sorun yaşamasın diye her türlü soruna göğüse geren ve hatta bir lokma ekmeğini bile olabildiğince fazla parçaya bölerek ulaşabildiği herkesin en az kendisi kadar doymasını isteyen fedakarlığı yaşam biçimi haline getirmiş bir toplumuz.

  Bu topraklarda varlığımızın ilan edildiği dönemlerden beri farklı defalar toplumsal krizler ve olumsuzluklar ile karşı karşıya kalmış olsak da, birlik beraberlik içerisinde göstermiş olduğumuz toplumsal reaksiyon her zaman için zorluklardan zaferle çıkmamızı sağlamıştır.

  İçerisinde bulunduğumuz durumda da kriz küresel görünse bile zafer ulusal olacaktır. Bu anlayış içerisinde Cumhurbaşkanlığımız tarafından başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına katılmak ve bağışta bulunmak isteyenler için aşağıda ki banka hesaplarını sizlerle paylaşıyoruz.

  Türkiye Okçuluk Federasyonu

  spot_img

  Instagram Gündemi

  Diğer Haberler