Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2023 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2023 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

  4 Mart 2024

  Milli Takımlar Teknik Direktörümüz Yusuf Göktuğ ERGİN, World Archery Coach Committee Başkanı Olarak Atandı

  27-28 Temmuz 2023 tarihlerinde Almanya’nın Berlin kentinde gerçekleştirilen World Archery 55. Kongresi’nde önümüzdeki 4 yıl süreyle görev yapacak olan Yönetim Kurulu ve Komite Üyelerinin seçimleri geçekleştirildi.

  28 Temmuz 2023 günü gerçekleştirilen komite üyelerinin seçimleri sırasında Milli Takımlar Teknik Direktörümüz Yusuf Göktuğ ERGİN, 2019-2023 yılları arasında Başkan Vekili olarak görev yaptığı Coach Komiteye tekrar seçilmek üzere aday olmuş ve tüm katılımcıların oylarını alarak tekrar 4 yıllığına görev yapmak üzere seçilmişti.

  Teknik Direktörümüz ile birlikte İtalya Milli Takım Antrenörü Natalia Valeva, Hollanda Makaralı Yay Milli Takım Baş Antrenörü Marcel Ven Del Apeldoorn, Çekya Milli Takım Baş Antrenörü Hana Majarova ve Şili Milli Takım Baş Antrenörü Junior Bolanos 2027 yılına kadar görev yapacaklar.

  Komite üyelerinin seçim işlemleri sona erdikten sonra, Dünya Okçuluk Federasyonu (World Archery) Başkanı Prof. Dr. Uğur ERDENER tarafından komite başkanları ve başkan vekillerinin atamaları gerçekleştirildi ve Milli Takımlar Teknik Direktörümüz Yusuf Göktuğ ERGİN, World Archery Coach Komite Başkanı, Çekya Milli Takımlar Baş Antrenörü Hana Majarova’de Başkan Vekili olarak atandı.

  Teknik Direktörümüze yeni görevinde başarılar dileriz.

  Türkiye Okçuluk Federasyonu

  spot_img

  Instagram Gündemi

  Diğer Haberler