Online İşlemler

TOF Akademi

Sporcularımız

Uluslararası Başarılarımız

Faaliyet Programı

4 Aralık 2022

  DUYURU TOF Akademi Açıldı

  Okçuluk Ailemizin Değerli Üyeleri,

  Federasyonumuzun uluslararası arenadaki saygınlığı ve dünya okçuluğuna yön verme misyonu, bizleri her zaman gelişime ve ilerlemeye yönelik çalışmalar yapmaya zorlamaktadır. Bu nedenle tüm kurullarımız ve paydaşlarımız ile birlikte Türk Okçuluğunun değerini artıracak projeler geliştirmeye ve bu projeleri hayata geçirecek kaynaklar yaratmaya devam ediyoruz.

  Sporumuzun üç ana unsuru olan sporcu, antrenör ve hakemlerimiz Federasyonumuzun tarihi boyunca göstermiş oldukları özverili çalışma ve kazandıkları başarılar ile Dünya Okçuluğunda önemli bir yere sahip olmamızı sağlamıştır.

  Tüm bu başarıların temelini ise eğitim kalitesi ve düzenli çalışma prensipleri oluşturmaktadır. Bu çerçevede Federasyonumuzun Eğitim ve Teknik Kurulları birlikte hareket ederek yeni eğitim araçları oluşturmak ve ailemizin siz değerli fertlerine en kolay yoldan bilgiyi ulaştırmaya yönelik çalışmalarını sürdürmektedir.

  Bu doğrultuda, içerisinde bulunduğumuz teknoloji çağının olanaklarından da faydalanarak, hakem ve antrenörlerimizin gelişim faaliyetlerini destekleyecek bir online eğitim portalı oluşturduk ve hizmetinize sunuyoruz. TOF Akademi adıyla hizmete sunulan yeni uzaktan eğitim portalımızda hakemlerimiz ve her kademden antrenörlerimiz için eğitim içerikleri, uygulama örnekleri ve eğitim seviyelerini tespit edebilecekleri değerlendirme sınavları bulunmaktadır.

  Okçuluğumuzun daha da ileri gidebilmesi ve hedeflerimize ulaşabilmek için öncelikli olan sporcularımızın doğru antrene edilmesi ve ulusal yarışamlarımızda da yüksek performans gösterebilecekleri standartların uygulanabilmesidir. Hakem ve antrenörlerimizin gelişim hızı federasyonumuzun da sportif başarılarının temelini oluşturmaktadır. TOF Akdemi sayesinde hakem ve antrenörlerimiz ihtiyaç duydukları her an en doğru bilgiye en hızlı şekilde ulaşabilecektir.

  Ayrıca TOF Akademi, Federasyonumuzun düzenleyeceği kurs ve seminer gibi doğrudan eğitim faaliyetleri içinde önemli bir altyapı görevi görecektir.

  Bu yeni uzaktan eğitim portalımızın tüm okçuluk ailemize hayırlı olması dileğiyle kullanımına sunuyoruz.

  Türkiye Okçuluk Federasyonu

  NOT: Antrenör Eğitimi Kısmındaki 2. ve 3. Kademe Antrenör Eğitimleri çok kısa sürede eklenecektir.

  TOF AKADEMİ GİRİŞ

  TOF Akademi kayıt ve kullanım ile ilgili işlemleri anlatan kullanım kılavuzuna aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz.

  TOF-Akademi-Kullanimi

  spot_img

  Instagram Gündemi

  Diğer Haberler