Online İşlemler

TOF Akademi

Sporcularımız

Uluslararası Başarılarımız

Faaliyet Programı

7 Aralık 2022

  Hakem Gelişim Semineri Duyurusu

  Değerli Hakemlerimiz,

  Sizlerin de yakından takip ettiği üzere dünyamız ve ülkemiz eşine az rastlanmış olan bir pandemi sürecinden geçmektedir. Bu süreç hayatın tüm alanlarında olduğu gibi Federasyonumuzun işleyiş ve faaliyetlerinde de bir takım yeni düzenlemelere gidilmesini zorunlu kılmaktadır.

  Pandemi sürecinin başlaması ile birlikte, öncelikli olarak sporcularımızın çevrimiçi ortamlarda takip edebilecekleri ve sosyal mesafe kurallarına riayet ederek gerçekleştirebilecekleri antrenman yöntemleri derlenerek tüm kulüplerimizin ve üyelerimizin kullanımına sunulmuştur. Antrenör ve hakemlerimizin sahalardan uzak geçireceği zamanı daha etkili değerlendirebilmeleri için TOF Akademi Çevrimiçi Eğitim Portalı hayata geçirilmiş ve sürekli güncellenen eğitim içerikleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

  Bu uygulamaların yanı sıra Federasyonumuz, 2021 yılı ile birlikte Dünya Okçuluğunda kullanılmaya başlanan yeni antrenman teknikleri ile yürürlüğe giren yeni kuralları sizlere aktarabilmek amacıyla çevrimiçi seminerler düzenlemeye başlamıştır. 16 – 17 Ocak 2021 ve 06 – 07 Şubat 2021 tarihlerinde, antrenörlerimizin kademelerine ve gereksinimlerine göre hazırlanmış olan eğitim içerikleri ile Federasyonumuzun ilk çevrimiçi semineri düzenlenmiş ve katılımcıların sertifikaları hazırlanarak erişime hazır hale getirilmiştir.

  Bu seminerden edindiğimiz tecrübeler ve Merkez Hakem Kurulumuz, Eğitim Kurulumuz ile Teknik Kurulumuzun ortak çalışmaları sonucunda hazırlanmış olan 2021 Hakem Semineri Eğitim içerikleri de 13 – 14 Şubat 2021 tarihlerinde siz değerli hakemlerimizin ulaşabilmesi için TOF Akademi Portalı üzerinde yayımlanmış olacaktır.

  Seminere katılmak isteyenlerin eğitim içeriklerine ulaşabilmeleri için TOF Akademi Portalı üzerinde açılacak olan 2021 Hakem Semineri Kayıt sekmesine giriş yapmaları ve ilgili yönergeleri takip ederek seminere kayıt işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

  2021 Hakem Semineri kayıt işlemleri 08 – 12 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilebilecek olup, 12 Şubat 2021 Cuma saat 17:00 itibariyle sona erecektir. Bu zamana kadar kayıt işlemlerini tamamlamamış olanlar eğitim içeriklerine ulaşamayacaktır.

  2021 Hakem Semineri Eğitim İçerikleri 13 Şubat Cumartesi saat 09:00’dan başlayarak 14 Şubat 2021 Pazar saat 18:00’a kadar ulaşılabilir durumda olacaktır. Sadece eğitim içeriklerinin tamamını izleyen hakemlerimiz 2021 Hakem Semineri Sertifikası almaya hak kazanacaklardır. Belirlenen süre içerisinde içeriklerin tamamını izlememiş olan hakemlerimiz sertifika alamayacaklardır. 2021 Hakem Seminerini tamamlamayarak Sertifika almaya hak kazanamayan hakemlerimiz, Federasyonumuzun 2021 Yılı Faaliyet Programı çerçevesinde düzenlenecek olan ulusal yarışmalarda görev alamayacaklardır.

  Sağlıklı günler dileriz.

  2021-HGS Kayıt Yönergesi

  Türkiye Okçuluk Federasyonu

  spot_img

  Instagram Gündemi

  Diğer Haberler