Online İşlemler

TOF Akademi

Sporcularımız

Uluslararası Başarılarımız

Faaliyet Programı

4 Aralık 2022

  Milli Okçumuz Mete Gazoz “30 Altı 30” Listesinde

  Forbes Dergisi’nin Türkiye için düzenlemiş olduğu “30 altı 30” programı çerçevesinde Milli Okçumuz Mete GAZOZ, “30 altı 30” gençlik kulübüne seçilmiştir. Türkiye’de 30 yaş altında spor, sanat, eğitim, girişimcilik, medya, finans, hukuk ve müzik gibi çeşitli dallarda başarıları ile ön plana çıkmış gençlerin küresel bir gençlik kulübü olan “30 altı 30” a girmeyi başaran sporcumuzu tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

  Seçilenlerin ödülleri Forbes Dergisi tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı ev sahipliğinde 11.12 2019 tarihinde Bakanlık binasında verilecektir.

  NASIL SEÇİLDİLER?

  Bulunduğu sektörü değiştiren, dönüştüren, ezber bozan, insanların hayatına pozitif etki katan, her haliyle ve hareketiyle göze çarpan 30 yaş altı gençlerin belirlendiği “30 Altı 30” listesi, ülkemizden aday olarak başvuran ya da gösterilen yaklaşık 500 isim içerisinden “Forbes Türkiye” ve “Forbes ABD” editörleri tarafından sıkı bir incelemeye tabi tutularak belirlenmiştir.

  “30 ALTI 30” programı ile detaylı bilgi ve tam liste için http://www.gsb.gov.tr/HaberDetaylari/1/178235/genclik-ve-spor-bakanligi-30-alti-30-programina-ev-sahipligi-yapacak.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Türkiye Okçuluk Federasyonu

  spot_img

  Instagram Gündemi

  Diğer Haberler