Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2023 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2023 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

  4 Mart 2024

  Olimpik Havuz Sporcularımıza Performans Testleri Yapıldı

  Federasyonumuzun 2024 Olimpiyat Oyunları Hazırlık Programı çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Olimpik Havuz sporcularımızın Performans Ölçümleri gerçekleştirildi.

  2023 Sezonu için Genel Hazırlık döneminin sonuna gelen Milli Takım Aday Sporcularımızın Performans Ölçümleri, kamp çalışmalarını sürdürdükleri Gloria Sports Arena’da gerçekleştirildi.

  11 Kasım 2022 tarihinde ilk ölçümlerin gerçekleştirilmesiyle her bir sporcumuz ile belirlenmiş olan bireysel gelişim programının sonuçları 25 Ocak 2023 tarihinde gerçekleştirilen kontrol testleri ile değerlendirildi. Tüm sporcularımızın kendileri için uygulanan bireysel antrenman ve beslenme programları sayesinde istenen düzeyde atletik gelişim sağladıkları belirlendi.

  27 Şubat – 12 Mart 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 2023 Milli Takım Seçme Yarışması öncesinde sporcularımızın mevcut durumlarını kayıt altına alan Milli Takım Teknik Ekibimiz, sporcularımızın antrenman planlarını ortaya çıkan sonuç doğrultusunda revize ederek bireysel gelişimlerinin sürüdürülebilmesini amaçlıyor.

  Avrupa ve Dünya’da kullanılan en son teknoloji ürün ve bilgisayar programları ile alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen Performans Testleri için Milli Takımlarımıza destek olan, 2018 yılından bu yana tam bir uyum içerisinde gerçekleştirdiğimiz ortaklık sayesinde Milli Takımlarımızın hazırlık dönemlerinde en uygun ortam ve imkanlardan faydalanmasını sağlayan Gloria Sports Arena ekibine teşekkür ediyoruz.

  Tüm sporcularımıza başarılar dileriz.

  Türkiye Okçuluk Federasyonu.

  spot_img

  Instagram Gündemi

  Diğer Haberler