Online İşlemler

TOF Akademi

Sporcularımız

Uluslararası Başarılarımız

Faaliyet Programı

20 Mayıs 2022
Diğer

  DUYURU Tüm Kulüp, Antrenör ve Sporcularımızın Dikkatine

  İçerisinde bulunduğumuz Covid-19 salgını ile mücadele sürecinde Ulusal Faaliyetlerimizin tekrar düzenlenmesi çalışmaları, ilgili kurullarımız tarafından dikkatle yürütülmektedir.

  Spor Bakanlığımızın, Tüm Ulusal Faaliyetlerin 30 Nisan 2020 tarihine kadar durdurulması ile ilgili ve Dünya Okçuluk Federasyonu’nun (WA) Tüm Uluslararası Faaliyetlerin 30 Haziran 2020 tarihine kadar durdurulduğunu belirten genelgeleri uyarınca, 2020 Faaliyet Programımız tekrardan düzenlenecektir.

  Toplum sağlığımız açsından üzerine düşen görevi yerine getirip süreci evlerinde kalarak takip eden değerli sporcularımızın, ilerleyen süreçte düzenleyeceğimiz ilk ulusal yarışmaya fiziksel olarak hazır ve uygun şartlarda katılabilmelerini sağlamak amacıyla gerekli düzenlemeler planlanmaktadır.

  Bu doğrultuda Ulusal Yarışmalarımızın yeni tarih ve yerleri belirlenirken, ülkemizdeki salgın tehlikesinin ortadan kalkmasından sonra tüm sporcularımızın yeteri kadar antrenman yapabilmelerini sağlamak amacıyla en az 1 aylık süre dikkate alınacaktır.

  Ayrıca, uluslararası faaliyetlerin 30 Haziran’a kadar durdurulması sebebiyle Olimpik, Makaralı ve Genç Milli Takımlarımızında çalışma takvimi ve işleyiş planlarından düzenlemeler yapma ihtiyacı doğmuştur.

  Bu sebeple Dünya Okçuluk Federasyonu takvimi açıklanana kadar tüm Milli Takım faaliyetleri durdurulmuş, açıklanacak uluslararası takvime göre yeniden düzenlenecektir.

  Şu ana kadar gerçekleştirmiş olduğumuz 2020 Klasik Yay ve Makaralı Yay Milli Takım Seçme Yarışmalarının sonuçları 2020 yılının sonuna kadar geçerli olacaktır.

  Bu yıl, Ağustos ayında düzenlenmesi planlanan Gençler – Kadetler Açık Hava Avrupa Şampiyonası ile ilgili uygulanacak olan Genç – Kadet Milli Takım Seçme Sistemi yine ulusal ve uluslararası takvimlerimizin açıklanması ile birlikte düzenlenerek tüm okçuluk ailemize duyurulacaktır.

  Türkiye Okçuluk Federasyonu

   

  2020FaaliyetProgramıV2.7

  İçeriği yazdır

  spot_img

  Instagram Gündemi

  Diğer Haberler