Online İşlemler

TOF Akademi

Sporcularımız

Uluslararası Başarılarımız

Faaliyet Programı

4 Aralık 2022

  Dünya Okçuluk Federasyonu Online Yaz Zirveleri

  Dünya Okçuluk Federasyonu Online Yaz Zirveleri

  Dünya Okçuluk Federasyonu (WA) içerisinde bulunduğumuz Covid-19 salgını sürecinde ertelenen ve iptal edilen uluslararası faaliyetler sebebiyle birbirinden uzak kalan Dünya Okçuluk Ailesini yaz boyunca düzenleyeceği online zirveler ile bir araya getirmeyi hedefliyor.

  İlki, 31 Mayıs 2020 tarihinde ve Her Seviyedeki Okçuların Teknik, Psikolojik ve Performans Gelişimleri teması ile gerçekleşecek olan zirveler 28 Haziran 2020 tarihinde Uluslararası Okçuluk Organizasyonları, 26 Temmuz 2020 tarihinde Okçuluk Hakemliği ve 30 Ağustos 2020 tarihinde de Okçuluk Antrenörlüğü temaları ile sürdürlecek.

  Bir uluslararası spor federasyonu tarafından ilk defa düzenlencek olan onilne zirveler Dünya Okçuluk Federasyonun (WA) sosyal medya kanalları ve web sitesi üzerinde herkesin erişimine açık olacak. 31 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleşecek ilk buluşma Türkiye Saati ile 11:00’da başlayacak ve her saat başında değişen konu başlıkları farklı uzmanlar ile başarılı olmuş sporcuların sunumları eşliğinde takipçilere sunulacak.

  Milli Takımlar Teknik Direktörümüz Yusuf Göktuğ ERGİN’in de okçularda yapılacak teknik değişikliklerin yarışmalara entegrasyonu ile yıllık antrenman planlamalarının yapılması hakkında sunumununda yer alacağı zirveyi aşağıda ki linklerden takip edebilirsiniz.

  http://www.archery.tv
  http://www.facebook.com/WorldArchery

  Türkiye Okçuluk Federasyonu

  spot_img

  Instagram Gündemi

  Diğer Haberler