Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2023 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2023 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

  4 Mart 2024

  TOHM Fiziksel Yeterlik Testlerine Katılım Duyurusu

  Federasyonumuzun Antalya ve Samsun’da bulunan TOHM Merkezleri için yeni dönem sporcu alımı yapılacağı duyurulmuş ve ilgilenenler için 02 Şubat 2022 tarihine kadar başvuru süresi verilmiştir.

  Türkiye Okçuluk Federasyonu TOHM Seçme Kriterlerinin 1. Bölümünde yer alan skor barajlarını, katılmış oldukları ulusal yarışmalarımızda sağladıklarını belgeleyen ve isimleri ile kulüpleri aşağıda belirtilmiş olan sporcularımızın, Türkiye Okçuluk Federasyonu TOHM Seçme Kriterlerinin 2. Bölümünde yer alan “Fiziksel Yeterlik Testlerine” katılmak üzere 06 Şubat 2022 Pazar günü Antalya’da hazır bulunmaları gerekmektedir.

  06 Şubat 2022 Pazar günü saat 11:00’da başlayacak olan Fiziksel Yeterlik Testleri saat 14:00’a kadar devam edecek, bu zamana kadar herhangi bir geçerli mazeret belirtmeden Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesislerine gelmeyen sporcularımızın başvuruları geçersiz sayılacaktır.

  Fiziksel yeterlik testlerine katılmak üzere Antalya’ya gelecek olan sporcu, antrenör ve idarecilere herhangi bir yolluk ve/veya harcırah ödemesi yapılmayacaktır. Bu seyahat sırasında sporcularımızın karşılaşacakları tüm masraflar kendi sorumluluklarındadır.

  06 Şubat 2022 Pazar günü fiziksel yeterlik testleri sona erdikten hemen sonra başarılı olan sporcular Federasyonumuzun internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyurularak ilan edilecektir. TOHM’a kesin kayıt işlemleri sırasında ihtiyaç duyulacak belgeler ve diğer tüm işlemler ile ilgili başarılı olan sporcular bireysel olarak bilgilendirilecektir.

  Türkiye Okçuluk Federasyonu TOHM Seçme Kriterleri Uyarınca Fiziksel Yeterlik Testlerine Katılma Hakkı Kazanan Sporcular Listesi:

  NoAdı SoyadıBölgesiKulübüTOHM Merkezi
  1Sıla ÖZDEMİRİzmirİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor KulübüAntalya – Yatılı
  2Şueda GÜNERİİzmirİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor KulübüAntalya – Yatılı
  3Gökçe ERSOYİzmirİzmir Büyükşehir Belediyesi Spor KulübüAntalya – Yatılı
  4Yunus TAÇİstanbulFokus Okçuluk Spor KulübüAntalya – Yatılı
  5Emre TAÇİstanbulFokus Okçuluk Spor KulübüAntalya – Yatılı
  6Zeynep BARBAROSAntalyaAntalya Okçuluk İhtisas Spor KulübüAntalya – Gündüzlü

  Türkiye Okçuluk Federasyonu

  spot_img

  Instagram Gündemi

  Diğer Haberler