Türkiye  Olimpik Hazırlık Merkezleri (TOHM)Kuruluş, Çalışma, Görev, Yetki ve Sorumlulukları Yönetmeliği 11 Nisan 2015 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

İlgili yönetmeliğin 8. Maddesi gereğince Türkiye Okçuluk Federasyonu, Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezleri olarak belirlenen Antalya ve Samsun illerine, aşağıda belirtilen kriterlere uyan ve başvuru yapan sporcular arasından seçim yaparak yatılı ve gündüzlü sporcu alımı yapacaktır. Sporcu seçimleri TOHM Değerlendirme Komisyonu tarafından yapılacaktır.

Türkiye Okçuluk Federasyonu  Milli Takımlar Teknik Sorumlusu  Y. Göktuğ ERGİN tarafından yapılan tarama çalışmaları neticesinde Türkiye’de bulunan sporcuların genel durumları gözlemlenmiş olup, bu tarama sonuçları da sporcu seçimlerinde dikkate alınacaktır.

Türkiye’nin diğer illerinde bulunan ve bu merkezlerde yatılı olarak kalmayı kabul eden sporcular da Türkiye Okçuluk Federasyonu’na başvuruda bulunabileceklerdir.

TOHM Projesi içerisinde yer almak isteyen, durumları aşağıda belirtilen kriterlere uygun olan sporcularımızın (18 yaşından küçükler için velisi tarafından imzalanmış) başvuru  dilekçelerini en  geç 02.08.2019 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde Federasyonumuzun 0 312  310  72 83 numaralı faksına göndermeleri  gerekmektedir.

Önemle duyurulur.

İçeriği yazdır

İndirilebilir Belgeler

Önceki İçerik2019 Gençler – Kadetler Milli Takım Seçme Yarışması Sona Erdi
Sonraki İçerik2019 15 Temmuz Şehitleri Okçular Vakfı Minikler Açık Hava Türkiye Şampiyonası Başladı